Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2004

Дорогі діти! І нині Я закликаю вас до молитви. Моліться, Мої дорогі діти, та особливо моліться за всіх тих, які не пізнали Божої Любові. Моліться, щоб відкрилися їхні серця і наблизилися до Мого Серця й Серця Мого Сина Ісуса, аби Ми змогли перетворити їх на людей миру і любові. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2004

Дорогі діти! Нині, як ніколи раніше, закликаю вас відкрити свої серця на Моє послання. Мої любі діти, будьте тими, хто веде душі до Бога, а не тими, які віддаляють їх від Нього. Я з вами і люблю вас усіх особливою любов'ю. Це - час каяття і навернення. З глибини Мого Серця закликаю вас: будьте з Моїм Серцем, тоді побачите, який Бог великий, бо Він дарує нам повноту благословення і миру. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2004

Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас відкритися на молитву. Особливо зараз, у цей час, сповнений ласкою. Лише таким чином ви зможете осягнути мир і почнете молитися - молитва поллється з ваших сердець. Будьте взірцем, любі Мої діти, поштовхом до добра. Я поряд і люблю вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2004

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас зміцнювати життя у покорі та любові через Мої послання, аби Святий Дух наповнив вас Своєю ласкою і силою. Лише так ви станете свідками миру і всепрощення. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2004

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас посвятитися Моєму Серцю і Серцю Мого Сина. І так ви з кожним днем ставатимете щораз більше Моїми та спонукатимете один одного до святості. Таким чином, у ваших серцях пануватиме радість і ви станете носіями миру і любові. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2004

Дорогі діти! Сьогодні знову Моє Серце переповнює радість.  Прагну вам подякувати за те, що ви реалізуєте Мій план. Кожний з вас є дуже важливим. Саме тому, малі діти, моліться і втішайтеся разом зі Мною з приводу кожного серця, котре навернулося і стало знаряддям миру на світі. Дітоньки, молитовні групи міцні, так що через них можна побачити, що Святий Дух діє на світі.
Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2004

Дорогі діти! Я звертаюся до вас знову: будьте відкриті для Моїх послань. Дітоньки, Я прагну вас всіх наблизити до Мого Сина Ісуса, тому моліться і постіть. Особливо Я закликаю вас, щоб ви молилися в Моїх намірах так, щоб Я могла вас жертвувати Моєму Синові Ісусові, а Він змінить і відкриє ваші серця для любові. Якщо у вашому серці буде любов, то і мир буде там. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2004

Дорогі діти! Я закликаю вас всіх до навернення. Як і в часі перших днів Моїх одкровень відважтеся на цілковиту зміну вашого життя. Дітоньки, таким чином ви матимете силу, щоб стати на коліна і відкрити свої серця перед Богом. Бог почує ваші молитви і вислухає . Я заступаюся за кожного з вас перед Богом. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2004

Дорогі діти! Закликаю вас, щоб ви були любов’ю там, де панує ненависть і їжею там, де панує голод. Дітоньки, відкрийте ваші серця і хай ваші руки будуть протягнуті і щедрі, аби кожне творіння через вас дякувало Господу Творцеві. Дітоньки, моліться і відкрийте серця для Божої любові, але це неможливо, якщо ви не молитеся. Тому моліться, моліться, моліться. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2004

Дорогі діти! Це час благодаті для сім'ї, тому Я закликаю вас відновити молитву. Хай в серці вашої сім'ї буде Ісус. Вчіться в молитві любити все, що святе. Наслідуйте життя святих так, щоб вони були для вас стимулом і вчителями на дорозі святості. Хай кожна сім'я стане свідком любові у цьому світі, позбавленому молитви і миру. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2004

Дорогі діти! У цей час запрошую вас молитися в Моїх намірах. Дітоньки, моліться особливо за тих, хто ще не пізнав Божого любові і не шукає Бога Спасителя. Дітоньки, будьте Моїми протягнутими руками, і вашим прикладом наближайте їх до Мого серця і Серця Мого Сина Ісуса. Бог винагородить вас ласками і своїм благословенням. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2004

Дорогі діти! Сьогодні знову з великою радістю приношу вам Свого Сина Ісуса на руках. Він благословляє вас і закликає до миру. Моліться, діточки, і в кожній ситуації будьте хоробрими свідками Благої Звістки. Лише так Бог благословить вас і дасть вам те, що ви з вірою просите у Нього. Я з вами доки Всевишній дозволяє Мені. Я клопочу за кожного з вас з великою любов'ю. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2006
Дорогі діти! І сьогодні Я перебуваю з вами і закликаю вас до повного навернення. Мої дорогі діти! Оберіть Бога і знайдете в Ньому спокій, якого так прагнуть ваші серця. Наслідуйте життя святих, і нехай вони стануть вам прикладом, а Я спонукатиму вас до цього і буду поряд так довго, наскільки це є Волею Всемогутнього. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати