Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 1990

Дорогі діти! Сьогодні знову прошу вас зважитися іти до Бога, щоб його понад усе бажати. Бог так зможе здійснити чуда у вашому житті, щоб ваше життя з дня у день перетворювалося Ним у радість, Тому, дорогенькі діти, МОЛІТЬСЯ і не дозвольте, аби сатана міг діяти у вашому світі через сліпоту і глухоту інших. Моліться, щоб ви могли зрозуміти велич і красу життя як дар Божий. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 1990

Дорогі діти! Прошу вас віддати себе Богові. Сьогодні я бажаю, щоб ви зреклися усього, до чого ви прив'язані, і що так дуже заважає вам у духовному житті. Тому, дорогенькі, зважтеся жити тільки для Бога і не дозвольте, щоб через речі, які заважають вам в духовному житті, увійшов у вас сатана. Дорогі діти, Бог уділяє Себе вам до кінця, а ви зможете пізнати і відкрити Його тільки в молитві. Тож більше моліться. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1990

Дорогі діти! Я - з вами, хоч ви несвідомі цього. Хочу вберегти вас від усього, що сатана підсуває, аби вас знищити. Так як колись несла я на своїх руках Ісуса, так бажаю тепер провадити вас до святості. Бог хоче вас врятувати, тому промовляє до вас через людей, природу та іншими способами, які зможуть вам допомогти зрозуміти, що ви повинні змінити спосіб вашого життя. То ж намагайтеся, дітоньки мої, зрозуміти велич дару, який Бог дає вам через моє посередництво, бо я вас оберігаю під моїм покровом і проваджу до радості життя. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 1990

Дорогі діти! Прошу вас реагувати на мої заклики, з якими до вас звертаюсь. Бо я є з вами і хочу, щоб кожен з вас був найближче до мого Серця. То ж, дітоньки, моліться і шукайте волі Божої кожного дня. Я бажаю, щоб кожен з вас знайшов дорогу до святості і зростав в ній усю вічність. Я буду молитися і заступатися за вас перед Богом, аби ви зрозуміли той великий Божий дар: можливість бути з вами на землі. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 1990

Дорогі діти! Дітоньки, дуже прошу вас відзначати щиро дев'ятницю перед П'ятдесятницею. Знаходьте час на молитву й жертви. Я з вами, щоб зростали ви в самозреченні й умертвленні, і щоб ви могли зрозуміти красу життя тих, що мені себе віддали. Дорогі діти, Бог вас благословляє кожного дня і хочу змінити ваше життя. Моліться, щоб так сталося. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 1990

Дорогі діти! Нині хочу всім подякувати за жертви і молитви. Я вас благословляю і прошу всіх зважитися жити для Бога та шукати Його волі в молитві. Хочу всіх вас закликати до цілковитого навернення, щоб у вас запанувала радість. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 1990

Дорогі діти! Закликаю вас до миру! Я приходжу до вас як ЦАРИЦЯ МИРУ і бажаю усіх вас збагатити материнським миром. Дорогі діти, я вас люблю і бажаю довести всіх до Божого миру, що збагачує кожне серце. Прошу вас стати мироносцями і свідками миру в цьому світі. Миру нема в світі, хоча дуже його прагнемо. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 1990

Дорогі діти! Прошу вас сприймати і втілювати в життя мої заклики. Ви знаєте, що я з вами, і хочу повести вас до неба. Ця дорога прекрасна для тих, хто знайшов її в молитві. Тому, дітоньки, зрозумійте потребу в щоденному поширенні всього, що вам кажу, аби ви могли самі сказати: "Нарешті я прийняв усі звернення і намагаюся за ними жити!" Дорогі діти, я вас оберігаю своїми молитвами перед Небесним Отцем. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 1990

Дорогі діти! Прошу вас молитися серцем! Так будете розмовляти з Богом. Хочу, щоб кожен з вас приділяв Всевишньому більше уваги. Сатана має силу і хоче вас різними способами обдурити, знищити. То ж, мої дітоньки, моліться кожного дня, щоб ваше життя було добром для вас і для всіх тих, кого зустрічаєте. Я є з вами і вас захищаю, хоча сатана хоче знищити мої плани і перешкодити бажання, що їх Небесний Отець хоче тут здійснити. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 1990

Дорогі діти! Я сьогодні дуже прошу вас молитися, особливо складати жертви за мир у світі. Сатана має силу і намагається знищити мир, що йде від Бога. Тому, дорогенькі, моліться зі мною за мир.Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 1990

Дорогі діти! Дуже вас прошу чинити діла милосердя з любов'ю. Робіть усе в любові до мене, до ваших братів і сестер робіть усе з великою радістю та покорою перед Богом. Я кожного дня з вами, і збираю ваші молитви, терпіння й жертви для Бога за спасіння світу. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 1990

Дорогі діти! Прошу вас МОЛИТИСЯ ЗА МИР. Без миру у серці не зможете тішитися народженням Ісуса ні на Різдво, ні впродовж, вашого життя. Тому просіть у Господа миру, щоб вас хоронив і дав вам зрозуміти важливість і велич миру у ваших серцях. Тоді мир з ваших сердець попливе у цілий світ. Примиріться один з одним та з своїм життям. Тільки так запанує мир у всьому світі. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 17 травня1984р.
"Дорогі діти! Сьогодні Я дуже радісна, бо є досить тих, які хочуть посвятитися Мені. Дякую вам! Ви не помилилися. Мій Син, Ісус Христос, через Мене хоче обдарувати вас особливими благодатями. Мій Син радіє з вашої відданості. Дякую вам, тому що ви відповіли на Мій заклик!"

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня 2018 року
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та

Літургійні читання на вівторок ІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)
  † Читання святого Євангелія від Марка Як проходив Ісус у суботу через засіяні ниви, Його учні почали на ходу зривати колоски. А фарисеї казали Йому: «Поглянь, чому вони роблять у суботу те, ...

Літургійні читання на 16 січня (УГКЦ)
Мк.  11, 11-23. 11. І ввійшов у Єрусалим, у храм, і оглянув усе, а що було вже пізно, то вийшов з дванадцятьма у Витанію. 12. Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів. 13. ...

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати