Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2012

Дорогі діти! І сьогодні радісно кличу вас – відкрийте свої серця і слухайте Мій заклик. Знову хочу наблизити вас до Мого Непорочного Серця, там знайдете притулок і мир. Відкрийтеся на молитву, аж поки вона не стане для вас радістю. Через молитву Всевишній щедро нагородить вас благодаттю і ви станете Моїми простягнутими руками в цьому неспокійному світі, який прагне миру. Дітоньки, засвідчуйте віру своїм життям і моліться, щоб вона з дня на день росла у ваших серцях. Я з вами. Дякую, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2012

Дорогі діти! В цей час Я в особливий спосіб запрошую вас молитися серцем. Діточки, ви багато говорите, а мало молитеся. Читайте Святе письмо, розважайте над ним, а слова, написані в ньому, нехай стануть вашим життям. Я люблю вас і навчаю, як в Бозі знайти мир і радість життя. Дякую, що відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2012

Дорогі діти! В цей час Я в особливий спосіб запрошую вас молитися серцем. Діточки, ви багато говорите, а мало молитеся. Читайте Святе письмо, розважайте над ним, а слова, написані в ньому, нехай стануть вашим життям. Я люблю вас і навчаю, як в Бозі знайти мир і радість життя. Дякую, що відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2012

Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас до молитви. Любі діти, нехай ваше серце відкриється Богу, як квітка розкривається на сонячні промені. Я з вами і заступаюся за вас усіх. Дякую, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2012

Дорогі діти! Сьогодні знову закликаю вас до навернення і святості. Бог через молитву хоче дати вам радість і мир, але ви, дітоньки, ще дуже далекі від цього, прив’язані до землі і до земного. Тому закликаю вас: наново відкрийте своє серце і погляд на Бога і Його цінності. І тоді радість і мир запанують у ваших серцях. Дякую, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2012

Дорогі діти! З великою надією у серці і сьогодні закликаю вас до молитви. Коли ви молитеся, дітоньки, ви зі Мною, шукаєте волі Мого Сина і живете нею. Будьте відкриті і живіть молитвою. Нехай щомиті буде для вас смаком і радістю вашої душі. Я з вами і заступаюся за вас усіх перед Моїм Сином Ісусом. Тоді радість і мир запанує у ваших серцях. Дякую, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2012

Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас до добра.  Будьте  носіями миру і доброти для цього світу. Просіть Бога, щоби дав вам силу щоб у вашому серці та житті панувала надія і радість від того, що ви є Божі діти і носії Його надії для  цього світу. Цей світ не має радості в серці та не має майбутнього, бо не відкрив серця на Бога, Який є вашим спасінням. Дякую, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2012

Дорогі діти! Сьогодні знову з надією у серці прошу за вас і дякую Всевишньому за кожного з вас, що серцем проживає Мої послання. Дякуйте Божій любові, що Я можу кожного з вас любити і через Моє Непорочне серце вести до навернення. Відкрийте ваші серця і виберіть святість. І тоді надія породить радість у ваших серцях. Дякую вам, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2012

Дорогі діти! Коли бачите в природі таке різнобарв’я, яке дає нам Всевишній, відкрийте своє серце і з вдячністю моліться за все  добре, що маєте, та скажіть: «Я творений тут для вічності». Прагніть Небесного, адже Бог любить вас безмежною любов’ю. Тому і дав вам Мене, щоби Я вам сказала: «Лише у Бозі ваш мир і надія, любі діти». Дякую, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2012

Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас молитися в Моїх наміреннях. Відновіть піст та молитву, бо сатана підступний та схиляє багато сердець до гріха та погибелі. Діти Мої, Я закликаю вас до святості і до життя у благодаті. Поклоняйтеся Моєму Синові, щоб Він наповнив вас Своїм миром і любов’ю, яких ви прагнете. Дякую, що прийняли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2012

Дорогі діти! В цей благодатний час я всіх вас закликаю відновити молитву. Відкрийтеся святiй сповіді, щоб кожен з вас прийняв всім серцем мій заклик. Я з вами і захищаю вас від пропасті гріха, але ви повинні відкритися дорозі навернення і святості, щоб ваше серце горіло з любові до Бога. Дайте Йому час, і Він подарує вам себе, тоді в Божій волі відкриєте любов і радість життя. Дякую, що відповіли Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2012

Богородиця прийшла з Дитятком Ісусом на руках, і не передала ніякого послання, але маленький Ісус заговорив і сказав: "Я ваш мир—живіть за Моїми заповідями.”
Діва Марія та Ісусик разом поблагословили нас знаком хреста.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 4 квітня 1985р.
“Дорогі діти! Я вдячна вам за те, що у своїх серцях ви почали більше думати на Божу славу. Сьогодні день, коли Я хотіла перестати давати вам послання, тому що дехто не прийняли Мене. Парафія просунулась, і Я хочу давати вам послання, як це ніколи й ніде не було в історії від початку світу. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати