Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2005

Дорогі діти! У цей час ласки Я знову закликаю вас до молитви. Моліться, дорогі діти, моліться за єдність християн, щоби всі були одним серцем. Ви будете одним цілим доти, доки будете молитися та прощати. Не забувайте, любов переможе лише тоді, коли ви будете молитися, коли серця ваші будуть відкриті. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2005

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас до любові. Діти, любіть один одного Божою Любов’ю. Щохвилини, в радості й журбі, нехай вона перемагає у вас, і тоді любов почне панувати у ваших серцях. Воскреслий Ісус перебуватиме з вами, ви ж будете Його свідками. Я радітиму з вами й охоронятиму вас Своїм Материнським Покровом. Особливо, діточки, Я турбуватимуся про ваше щоденне навернення в любові. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2005

Дорогі діти! Сьогодні Я знову закликаю вас відновити молитву в ваших родинах. Завдяки молитві та читанню Святого Письма нехай увійде у ваші родини Святий Дух, який оновить вас. Так ви станете учителями віри у вашій родині. Завдяки молитві та вашій любові світ стане на досконаліший шлях, і любов запанує у світі. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2005

Дорогі діти! Знову закликаю вас жити Моїми посланнями у смиренні. Особливо свідчіть тепер, коли наближаєmься річниця Моїх появ. Дітоньки, будьте знаком для тих, котрі далекі від Бога і Його любові. Я з вами і благословляю всіх вас Своїм Материнським благословенням.  Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2005

Дорогі діти! Сьогодні Я знову закликаю вас заповнити ваш день короткими і гарячими молитвами. Коли ви молитеся, ваше серце відкрите, і Бог любить вас надзвичайною любов’ю та зсилає вам особливі ласки. Тому добре використовуйте цей час ласки і присвятіть його Богові більше, аніж присвячували дотепер. Чувайте і постіть самовіддано, щоб диявол був далеким від вас, а ласка щоб оточувала вас. Я – поруч з вами і клопочуся перед Богом про кожного з вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2005

Дорогі діти! Сьогодні Я знову закликаю вас переживати Мої послання. Бог дав вам як дар цей час – час благодаті. Тому, діти, добре використовуйте кожен момент для того, щоб молитися, молитися, молитися! Благословляю вас усіх і заступаюся за кожного з вас перед Всевишнім. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2005

Дорогі діти! Якщо навіть ви є далеко від Мого Серця, Я з любов’ю закликаю вас. Наверніться! Не забувайте, Я є ваша Мати і відчуваю біль за кожного з вас, хто є далеко від Мого Серця. Однак Я не залишу вас самотніми. Я вірю, що ви можете покинути дорогу гріха і стати на шлях святості. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2005

Дорогі діточки, вірте, моліться і любіть, і Бог буде з вами. Він дасть вам дар усіх ласк, яких ви від Нього просите. Я є для вас даром, тому що Бог дозволяє Мені день за днем бути з вами і любити кожного з вас надзвичайною любов’ю. Тому, діти, в молитві та простоті відкрийте свої серця і будьте свідками Моєї присутності. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2005

Дорогі діти! Сьогодні Я знову закликаю вас молитися, молитися, молитися, аж поки молитва не стане для вас життям. Діти, в цей час, особливим способом, Я молюся, щоб Бог дав вам дар віри. Тільки у вірі ви зможете відкрити радість дару життя, який Бог дав вам. Ваше серце втішиться, думаючи про вічність. Я перебуваю з вами і ніжно люблю вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2005

Дорогі діти! Сьогодні Я на Своїх руках приношу вам маленького Ісуса, Царя Миру, аби Він благословив вас Своїм миром. Діти, сьогодні Я особливо закликаю вас бути Моїми носіями миру в цьому світі без миру. Бог благословить вас. Діти, не забувайте, що Я – ваша Мати. Благословляю вас усіх особливим благословенням з маленьким Ісусом на руках. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2002
Дорогі діти! Радійте зі Мною в цей час весни, коли вся природа пробуджується і ваші серця тужать за переміною. Відкрийте себе, діти Мої, і моліться. Не забудьте, що Я з вами і хочу взяти всіх вас до Мого Сина, щоб Він дав вам дар щирої любові і всього, що є від Бога. Відкрийте себе молитві і просіть у Бога переміни вашого серця, а все решту Він бачить і дасть вам. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати