Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 1992

Дорогі діти! Для того, щоб кожна сім'я стала радістю для мого Сина Ісуса, прошу вас відновити молитву в сім'ях. Дорогі діти, моліться і знаходьте для Ісуса більше часу. Тоді будете спроможні прийняти навіть найтяжчі недуги і хрести. Я з вами, й бажаю зібрати вас у своєму серці та оберегти вас. Але ви ще не зважилися. Тому, діти, прошу вас: моліться, щоб через молитву ви дозволили мені допомогти вам. Моліться, дорогі дітоньки, щоб молитва стала вашою щоденною поживою. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 1992

Дорогі діти! Сьогодні прошу вас через молитву ще більше наблизитися до Бога. Тільки так зможу допомогти вам і захистити вас від диявола. Я з вами і заступа юся за вас перед Богом, щоб Він вас захищав. Але я потребую ваших молитов і вашої згоди. Вас дуже манить матеріальне і людське, й тому забуваєте, що вашим найбільшим приятелем є Бог. Отже, мої дорогі діти, наблизтеся до Бога, щоб Він вас захистив і визволив від усякого лиха. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1992

Дорогі діти! Сьогодні більше, ніж будь-коли, прошу вас відчувати мої веління і жити ними, бо ви- на лихій сумнівній дорозі. Коли я казала вам: наверніться, моліться, постіть, примиріться, - ви прийняли усі ці веління поверхнево. Вам було важко дотримуватися їх. Дорогі діти, коли якась річ є добра, то треба витримати в добрі, а не думати: "Бог мене не бачить, не слухає, не допомагає". Так ви віддалилися від Бога і від мене- через вашу слабку увагу. Я бажала зробити з вас оазис миру, любові й доброти. Бог бажав, щоб з Його допомогою ви здійснили чуда й давали приклад. Тому ось що вам кажу: сатана собі кпить з вас і ваших душ, а я не можу вам допомогти, бо ви- далекі від мого Серця. Тому моліться й живіть моїми веліннями. І так з дня на день прийде у ваше життя любов Христова. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 1992

Дорогі діти! І сьогодні прошу вас молитися. Тільки молитвою і постом можна зупинити війну. Тому, мої дорогі дітоньки, моліться і засвідчуйте своїм життям, що ви- мої і мені належите, бо у ці гіркі дні сатана хоче звести якнайбільше душ. Прошу вас зважитися віддатися Всевишньому. Він вас обереже і покаже, що маєте робити і яку дорогу вибрати. Прошу всіх тих, що мене вибрали, відновити своє посвячення моєму Синові- Ісусові, Його Серцю, щоб ми могли вами ще більше послужитися, маючи вас у цьому світі без миру за знаряддя миру. Меджугор'я є для вас усіх проханням молитися і жити ласкою, яку Бог дає. Тому, дорогі діти, прийміть щиро цей заклик до молитви. Я є з вами, й ваші терпіння є моїми. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 1992

Дорогі діти! І сьогодні також прошу вас молитися, щоб ви ще більше наблизилися до Бога. Я з вами і бажаю вести вас дорогою спасіння, яку вам дає Ісус. Щодень я все ближче до вас, хоч ви цього не усвідомлюєте і не звертаєте уваги на те, що ви мало поєднані зі мною молитвою. Коли приходять випробування й клопоти, ви кажете: "Боже, Мамо, де Ви?" Я чекаю, щоб ви стали моїми, щоб я прийшла до Ісуса, і Він наповнив вас своєю благодаттю. Тому ще раз прийміть моє прохання: починайте знову молитися, й молитва стане для вас радістю. Пам'ятайте: Бог Вседержитель- щоденно у вашому житті. Я з вами і на вас чекаю. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 1992

Дорогі діти! Хоч у моєму серці через тих, що йшли цією дорогою, а потім її залишили, є трохи смутку, я сьогодні щаслива. Я тут для того, аби вести вас новою дорогою, дорогою спасіння. Тому щоденно закликаю вас до навернення. Але якщо ви не молитеся, то не можете сказати, що вже навернулися. Я молюся і заступаюся за вас перед Богом. Хочу щоб настав мир, насамперед- у ваших серцях, потім- навколо вас. Нехай Бог буде вашим миром. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 1992

Дорогі діти! Сьогодні ще раз закликаю вас до молитви. До молитви веселої. Щоб у ці сумні дні ніхто не відчував смутку, коли молиться, але радість, що зустрічається з Богом, своїм Творцем. Дітоньки, моліться, щоби ви могли бути ближчими до мене, і щоб через молитву зрозуміли, чого я від вас хочу. Я з вами і кожного дня уділяю вам своє материнське благосло вення. Нехай Бог щедро обдаровує вас у житті Своїми ласками. Подякуйте Всевишньому за той дарунок, що я є з вами, бо, запевняю вас, це — велика благодать. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 1992

Дорогі діти! Сьогодні хочу сказати вам, що я вас люблю. Я люблю вас своєю материнською любов'ю і прошу вас, щоб ви до кінця мені відкрилися. Щоб я могла через вас навернути і врятувати світ, в якому так багато гріхів і недоброго. Тому, дорогі дітоньки, відкрийтеся мені цілком, щоб я могла щораз певніше вести вас до безмежної любові Бога Творця, який щодня об'являє себе для кожного з вас. Я є з вами і прагну показати вам Бога, котрий вас любить. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 1992

Дорогі діти! Сьогодні ще раз хочу вас запевнити, що я- з вами, і то навіть у ті тривожні дні, коли сатана хоче знищити все, що мій Син Ісус і я будуємо. Найбільше намагається він зруйнувати ваші душі, віддалити вас від християнського життя і від заповідей, за якими закликає жити нас Церква. Сатана хоче знищити в вас і навколо вас усе святе. Тому, дітоньки, моліться, щоб ви змогли зрозуміти все, що Бог дає вам через мій прихід до вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 1992

Дорогі діти! Прошу вас молитися. Найбільше тепер, коли сатана сильний і хоче, при першій же нагоді, привласнити собі душі. Моліться, дорогі діти, і майте більше довір'я до мене, бо я є з вами для того, аби новою стежкою довести вас до нового життя. Тому, дітоньки, слухайте і живіть моїми повчаннями, бо коли я не буду більше з вами, вам буде важче пригадувати усе, що я вам казала. Прошу вас починати все заново, змінюючи своє життя і зважуючись до навернення не словом, а життям. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 1992

Дорогі діти! Сьогодні, як ніколи, прошу вас молитися, щоб ваше життя стало сповнене молитвою. Ви не зможете молитися без любові. Тому прошу вас насамперед любити Бога- Творця вашого життя. Дорогі діти, це благодать, що я можу бути з вами. Тому для вашого добра прийміть мої веління і живіть ними. Я вас люблю і хочу допровадити до нового життя, до життя навернення і самовідречення. Тільки так відкриєте Бога, який зараз є далеко від вас. Тому, дітоньки, моліться! Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 1992

Дорогі діти! Хочу всіх вас захистити своїм покровом і оберегти від всіляких нападів сатани. Сьогодні день миру. А як мало його по цілому світі! Тому прошу вас збудувати зі мною молитвою новий світ миру. Я не можу зробити цього без вас, тому своєю материн ською любов'ю прошу вас допомогти мені, а решту Бог зробить. То ж відкрийте себе для помислу Божого, щоби разом з Господом працювати для миру і для добра. І не забувайте, що ваше життя не є вашим, але є для вас дарунком Господнім, який маєте віддавати на радість людям і вести їх до вічного життя. Хай завжди буде з вами, дорогі діти, ніжність мого маленького Ісуса. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2008
Дорогі діти! Ви біжите, працюєте, збираєте, але без благословення. Ви не молитеся! Сьогодні Я закликаю вас затриматися перед яслами і роздумувати про Ісуса, Якого Я даю вам і сьогодні, щоб Він вас благословив і допоміг збагнути, що без Нього у вас немає майбутнього. Тому, мої любі діти, вручіть ваші життя в руки Ісуса, якими Він вас поведе і захистить від злого. Дякую, що відповіли на мій заклику!

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати