Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2001

Дорогі діти! Сьогодні Я кличу вас відновити молитву й піст із ще більшою наполегливістю, аж поки молитва стане для вас радістю. Дітоньки, той, хто молиться, не боїться майбутнього, і той, хто постить, не боїться злого. Ще раз повторюю вам: тільки молитвою й постом можна зупинити війни - війни вашої недовіри і страху перед майбутнім. Я з вами і повчаю вас, дітоньки, що ваш мир і ваша надія в Бозі. Тому наближайтеся до Бога і поставте Його на перше місце у вашому житті. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2001

Дорогі діти! Тепер час ласки. Тому моліться, моліться, моліться, доки не зрозумієте Божу любов до кожного й кожної з вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2001

Дорогі діти! Кличу вас і сьогодні, щоб ви відкрили себе для молитви. Дітоньки, живете у час, коли Бог дає вам великі ласки, а ви не знаєте, як їх використати. Журитеся всім іншим, а за душу і духовне життя найменше. Збудіться від стомленого сну вашої душі і скажіть Богові усією силою "так". Наважтеся на навернення і святість. Я з вами, дітоньки, і кличу вас до досконалості вашої душі і всього, що чините. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2001

Дорогі діти! Сьогодні знову закликаю вас до молитви. Дітоньки, молитва чинить чудеса. Коли ви змучені, хворі, і не знаєте, яке значення має ваше життя, візьміть вервицю і моліться моліться аж доки молитва не стане для вас радісною зустріччю з вашим Спасителем. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2001

Дорогі діти! В цей милостивий час кличу вас на молитву. Дітоньки, ви багато працюєте, але без Божого благословення. Благословляйте й шукайте мудрості Святого Духа, щоб провадив вас у цей час, щоб ви зрозуміли й жили в ласці цього часу. Наверніться, дітоньки, і ставайте на коліна в тиші вашого серця. Ставте Бога в центр вашого буття, щоб в такий спосіб ви могли бути радісними свідками краси, яку Бог постійно дає у вашому житті. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2001

Дорогі діти! Я з вами і благословляю вас Своїм материнським благословенням. Особливо сьогодні, коли Бог дає вам щедрі ласки, моліться й шукайте Бога через Мене. Бог дає вам великі ласки, тому, дітоньки, використовуйте цей час ласки і горніться до Мого Серця, щоб Я могла провадити вас до Мого Сина Ісуса. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2001

Дорогі діти! У цей час ласки Я кличу вас ще більше наблизитися до Бога через вашу особисту молитву. Добре використовуйте час відпочинку. Давайте вашій душі і вашим очам відпочинок  у Бозі. Знайдіть в природі мир і відкрийте Бога Сотворителя, Якому зможете подякувати за всі створіння, і тоді знайдете радість у вашім серці. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2001

Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас усіх до святості. Хай для вас, дітоньки, у ваших думках і в кожній обставині святість завжди буде на першому місці, в праці і в розмові. Таким чином ви почнете запроваджувати її в життя. Помало, крок за кроком, молитва і рішення стати святим увійде у вашу родину. Будьте свідомі реальності і не приковуйте себе до матеріальних речей, а лише до Бога. І не забувайте, дітоньки, що ваше життя проминає, як квітка. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2001

Дорогі діти! Знову сьогодні закликаю вас до молитви, особливо нині, коли сатана хоче війни й ненависті. Я вас знову кличу, дітоньки, моліться і постіть, щоб Вог дав вам мир. Свідчіть мир кожному серцю й будьте носіями миру в цьому немирному світі. Я з вами і заступаюся перед Богом за всіх вас. А ви не бійтеся, бо той, хто молиться, не боїться зла і не має ненависті в серці. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2001

Дорогі діти! Знову сьогодні кличу вас молитися з цілого серця і любити один одного. Дітоньки, ви є вибрані, щоб свідчити мир і радість. Якщо нема миру, моліться і ви його одержите. Через вас і вашу молитву, дітоньки, мир розпочне розпливатися по світі. Тому, дітоньки, моліться, бо молитва творить чудеса в людських серцях і у світі. Я з вами і дякую Богові за кожного і кожну з вас, хто прийняв молитву і серйозно нею живе. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2001

Дорогі діти! Сьогодні Я вас кличу й заохочую до молитви за мир. Особливо сьогодні кличу, несучи до вас новонародженого Ісуса на Моїх руках, щоб ви злучилися з Ним через молитву і стали знаком для цього войовничого світу. Заохочуйте одні одних, дітоньки, до молитви й любові. Хай ваша віра буде заохотою іншим, щоб більше вірили й любили. Я усіх вас благословляю й прошу наблизитися до Мого Серця й до Серця маленького Ісуса. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2001

Дорогі діти! Сьогодні Я вас кличу й заохочую до молитви за мир. Особливо сьогодні кличу, несучи до вас новонародженого Ісуса на Моїх руках, щоб ви злучилися з Ним через молитву і стали знаком для цього войовничого світу. Заохочуйте одні одних, дітоньки, до молитви й любові. Хай ваша віра буде заохотою іншим, щоб більше вірили й любили. Я усіх вас благословляю й прошу наблизитися до Мого Серця й до Серця маленького Ісуса. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 1999
Дорогі діти! Також сьогодні Я радію з вами і закликаю молитися від щирого серця. Я закликаю вас, дітоньки, дякувати Богові тут, зі Мною, за всі ласки, що Він дає через Мене. Я бажаю, щоб ви збагнули те, що Я хочу зробити це місце не тільки місцем молитви, але і місцем зустрічі сердець. Я бажаю Моєму, Ісусовому і вашим серцям стати одним серцем любові і миру. Ось чому, дітоньки, моліться і радійте усім, що Бог робить тут, не зважаючи на те, що сатана провокує тут сварню і неспокій. Я з вами, і проваджу вас усіх дорогою любові. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня 2018 року
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та

Літургійні читання на вівторок ІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)
  † Читання святого Євангелія від Марка Як проходив Ісус у суботу через засіяні ниви, Його учні почали на ходу зривати колоски. А фарисеї казали Йому: «Поглянь, чому вони роблять у суботу те, ...

Літургійні читання на 16 січня (УГКЦ)
Мк.  11, 11-23. 11. І ввійшов у Єрусалим, у храм, і оглянув усе, а що було вже пізно, то вийшов з дванадцятьма у Витанію. 12. Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів. 13. ...

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати