Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 1995

Дорогі діти! Запрошую вас відкрити двері сердець для Ісуса. Як квітка відкривається до сонця, так і ви- для Ісуса. Ісус хоче наповнити ваші серця миром і радістю. Не зможете, дітоньки, здійснити миру, якщо ви не є в мирі з Ісусом, і тому запрошую вас до сповіді, щоб Ісус був вашою істиною і вашим миром.Тим- то, дітоньки, моліться, щоб мати силу виконати те, що я вам кажу. Я є з вами і люблю вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 1995

Дорогі діти! Дорогі діти, запрошую вас стати місіонерами моїх велінь, які даю вам у цьому, дорогому мені місці. Бог мені дозволяє перебувати так довго з вами, а тому, дітоньки, запрошую вас жити з любов'ю. Поширюйте мої веління по всьому світі, щоб ріка любові поплила між людьми, сповненими ненавистю. Запрошую вас, дітоньки, стати миром, де немає миру- світлом, а де темрява- нехай кожне серце прийме світло й дорогу спасіння. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1995

Дорогі діти! Запрошую вас жити в мирі у ваших сім'ях. Немає миру, дітоньки, де немає молитви. І немає любові без віри. Тому, дітоньки, запрошую вас усіх знову до навер нення. Я біля вас і запрошую, дітоньки, всіх прийти до мене. Я хочу допомогти вам, проте ви цього не хочете, тому сатана вас спокушає і, навіть у малих речах, ваша віра меншає. Тому, дітоньки, моліться. Посередництвом молитви отримаєте благословення і мир. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 1995

Дорогі діти! Запрошую вас любити... Дітоньки, без любові не можете жити ні з Богом, ані з братами. Тому запро шую вас всіх відкрити ваші серця до любові Бога, який є так великий й відкритий до кожного з вас, щоб вам вказати дорогу спасіння, дорогу любові. Якщо не любите Бога, не можете любити й ближ нього, ані того, кого ненавидите. Тому, дітоньки, моліться, бо через молитву відкриєте любов. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 1995

Дорогі діти! Прошу вас, дітоньки: допоможіть мені вашими молитвами наблизити якнайбільше сердець до мого Непорочного Серця. Сатана сильний, усіма силами хоче привабити до гріха якнайбільше душ. Прошу вас, дітоньки, допоможіть мені, щоб і я вам допомогла. Я- ваша Матір і люблю вас, тому бажаю вам допомогти. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 1995

Дорогі діти! Я щаслива, бо бачу сьогодні, що так багато людей відповіло й прийшло, щоб переживати мої веління. Запрошую вас, діти, нести мир в цей неспокійний світ.Моліться за мир, аби чимшвидше запанував час миру. А моє серце дуже бажає цього. Я близько вас, дітоньки, і молюся за кожного з вас перед Всевишнім. Благословляю всіх моїм материнським благословенням. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 1995

Дорогі діти! Навіть сьогодні запрошую вас до молит ви, бо тільки через молитву зможете зрозуміти ціль мого приходу. Святий Дух просвітить вас на молитві, й зрозумієте, що маєте навернутися. Дітоньки, бажаю зробити і з вас прекрасний букет квітів, приготовлений для вічності, але ви не бажаєте стати на дорогу навернення, дорогу спасіння, що я вам даю через ці появлення. Діточки, моліться, продовжуйте навертати ваші серця й зближайтеся до мене. Нехай добро переможе зло. Я вас люблю й благословляю. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 1995

Дорогі діти!Сьогодні запршую вас до молитви. Нехай молитва буде для вас життям. Родина не може сказати, що живе в мирі, якщо не молиться. Отож, нехай кожен ваш день розпочинається ранішньою молитвою, а вечір закінчується подякою. Дітоньки, я є з вами, я вас люблю, благословляю й бажаю, щоб кожен з вас був у моїх обіймах. Проте не зможете бути в моїх обіймах, якщо ви не готові молитися кожного дня. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 1995

Дорогі діти! Запрошую вас полюбити Пресвяту Євхаристію. Адоруйте, дітоньки, у ваших парафіяльних храмах, і так будете поєднані з усім світом. Ісус стане вашим приятелем, й не будете говорити про Нього як про когось малознаного. Бути у поєднанні з Ним- велика радість для вас, бо станене свідками любові, якою Ісус любить кожне створіння. Дітоньки, коли ви адоруєте Ісусові- ви також близькі й мені. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 1995

Дорогі діти! Уважно пригляньтеся до природи, бо в ній знайдете Бога- Творця. Дітоньки, сьогодні запрошую вас подякувати Богові за все те, що Він вам дає. Дякуючи, ви відкриваєте Всевишнього і все добро, яке вас оточує. Діти, Бог є великий, і Його любов велика до кожного створіння. Тому моліться, щоб зрозуміти любов й доброту Божу. У доброті і в любові Бога- Творця навіть я з вами як дар. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 1995

Дорогі діти! Запршую вас знову любити: насамперед Бога, який спас і відкупив кожного з вас потім братів і сестер, які є близькі вам. Без любові не зможете рости у святості і не зможете чинити добра. Тому- то, дітонь ки, моліться безперестанку, щоб Бог вам об'явив свою любов. Я усіх вас запросила поєднатися зі мною й любити. Навіть сьогодні я є з вами і вас запрошую віднайти любов у ваших серцях, у ваших сім'ях. Аби Бог міг жити у ваших серцях, ви мусите любити. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 1995

Дорогі діти! І сьогодні я радію разом з вами і приношу вам Дитятка Ісуса, аби Він благословив вас. Я закликаю вас, дорогі діти, до того, аби ваше життя з'єдналося з Ним. Ісус- Цар Миру, і лише Він може дати вам спокій, якого ви шукаєте. Я з вами і зараз, в цей новий час, коли ви повинні вирішити вибрати Його, я особливим чином приношу вас Ісусові. Це час- благодаті. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2013
Дорогі діти! Моліться, моліться, тільки моліться, поки ваше серце не відкриється у вірі, як квітка відкривається теплими променям сонця. Це є час благодаті, який Бог вам дає через Мою присутність, а ви далеко від Мого серця, тому закликаю вас до особистого навернення та родинної молитви. Нехай вас завжди надихає Святе письмо. Всіх вас благословляю Моїм материнським благословенням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати