Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2004

Дорогі діти! І нині Я закликаю вас до молитви. Моліться, Мої дорогі діти, та особливо моліться за всіх тих, які не пізнали Божої Любові. Моліться, щоб відкрилися їхні серця і наблизилися до Мого Серця й Серця Мого Сина Ісуса, аби Ми змогли перетворити їх на людей миру і любові. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2004

Дорогі діти! Нині, як ніколи раніше, закликаю вас відкрити свої серця на Моє послання. Мої любі діти, будьте тими, хто веде душі до Бога, а не тими, які віддаляють їх від Нього. Я з вами і люблю вас усіх особливою любов'ю. Це - час каяття і навернення. З глибини Мого Серця закликаю вас: будьте з Моїм Серцем, тоді побачите, який Бог великий, бо Він дарує нам повноту благословення і миру. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2004

Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас відкритися на молитву. Особливо зараз, у цей час, сповнений ласкою. Лише таким чином ви зможете осягнути мир і почнете молитися - молитва поллється з ваших сердець. Будьте взірцем, любі Мої діти, поштовхом до добра. Я поряд і люблю вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2004

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас зміцнювати життя у покорі та любові через Мої послання, аби Святий Дух наповнив вас Своєю ласкою і силою. Лише так ви станете свідками миру і всепрощення. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2004

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас посвятитися Моєму Серцю і Серцю Мого Сина. І так ви з кожним днем ставатимете щораз більше Моїми та спонукатимете один одного до святості. Таким чином, у ваших серцях пануватиме радість і ви станете носіями миру і любові. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2004

Дорогі діти! Сьогодні знову Моє Серце переповнює радість.  Прагну вам подякувати за те, що ви реалізуєте Мій план. Кожний з вас є дуже важливим. Саме тому, малі діти, моліться і втішайтеся разом зі Мною з приводу кожного серця, котре навернулося і стало знаряддям миру на світі. Дітоньки, молитовні групи міцні, так що через них можна побачити, що Святий Дух діє на світі.
Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2004

Дорогі діти! Я звертаюся до вас знову: будьте відкриті для Моїх послань. Дітоньки, Я прагну вас всіх наблизити до Мого Сина Ісуса, тому моліться і постіть. Особливо Я закликаю вас, щоб ви молилися в Моїх намірах так, щоб Я могла вас жертвувати Моєму Синові Ісусові, а Він змінить і відкриє ваші серця для любові. Якщо у вашому серці буде любов, то і мир буде там. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2004

Дорогі діти! Я закликаю вас всіх до навернення. Як і в часі перших днів Моїх одкровень відважтеся на цілковиту зміну вашого життя. Дітоньки, таким чином ви матимете силу, щоб стати на коліна і відкрити свої серця перед Богом. Бог почує ваші молитви і вислухає . Я заступаюся за кожного з вас перед Богом. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2004

Дорогі діти! Закликаю вас, щоб ви були любов’ю там, де панує ненависть і їжею там, де панує голод. Дітоньки, відкрийте ваші серця і хай ваші руки будуть протягнуті і щедрі, аби кожне творіння через вас дякувало Господу Творцеві. Дітоньки, моліться і відкрийте серця для Божої любові, але це неможливо, якщо ви не молитеся. Тому моліться, моліться, моліться. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2004

Дорогі діти! Це час благодаті для сім'ї, тому Я закликаю вас відновити молитву. Хай в серці вашої сім'ї буде Ісус. Вчіться в молитві любити все, що святе. Наслідуйте життя святих так, щоб вони були для вас стимулом і вчителями на дорозі святості. Хай кожна сім'я стане свідком любові у цьому світі, позбавленому молитви і миру. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2004

Дорогі діти! У цей час запрошую вас молитися в Моїх намірах. Дітоньки, моліться особливо за тих, хто ще не пізнав Божого любові і не шукає Бога Спасителя. Дітоньки, будьте Моїми протягнутими руками, і вашим прикладом наближайте їх до Мого серця і Серця Мого Сина Ісуса. Бог винагородить вас ласками і своїм благословенням. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2004

Дорогі діти! Сьогодні знову з великою радістю приношу вам Свого Сина Ісуса на руках. Він благословляє вас і закликає до миру. Моліться, діточки, і в кожній ситуації будьте хоробрими свідками Благої Звістки. Лише так Бог благословить вас і дасть вам те, що ви з вірою просите у Нього. Я з вами доки Всевишній дозволяє Мені. Я клопочу за кожного з вас з великою любов'ю. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 1997
Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас збагнути ваше християнське покликання. Дітоньки, Я вела і тепер веду вас через цей час ласки, щоб ви могли усвідомити ваше християнське покликання. Святі мученики, помираючи, свідчили: "Я є християнин і люблю Бога понад усе". Діти, сьогодні Я також запрошую вас радіти і бути радісними християнами, відповідальними і свідомими, що Бог закликає вас бути повними радості, простягаючи руки тим, що не вірують, щоб через приклад вашого життя вони могли увірувати і полюбити Бога. Тому, моліться, моліться, моліться, щоб ваші серця були відкритими і сприйнятливими на Боже Слово. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня 2018 року
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та

Літургійні читання на вівторок ІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)
  † Читання святого Євангелія від Марка Як проходив Ісус у суботу через засіяні ниви, Його учні почали на ходу зривати колоски. А фарисеї казали Йому: «Поглянь, чому вони роблять у суботу те, ...

Літургійні читання на 16 січня (УГКЦ)
Мк.  11, 11-23. 11. І ввійшов у Єрусалим, у храм, і оглянув усе, а що було вже пізно, то вийшов з дванадцятьма у Витанію. 12. Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів. 13. ...

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати