Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2012

Дорогі діти! І сьогодні радісно кличу вас – відкрийте свої серця і слухайте Мій заклик. Знову хочу наблизити вас до Мого Непорочного Серця, там знайдете притулок і мир. Відкрийтеся на молитву, аж поки вона не стане для вас радістю. Через молитву Всевишній щедро нагородить вас благодаттю і ви станете Моїми простягнутими руками в цьому неспокійному світі, який прагне миру. Дітоньки, засвідчуйте віру своїм життям і моліться, щоб вона з дня на день росла у ваших серцях. Я з вами. Дякую, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2012

Дорогі діти! В цей час Я в особливий спосіб запрошую вас молитися серцем. Діточки, ви багато говорите, а мало молитеся. Читайте Святе письмо, розважайте над ним, а слова, написані в ньому, нехай стануть вашим життям. Я люблю вас і навчаю, як в Бозі знайти мир і радість життя. Дякую, що відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2012

Дорогі діти! В цей час Я в особливий спосіб запрошую вас молитися серцем. Діточки, ви багато говорите, а мало молитеся. Читайте Святе письмо, розважайте над ним, а слова, написані в ньому, нехай стануть вашим життям. Я люблю вас і навчаю, як в Бозі знайти мир і радість життя. Дякую, що відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2012

Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас до молитви. Любі діти, нехай ваше серце відкриється Богу, як квітка розкривається на сонячні промені. Я з вами і заступаюся за вас усіх. Дякую, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2012

Дорогі діти! Сьогодні знову закликаю вас до навернення і святості. Бог через молитву хоче дати вам радість і мир, але ви, дітоньки, ще дуже далекі від цього, прив’язані до землі і до земного. Тому закликаю вас: наново відкрийте своє серце і погляд на Бога і Його цінності. І тоді радість і мир запанують у ваших серцях. Дякую, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2012

Дорогі діти! З великою надією у серці і сьогодні закликаю вас до молитви. Коли ви молитеся, дітоньки, ви зі Мною, шукаєте волі Мого Сина і живете нею. Будьте відкриті і живіть молитвою. Нехай щомиті буде для вас смаком і радістю вашої душі. Я з вами і заступаюся за вас усіх перед Моїм Сином Ісусом. Тоді радість і мир запанує у ваших серцях. Дякую, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2012

Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас до добра.  Будьте  носіями миру і доброти для цього світу. Просіть Бога, щоби дав вам силу щоб у вашому серці та житті панувала надія і радість від того, що ви є Божі діти і носії Його надії для  цього світу. Цей світ не має радості в серці та не має майбутнього, бо не відкрив серця на Бога, Який є вашим спасінням. Дякую, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2012

Дорогі діти! Сьогодні знову з надією у серці прошу за вас і дякую Всевишньому за кожного з вас, що серцем проживає Мої послання. Дякуйте Божій любові, що Я можу кожного з вас любити і через Моє Непорочне серце вести до навернення. Відкрийте ваші серця і виберіть святість. І тоді надія породить радість у ваших серцях. Дякую вам, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2012

Дорогі діти! Коли бачите в природі таке різнобарв’я, яке дає нам Всевишній, відкрийте своє серце і з вдячністю моліться за все  добре, що маєте, та скажіть: «Я творений тут для вічності». Прагніть Небесного, адже Бог любить вас безмежною любов’ю. Тому і дав вам Мене, щоби Я вам сказала: «Лише у Бозі ваш мир і надія, любі діти». Дякую, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2012

Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас молитися в Моїх наміреннях. Відновіть піст та молитву, бо сатана підступний та схиляє багато сердець до гріха та погибелі. Діти Мої, Я закликаю вас до святості і до життя у благодаті. Поклоняйтеся Моєму Синові, щоб Він наповнив вас Своїм миром і любов’ю, яких ви прагнете. Дякую, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2012

Дорогі діти! В цей благодатний час я всіх вас закликаю відновити молитву. Відкрийтеся святiй сповіді, щоб кожен з вас прийняв всім серцем мій заклик. Я з вами і захищаю вас від пропасті гріха, але ви повинні відкритися дорозі навернення і святості, щоб ваше серце горіло з любові до Бога. Дайте Йому час, і Він подарує вам себе, тоді в Божій волі відкриєте любов і радість життя. Дякую, що відповіли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2012

Богородиця прийшла з Дитятком Ісусом на руках, і не передала ніякого послання, але маленький Ісус заговорив і сказав: "Я ваш мир—живіть за Моїми заповідями.”
Діва Марія та Ісусик разом поблагословили нас знаком хреста.

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18

Візіонерка Мір’яна Драгічевич-Солдо мала щоденні явління від 24 червня 1981 року до 25 грудня 1982 року. На останньому щоденному явлінні Богородиця, довіривши Мір'яні десяту таємницю, сказала, що буде їй являтись раз на рік - 18 березня. Так було протягом усіх цих років. Сьогодні більше тисячі паломників зібралися на молитві Вервиці. Явління почалось о 13:44 і тривало до 13:48 (за європейським часом).


"Дорогі діти! Моїм материнським бажанням є те, щоб ваші серця були наповнені миром і щоб ваші душі були чисті, щоб у присутності мого Сина могли бачити Його обличчя. Бо, діточки мої, як Мама, знаю, що ви спраглі потішення, надії і захисту. Ви, діти мої, свідомо й несвідомо шукаєте мого Сина. І я, проходячи земним часом, раділа, страждала та терпеливо зносила болі доти, доки мій Син у всій Своїй славі їх не звільнив. І тому кажу моєму Синові: завжди їм допомагай! Ви, діти мої, істинною любов’ю освітіть темряву егоїзму яка все більше огортає моїх дітей. Будьте великодушні. Нехай вам і руки, і серце будуть завжди відкритими. Не бійтеся. Віддайтеся моєму Сину з довірою і надією. Дивлячись на Нього, живіть життя з любов’ю. Любити – це означає даватися, зносити і ніколи не судити. Любити – це значить жити слова мого Сина. Діти мої, як Мати, вам говорю: лише істинна любов веде до вічного щастя. Дякую вам.”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня 2018 року
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та

Літургійні читання на вівторок ІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)
  † Читання святого Євангелія від Марка Як проходив Ісус у суботу через засіяні ниви, Його учні почали на ходу зривати колоски. А фарисеї казали Йому: «Поглянь, чому вони роблять у суботу те, ...

Літургійні читання на 16 січня (УГКЦ)
Мк.  11, 11-23. 11. І ввійшов у Єрусалим, у храм, і оглянув усе, а що було вже пізно, то вийшов з дванадцятьма у Витанію. 12. Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів. 13. ...

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати