Меджугор'є - місце молитви, миру»Послання Богородиці Цариці Миру»Послання за 2 числа кожного місяця Миряні»2018»Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 листопада 2018 р.

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 листопада 2018 р.

"Дорогі діти, Моє Материнське Серце страждає, коли дивлюся на Своїх дітей, які не люблять істини, які її приховують, коли дивлюся на Своїх дітей, які не моляться відчуттями й ділами. Я сумна, коли говорю Своєму Сину, що багато Моїх дітей не мають більше віри, що не знають Його – Мого Сина. Тому закликаю Вас, апостоли Моєї любові: старайтеся дивитися на саме дно до людських сердець – і там точно знайдете малий прихований скарб. Дивитися в такий спосіб є милосердям Небесного Отця. Шукати добро навіть там, де найбільше зло, старатися зрозуміти один одного й не судити – це те, чого Мій Син прагне від вас. А Я як Мати закликаю вас послухати Його.

Діти Мої, дух сильніший від тіла й, несений любов’ю та ділами, долає всі перешкоди. Не забувайте: Мій Син вас любив і любить. Його любов є з вами й у вас, коли ви одно з Ним. Він є світлом світу, і ніхто та ніщо Його не зможе зупинити в кінцевій славі.

Тому, апостоли Моєї любові, не бійтеся свідчити про істину. Свідчіть про неї з натхненням,  ділами, любов’ю, своєю жертвою, а над усе – смиренням. Свідчіть істину всім тим, які не пізнали Мого Сина. Я буду поруч із вами, Я підбадьорюватиму вас. Свідчіть про любов, яка ніколи не переминає, бо походить від Небесного Отця, Який є вічний і Який пропонує вічність усім Своїм дітям. Дух Мого Сина буде з вами. Знову вас закликаю, діти Мої: моліться за Своїх пастирів, моліться, щоб їх могла вести любов Мого Сина. Дякую вам”.

Послання Богородиці, 25 серпня 1997., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Бог дає Мені цей час, як дар для вас, щоб Я могла наставляти вас і провадити дорогою спасіння. Зараз, дорогі діти, ви не розумієте цієї благодаті, але скоро надійде час, коли будете жаліти за цими посланнями. Тому, дітоньки, живіть усіма словами, котрі Я давала вам упродовж цього благодатного часу й відновіть молитву, поки молитва не стане для вас радістю. Особливо закликаю всіх тих, хто посвятився Моєму Непорочному Серцю, стати прикладом для інших. Закликаю всіх священиків, монахів і монахинь молитися Розарій та вчити молитися інших. Розарій, дітоньки, є особливо дорогий Мені. Через Розарій відкрийте Мені своє серце– і Я зможу вам допомогти. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 299 186
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?


Березень 2024 (26)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (47)
Листопад 2023 (40)
Жовтень 2023 (23)