Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 1994

Дорогі діти! Ви всі- мої діти, я вас люблю, але, дітоньки, не забувайте, що без молитви ви не зможете наблизи тися до мене. У цей час сатана хоче посіяти неспокій у ваших сім'ях. Діти, не піддавайтеся! Не смійте дозволити, аби він керував вами і вашим життям! Я вас люблю і заступаюся за вас перед Богом. Діти, моліться! Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 1994

Дорогі діти! Нині дякую вам за ваші молитви. Всі ви мені допомогли, щоб ця війна скоро скінчилася. Я поруч з вами. Я молюся за кожного з вас і благаю: МОЛІТЬСЯ, МОЛІТЬСЯ, МОЛІТЬСЯ! Тільки молитвою ми можемо здолати зло й захистити все те, що сатана хоче знищити у цьому житті. Я- ваша Мати, люблю вас усіх і однаково заступаюся за вас перед Всевишнім. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1994

Дорогі діти! Я співрадію з вами і запрошую відкритися мені й стати знаряддям в моїх руках для спасіння світу. Бажано, дітки, аби ви всі, які відчули запах святості, веліннями, які вам даю, розподіляли її в цьому світі, спраглому Бога й любові Божої. Уділяю всім вам мою материнську любов. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 1994

Дорогі діти! Я запрошую більше довіряти мені й старанніше роздумувати над моїми веліннями. Я є з вами і прошу заступництва за кожного з вас у Бога. Однак сподіваюся, що і ва ші серця відкриються до моїх велінь. Радійте, Бог вас любить і дає вам щоденно можли вість навернутися і вірити Богові Творцеві. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 1994

Дорогі діти! Заохочую вас відкрити себе для Бога в молитві, щоб Дух Святий розпочав творити чудеса в вас і через вас. Я є з вами і заступаюся за кожного з вас перед Богом, бо, дорогі діти, кожен з вас є для мене дорогим у моїх планах спасіння. Запрошую вас бути носіями Добра й Миру. Бог дасть вам мир, якщо ви навернетеся і будете молитися. Тому, дорогі дітоньки, моліться, моліться, моліться і чиніть так, як Святий Дух вас надихає. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 1994

Дорогі діти! Я є вашою Матір'ю і запрошую вас наблизитися до Бога з допомогою молитви, бо тільки Він є Вашим Миром і Спасителем. Тому, дітоньки, не шукайте потіхи матеріальної, але шукайте Бога. Я молюся за вас і вставляюся перед Богом за кожного з вас. Я прошу вашої молитви, аби ви прийняли мене і мої веління, як це було у перші дні моїх появ. Тільки тоді, коли відкриєте серця й будете молитися, стануться чудеса. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 1994

Дорогі діти! Я молюся з вами, зокрема молюся за дар присутності мого любого сина (Івана Павла II) у вашій державі. Моліться, дітоньки, за здоров'я Мого найдорожчого сина, який страждає, я- бо обрала його для цього часу. Благаю й вставляюся перед моїм Сином Ісусом, щоб здійснився сон, який мали ваші батьки (побачити Папу). Моліться, дітоньки, в окремий спосіб, оскільки сатана має силу й хоче зруйнувати надію у ваших серцях. Я вас благословляю. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 1994

Дорогі діти! Дорогі діти, я радію з вами і запрошую до молитви. Моліться, дітоньки, в моєму наміренні. Ваші молитви мені дуже потрібні. Я бажаю набли зити вас до Бога: Він - ваше спасіння. Бог посилає мене, аби допомогти провадити вас до раю, цеж- бо є вашою метою. Для того, дітоньки, моліться, моліться, моліться. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 1994

Дорогі діти! Я є з вами і, навіть сьогодні, я щаслива, що Всевишній дозволив мені бути з вами, навчати і провадити вас дорогою досконалості. Дітоньки, хочу, аби ви були чудовим букетом квітів, які б я бажала пожертвувати Богові в день Усіх Святих. Нехай Святі будуть взірцем наслідування для вас. Матір- Церква вибрала Святих, щоб Вони були для вас спонукою у щоденному житті. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 1994

Дорогі діти! Запрошую вас до молитви. Я є з вами й люблю всіх вас. Я- ваша Матір і хочу, аби ваші серця були подібні до мого серця! Дітоньки, без молитви не зможете жити, ані сказати, що ви є моїми. Молитва- це радість. Молитва є те, що Ваше серце бажає. Тому наближтеся, дітоньки, до мого Непорочного Серця, й відкриєте Бога. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 1994

Дорогі діти! Сьогодні радію з вами й молюся за мир: мир у ваших серцях, мир у ваших сім'ях, мир у ваших бажаннях, мир у всьому світі. Цар Миру благословить сьогодні вас і дає вам мир. Я благословляю вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2004
Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас відкритися на молитву. Особливо зараз, у цей час, сповнений ласкою. Лише таким чином ви зможете осягнути мир і почнете молитися - молитва поллється з ваших сердець. Будьте взірцем, любі Мої діти, поштовхом до добра. Я поряд і люблю вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати