Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 1995

Дорогі діти! Запрошую вас відкрити двері сердець для Ісуса. Як квітка відкривається до сонця, так і ви- для Ісуса. Ісус хоче наповнити ваші серця миром і радістю. Не зможете, дітоньки, здійснити миру, якщо ви не є в мирі з Ісусом, і тому запрошую вас до сповіді, щоб Ісус був вашою істиною і вашим миром.Тим- то, дітоньки, моліться, щоб мати силу виконати те, що я вам кажу. Я є з вами і люблю вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 1995

Дорогі діти! Дорогі діти, запрошую вас стати місіонерами моїх велінь, які даю вам у цьому, дорогому мені місці. Бог мені дозволяє перебувати так довго з вами, а тому, дітоньки, запрошую вас жити з любов'ю. Поширюйте мої веління по всьому світі, щоб ріка любові поплила між людьми, сповненими ненавистю. Запрошую вас, дітоньки, стати миром, де немає миру- світлом, а де темрява- нехай кожне серце прийме світло й дорогу спасіння. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1995

Дорогі діти! Запрошую вас жити в мирі у ваших сім'ях. Немає миру, дітоньки, де немає молитви. І немає любові без віри. Тому, дітоньки, запрошую вас усіх знову до навер нення. Я біля вас і запрошую, дітоньки, всіх прийти до мене. Я хочу допомогти вам, проте ви цього не хочете, тому сатана вас спокушає і, навіть у малих речах, ваша віра меншає. Тому, дітоньки, моліться. Посередництвом молитви отримаєте благословення і мир. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 1995

Дорогі діти! Запрошую вас любити... Дітоньки, без любові не можете жити ні з Богом, ані з братами. Тому запро шую вас всіх відкрити ваші серця до любові Бога, який є так великий й відкритий до кожного з вас, щоб вам вказати дорогу спасіння, дорогу любові. Якщо не любите Бога, не можете любити й ближ нього, ані того, кого ненавидите. Тому, дітоньки, моліться, бо через молитву відкриєте любов. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 1995

Дорогі діти! Прошу вас, дітоньки: допоможіть мені вашими молитвами наблизити якнайбільше сердець до мого Непорочного Серця. Сатана сильний, усіма силами хоче привабити до гріха якнайбільше душ. Прошу вас, дітоньки, допоможіть мені, щоб і я вам допомогла. Я- ваша Матір і люблю вас, тому бажаю вам допомогти. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 1995

Дорогі діти! Я щаслива, бо бачу сьогодні, що так багато людей відповіло й прийшло, щоб переживати мої веління. Запрошую вас, діти, нести мир в цей неспокійний світ.Моліться за мир, аби чимшвидше запанував час миру. А моє серце дуже бажає цього. Я близько вас, дітоньки, і молюся за кожного з вас перед Всевишнім. Благословляю всіх моїм материнським благословенням. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 1995

Дорогі діти! Навіть сьогодні запрошую вас до молит ви, бо тільки через молитву зможете зрозуміти ціль мого приходу. Святий Дух просвітить вас на молитві, й зрозумієте, що маєте навернутися. Дітоньки, бажаю зробити і з вас прекрасний букет квітів, приготовлений для вічності, але ви не бажаєте стати на дорогу навернення, дорогу спасіння, що я вам даю через ці появлення. Діточки, моліться, продовжуйте навертати ваші серця й зближайтеся до мене. Нехай добро переможе зло. Я вас люблю й благословляю. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 1995

Дорогі діти!Сьогодні запршую вас до молитви. Нехай молитва буде для вас життям. Родина не може сказати, що живе в мирі, якщо не молиться. Отож, нехай кожен ваш день розпочинається ранішньою молитвою, а вечір закінчується подякою. Дітоньки, я є з вами, я вас люблю, благословляю й бажаю, щоб кожен з вас був у моїх обіймах. Проте не зможете бути в моїх обіймах, якщо ви не готові молитися кожного дня. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 1995

Дорогі діти! Запрошую вас полюбити Пресвяту Євхаристію. Адоруйте, дітоньки, у ваших парафіяльних храмах, і так будете поєднані з усім світом. Ісус стане вашим приятелем, й не будете говорити про Нього як про когось малознаного. Бути у поєднанні з Ним- велика радість для вас, бо станене свідками любові, якою Ісус любить кожне створіння. Дітоньки, коли ви адоруєте Ісусові- ви також близькі й мені. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 1995

Дорогі діти! Уважно пригляньтеся до природи, бо в ній знайдете Бога- Творця. Дітоньки, сьогодні запрошую вас подякувати Богові за все те, що Він вам дає. Дякуючи, ви відкриваєте Всевишнього і все добро, яке вас оточує. Діти, Бог є великий, і Його любов велика до кожного створіння. Тому моліться, щоб зрозуміти любов й доброту Божу. У доброті і в любові Бога- Творця навіть я з вами як дар. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 1995

Дорогі діти! Запршую вас знову любити: насамперед Бога, який спас і відкупив кожного з вас потім братів і сестер, які є близькі вам. Без любові не зможете рости у святості і не зможете чинити добра. Тому- то, дітонь ки, моліться безперестанку, щоб Бог вам об'явив свою любов. Я усіх вас запросила поєднатися зі мною й любити. Навіть сьогодні я є з вами і вас запрошую віднайти любов у ваших серцях, у ваших сім'ях. Аби Бог міг жити у ваших серцях, ви мусите любити. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 1995

Дорогі діти! І сьогодні я радію разом з вами і приношу вам Дитятка Ісуса, аби Він благословив вас. Я закликаю вас, дорогі діти, до того, аби ваше життя з'єдналося з Ним. Ісус- Цар Миру, і лише Він може дати вам спокій, якого ви шукаєте. Я з вами і зараз, в цей новий час, коли ви повинні вирішити вибрати Його, я особливим чином приношу вас Ісусові. Це час- благодаті. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Щорічне послання Богородиці, через візіонерку Іванку Іванкович-Елез, 25 червня 2016
Під час останнього щоденного об’явлення, 7 травня 1985 року, Богородиця відкрила Іванці останню десяту таємницю і сказала, що протягом усього життя Іванки буде їй об’являтися раз на рік - у річницю об’явлень. Так сталося і цього року. Об’явлення тривало 4 хвилини, в цей час Іванка була у себе вдома. Під час об’явлення була присутня тільки сім'я Іванки. Після об’явлення візіонерка Іванка сказала: «Богородиця дала нам наступне послання: "Діточки, моліться, моліться, моліться". Богородиця була радісна і всіх нас благословила своїм материнським благословенням».

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня 2018 року
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та

Літургійні читання на вівторок ІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)
  † Читання святого Євангелія від Марка Як проходив Ісус у суботу через засіяні ниви, Його учні почали на ходу зривати колоски. А фарисеї казали Йому: «Поглянь, чому вони роблять у суботу те, ...

Літургійні читання на 16 січня (УГКЦ)
Мк.  11, 11-23. 11. І ввійшов у Єрусалим, у храм, і оглянув усе, а що було вже пізно, то вийшов з дванадцятьма у Витанію. 12. Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів. 13. ...

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати