Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2003

Дорогі діти! Цим посланням Я закликаю вас до молитви заради миру. Особливо сьогодні, коли світ заполонений кризовими явищами, ви будете тими, хто молитвою принесе мир. Маленькі діти, будьте миром у світі, у якому він відсутній. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2003

Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас молитися і постити. Як Я вже казала і знову повторюю, діти Мої, молитвою і постом можна зупинити війни. Мир - це коштовний дар від Бога. Шукайте, моліться і здобудете його. Говоріть про мир і носіть його у ваших серцях. Плекайте його як квітку, яка потребує води, ніжності і світла. Будьте тими, хто дарує мир іншим. Я з вами і заступаюся за вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2003

Дорогі діти! І нині закликаю вас: моліться за мир. Моліться серцем, діти Мої, і не втрачайте надії, бо Бог любить Свої створіння. Він прагне порятувати вас, одного За одним, через Мої послання до вас. Закликаю вас на шлях святості. Моліться і в молитві відкриєтеся Божій волі, і тоді в усьому, що робите, здійснюватиметься Божий план щодо вас і через вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2003

Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас: відкрийтеся молитві. Під час минулого Великого Посту ви усвідомили, наскільки ви мізерні і наскільки малою є ваша віра. Діти Мої, відкривайте сьогодні для Бога, щоб Він у вас і через вас змінював серця людей, а також і ваші серця. Будьте радісними носіями Воскреслого Ісуса у цьому неспокійному світі, який прагне Бога і всього того, чим є Бог. Я з вами, діти Мої, і люблю вас особливою любов'ю. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2003

Дорогі діти! І нині закликаю вас до молитви. Відновіть вашу особисту молитву і особливо наполеливо просіть Святого Духа, аби допоміг молитися вам цілим серцем. Я заступаюся за всіх вас, діти Мої, і всіх вас закликаю до навернення. Якщо ви навернетеся, і всі довкола вас відновляться, молитва стане вашою радістю. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2003

Дорогі діти! І нині з великою радістю закликаю вас жити Моїми посланнями. Я з вами і дякую вам, що втілюєте в життя те, про що Я вам кажу. Закликаю вас відновити Мої послання із ще більшою радістю і натхненням. Нехай молитва супроводжує вас щоденно. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2003

Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас до молитви. Діти Мої, моліться, поки молитва не стане вашою радістю. Тільки таким чином кожен з вас відкриє в серці мир і душа ваша буде задоволена. Ви відчуєте и собі потребу засвідчити цю любов, яку відчуваєте у своєму серці і житті, іншим. Я з вами і заступаюся за вас перед Богом.  Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2003

Дорогі діти! Закликаю вас сьогодні дякувати Богові у ваших серцях за всі ласки, які Він дає вам і через знамення, і через красу, які існують у природі. Бог прагне наблизити до Себе всіх вас, тому надихає вас славити Його. Тому закликаю вас знову, діти Мої, моліться, моліться, моліться, і не забувайте, що Я з вами. Заступаюся за кожного з вас перед Богом, поки ваша радість в Ньому не буде повною. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2003

Дорогі діти! І нині закликаю вас стати ближчими до Мого Серця. Тільки так ви приймете дар Моєї присутності між вами. Бажаю, діти Мої, привести вас до Серця Мого Сина Ісуса. Та ви опираєтеся і не прагнете відкрити ваші серця молитві. Я знову закликаю вас, не будьте глухими, прийміть Мій заклик, який для вас є спасінням. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2003

Дорогі діти! Знову кличу вас посвятити себе Моєму Серцю і Серцю Мого Сина Ісуса. Дітоньки, Я хочу провадити вас усіх дорогою навернення й святості. Тільки в такий спосіб, через вас, зможемо запровадити щораз більше душ дорогою спасіння. Не вагайтеся, дітоньки, але скажіть цілим серцем - Я хочу допомогти Ісусові і Марії, щоб щораз більше братів і сестер пізнали дорогу святості. Таким чином відчуєте задоволення від того, що ви є приятелями Ісуса. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2003

Дорогі діти! Закликаю вас, аби цей час став ще більшим поштовхом до молитви. Саме тепер, діти Мої, моліться, щоб Ісус народився у всіх серцях, особливо у тих, які не знають його. Будьте любов'ю, радістю і миром у цьому світі. Я з вами і заступаюся за вас перед Богом. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2003

Дорогі діти! І сьогодні разом і з Своїм Сином Ісусом на руках благословляю вас і несу Його - Царя Миру, нехай Він дасть вам Свій мир. Я сама з вами і люблю всіх вас, діти Мої. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2004
Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас посвятитися Моєму Серцю і Серцю Мого Сина. І так ви з кожним днем ставатимете щораз більше Моїми та спонукатимете один одного до святості. Таким чином, у ваших серцях пануватиме радість і ви станете носіями миру і любові. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати