Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2005

Дорогі діти! У цей час ласки Я знову закликаю вас до молитви. Моліться, дорогі діти, моліться за єдність християн, щоби всі були одним серцем. Ви будете одним цілим доти, доки будете молитися та прощати. Не забувайте, любов переможе лише тоді, коли ви будете молитися, коли серця ваші будуть відкриті. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2005

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас до любові. Діти, любіть один одного Божою Любов’ю. Щохвилини, в радості й журбі, нехай вона перемагає у вас, і тоді любов почне панувати у ваших серцях. Воскреслий Ісус перебуватиме з вами, ви ж будете Його свідками. Я радітиму з вами й охоронятиму вас Своїм Материнським Покровом. Особливо, діточки, Я турбуватимуся про ваше щоденне навернення в любові. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2005

Дорогі діти! Сьогодні Я знову закликаю вас відновити молитву в ваших родинах. Завдяки молитві та читанню Святого Письма нехай увійде у ваші родини Святий Дух, який оновить вас. Так ви станете учителями віри у вашій родині. Завдяки молитві та вашій любові світ стане на досконаліший шлях, і любов запанує у світі. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2005

Дорогі діти! Знову закликаю вас жити Моїми посланнями у смиренні. Особливо свідчіть тепер, коли наближаєmься річниця Моїх появ. Дітоньки, будьте знаком для тих, котрі далекі від Бога і Його любові. Я з вами і благословляю всіх вас Своїм Материнським благословенням.  Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2005

Дорогі діти! Сьогодні Я знову закликаю вас заповнити ваш день короткими і гарячими молитвами. Коли ви молитеся, ваше серце відкрите, і Бог любить вас надзвичайною любов’ю та зсилає вам особливі ласки. Тому добре використовуйте цей час ласки і присвятіть його Богові більше, аніж присвячували дотепер. Чувайте і постіть самовіддано, щоб диявол був далеким від вас, а ласка щоб оточувала вас. Я – поруч з вами і клопочуся перед Богом про кожного з вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2005

Дорогі діти! Сьогодні Я знову закликаю вас переживати Мої послання. Бог дав вам як дар цей час – час благодаті. Тому, діти, добре використовуйте кожен момент для того, щоб молитися, молитися, молитися! Благословляю вас усіх і заступаюся за кожного з вас перед Всевишнім. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2005

Дорогі діти! Якщо навіть ви є далеко від Мого Серця, Я з любов’ю закликаю вас. Наверніться! Не забувайте, Я є ваша Мати і відчуваю біль за кожного з вас, хто є далеко від Мого Серця. Однак Я не залишу вас самотніми. Я вірю, що ви можете покинути дорогу гріха і стати на шлях святості. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2005

Дорогі діточки, вірте, моліться і любіть, і Бог буде з вами. Він дасть вам дар усіх ласк, яких ви від Нього просите. Я є для вас даром, тому що Бог дозволяє Мені день за днем бути з вами і любити кожного з вас надзвичайною любов’ю. Тому, діти, в молитві та простоті відкрийте свої серця і будьте свідками Моєї присутності. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2005

Дорогі діти! Сьогодні Я знову закликаю вас молитися, молитися, молитися, аж поки молитва не стане для вас життям. Діти, в цей час, особливим способом, Я молюся, щоб Бог дав вам дар віри. Тільки у вірі ви зможете відкрити радість дару життя, який Бог дав вам. Ваше серце втішиться, думаючи про вічність. Я перебуваю з вами і ніжно люблю вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2005

Дорогі діти! Сьогодні Я на Своїх руках приношу вам маленького Ісуса, Царя Миру, аби Він благословив вас Своїм миром. Діти, сьогодні Я особливо закликаю вас бути Моїми носіями миру в цьому світі без миру. Бог благословить вас. Діти, не забувайте, що Я – ваша Мати. Благословляю вас усіх особливим благословенням з маленьким Ісусом на руках. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2002
Дорогі діти! Це час великих ласк, але також час великих випробувань для всіх тих, хто хоче йти дорогою миру. Через те, дітоньки, Я знову кличу вас молитися, молитися, молитися, молитися не словами, а серцем. Втілюйте Мої доручення і наверніться. Будьте свідомі цього дару, що Бог дозволив Мені бути з вами, особливо сьогодні, коли в Мене на руках маленький Ісус - Цар Миру. Моє бажання дати вам мир, і щоб ви носили його у своїх серцях і дарували іншим, аж поки Божий мир почне рядити світом. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня 2018 року
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та

Літургійні читання на вівторок ІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)
  † Читання святого Євангелія від Марка Як проходив Ісус у суботу через засіяні ниви, Його учні почали на ходу зривати колоски. А фарисеї казали Йому: «Поглянь, чому вони роблять у суботу те, ...

Літургійні читання на 16 січня (УГКЦ)
Мк.  11, 11-23. 11. І ввійшов у Єрусалим, у храм, і оглянув усе, а що було вже пізно, то вийшов з дванадцятьма у Витанію. 12. Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів. 13. ...

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати