Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2001

Дорогі діти! Сьогодні Я кличу вас відновити молитву й піст із ще більшою наполегливістю, аж поки молитва стане для вас радістю. Дітоньки, той, хто молиться, не боїться майбутнього, і той, хто постить, не боїться злого. Ще раз повторюю вам: тільки молитвою й постом можна зупинити війни - війни вашої недовіри і страху перед майбутнім. Я з вами і повчаю вас, дітоньки, що ваш мир і ваша надія в Бозі. Тому наближайтеся до Бога і поставте Його на перше місце у вашому житті. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2001

Дорогі діти! Тепер час ласки. Тому моліться, моліться, моліться, доки не зрозумієте Божу любов до кожного й кожної з вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2001

Дорогі діти! Кличу вас і сьогодні, щоб ви відкрили себе для молитви. Дітоньки, живете у час, коли Бог дає вам великі ласки, а ви не знаєте, як їх використати. Журитеся всім іншим, а за душу і духовне життя найменше. Збудіться від стомленого сну вашої душі і скажіть Богові усією силою "так". Наважтеся на навернення і святість. Я з вами, дітоньки, і кличу вас до досконалості вашої душі і всього, що чините. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2001

Дорогі діти! Сьогодні знову закликаю вас до молитви. Дітоньки, молитва чинить чудеса. Коли ви змучені, хворі, і не знаєте, яке значення має ваше життя, візьміть вервицю і моліться моліться аж доки молитва не стане для вас радісною зустріччю з вашим Спасителем. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2001

Дорогі діти! В цей милостивий час кличу вас на молитву. Дітоньки, ви багато працюєте, але без Божого благословення. Благословляйте й шукайте мудрості Святого Духа, щоб провадив вас у цей час, щоб ви зрозуміли й жили в ласці цього часу. Наверніться, дітоньки, і ставайте на коліна в тиші вашого серця. Ставте Бога в центр вашого буття, щоб в такий спосіб ви могли бути радісними свідками краси, яку Бог постійно дає у вашому житті. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2001

Дорогі діти! Я з вами і благословляю вас Своїм материнським благословенням. Особливо сьогодні, коли Бог дає вам щедрі ласки, моліться й шукайте Бога через Мене. Бог дає вам великі ласки, тому, дітоньки, використовуйте цей час ласки і горніться до Мого Серця, щоб Я могла провадити вас до Мого Сина Ісуса. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2001

Дорогі діти! У цей час ласки Я кличу вас ще більше наблизитися до Бога через вашу особисту молитву. Добре використовуйте час відпочинку. Давайте вашій душі і вашим очам відпочинок  у Бозі. Знайдіть в природі мир і відкрийте Бога Сотворителя, Якому зможете подякувати за всі створіння, і тоді знайдете радість у вашім серці. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2001

Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас усіх до святості. Хай для вас, дітоньки, у ваших думках і в кожній обставині святість завжди буде на першому місці, в праці і в розмові. Таким чином ви почнете запроваджувати її в життя. Помало, крок за кроком, молитва і рішення стати святим увійде у вашу родину. Будьте свідомі реальності і не приковуйте себе до матеріальних речей, а лише до Бога. І не забувайте, дітоньки, що ваше життя проминає, як квітка. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2001

Дорогі діти! Знову сьогодні закликаю вас до молитви, особливо нині, коли сатана хоче війни й ненависті. Я вас знову кличу, дітоньки, моліться і постіть, щоб Вог дав вам мир. Свідчіть мир кожному серцю й будьте носіями миру в цьому немирному світі. Я з вами і заступаюся перед Богом за всіх вас. А ви не бійтеся, бо той, хто молиться, не боїться зла і не має ненависті в серці. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2001

Дорогі діти! Знову сьогодні кличу вас молитися з цілого серця і любити один одного. Дітоньки, ви є вибрані, щоб свідчити мир і радість. Якщо нема миру, моліться і ви його одержите. Через вас і вашу молитву, дітоньки, мир розпочне розпливатися по світі. Тому, дітоньки, моліться, бо молитва творить чудеса в людських серцях і у світі. Я з вами і дякую Богові за кожного і кожну з вас, хто прийняв молитву і серйозно нею живе. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2001

Дорогі діти! Сьогодні Я вас кличу й заохочую до молитви за мир. Особливо сьогодні кличу, несучи до вас новонародженого Ісуса на Моїх руках, щоб ви злучилися з Ним через молитву і стали знаком для цього войовничого світу. Заохочуйте одні одних, дітоньки, до молитви й любові. Хай ваша віра буде заохотою іншим, щоб більше вірили й любили. Я усіх вас благословляю й прошу наблизитися до Мого Серця й до Серця маленького Ісуса. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2001

Дорогі діти! Сьогодні Я вас кличу й заохочую до молитви за мир. Особливо сьогодні кличу, несучи до вас новонародженого Ісуса на Моїх руках, щоб ви злучилися з Ним через молитву і стали знаком для цього войовничого світу. Заохочуйте одні одних, дітоньки, до молитви й любові. Хай ваша віра буде заохотою іншим, щоб більше вірили й любили. Я усіх вас благословляю й прошу наблизитися до Мого Серця й до Серця маленького Ісуса. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Щорічне явління Цариці Миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2015
Дорогі діти! Із повним серцем вас прошу, прошу вас, діти, очистіть ваші серця від гріха і піднесіть їх до Бога і до вічного життя. Прошу вас, будьте пильні й відкриті для істини. Не дозвольте, щоб усе цьогоземне віддалило вас від справжнього пізнання радості у єдності з Моїм Сином. Я Вас веду шляхом істинної мудрості, бо тільки через істинну мудрість можете спізнати справжній мир і справжнє добро. Не втрачайте час вимагаючи від Небесного Отця знаків, бо найбільший знак Він вам уже дав — це Мій Син. Тому, діти Мої, моліться, щоб Дух Святий міг ввести вас в істину, помогти вам її пізнати й через це пізнання істини бути одно з Небесним Отцем і Моїм Сином. Це пізнання, яке дає щастя на землі і відкриває двері вічного життя і безмежної любові. Дякую вам.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати