Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 1999

Дорогі діти! Я знову запрошую вас молитися. Ви вже не маєте відмовок, що багато праці, бо природа ще лежить у глибокому сні. Відкрийте себе у молитві. Відновіть молитву у ваших родинах. Покладіть Святе Письмо на видне місце у ваших родинах, читайте його, роздумуйте над ним і вивчайте як Бог любить Свій народ. Його любов проявляється також у теперішні часи, тому що Він послав Мене кликати вас на стежку спасіння. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 1999

Дорогі діти! Також сьогодні Я з вами в особливий спосіб переживаю у Моєму Серці страсті Ісуса. Дітоньки, відкривайте ваші серця і дайте Мені все, що в них є: радість, смуток, і кожен навіть найменший біль, щоб Я могла принести їх Ісусові щоб так Він міг Своєю безмірною любов'ю спалити і перемінити всі ваші терпіння у радість Його воскресіння. Ось чому, тепер закликаю вас відкрити ваші серця до молитви, щоб через молитву ви могли стати друзями Ісуса. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1999

Дорогі діти! Я закликаю вас молитися серцем. Дітоньки, в особливий спосіб, Я закликаю вас молитися за навернення грішників, за тих, хто прошиває Моє Серце і Серце Мого Сина Ісуса мечем ненависті і щоденних блюзнірств. Молімось, дітоньки, за тих, хто не бажає прийти до пізнання Божої любові, навіть хоч вони є у Церкві. Молімось, щоб вони навернулися, щоб так Церква могла воскреснути в любові. Дітоньки, тільки любов'ю і молитвою ви можете жити в цім часі, що даний вам для навернення. Поставте Бога на перше місце і тоді воскреслий Ісус стане вашим другом. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 1999

Дорогі діти! Також сьогодні Я закликаю вас до молитви. Дітоньки, будьте радісними носіями миру і любові у цьому тривожному світі. Постом і молитвою свідчіть, що ви є Моїми і що ви живете Моїми посланнями. Моліться і шукайте! Я молюся і заступаюся за вас перед Богом, щоб ви навернулися, щоб ваше життя і поведінка завжди були християнськими. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 1999

Дорогі діти! Також сьогодні Я закликаю вас навертатися і вірити в Бога більш твердо. Дітоньки, ви шукаєте Бога і молитеся різними способами, але ви ще не дозволили наповнити ваші серця Його любов'ю. Тож Я є з вами, щоб навчати і привести вас ближче до Божої любові. Якщо любитимете Бога понад усе, то вам буде легше молитися і відкривати Йому свої серця. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 1999

Дорогі діти! Сьогодні Я дякую вам за те, що ви живете Моїми посланнями і свідчите про них своїм життям. Дітоньки, будьте сильними і моліться, щоб так молитва могла давати вам міць і радість. Тільки таким чином кожен з вас буде Моїм і Я провадитиму вас дорогою спасіння. Дітоньки, моліться і свідчіть своїм життям про Мою присутність тут. Нехай кожен день буде повним радості свідченням Божої любові для вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 1999

Дорогі діти! Також сьогодні Я радію з вами і закликаю молитися від щирого серця. Я закликаю вас, дітоньки, дякувати Богові тут, зі Мною, за всі ласки, що Він дає через Мене. Я бажаю, щоб ви збагнули те, що Я хочу зробити це місце не тільки місцем молитви, але і місцем зустрічі сердець. Я бажаю Моєму, Ісусовому і вашим серцям стати одним серцем любові і миру. Ось чому, дітоньки, моліться і радійте усім, що Бог робить тут, не зважаючи на те, що сатана провокує тут сварню і неспокій. Я з вами, і проваджу вас усіх дорогою любові. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 1999

Дорогі діти! Також сьогодні Я закликаю вас славити Бога Творця у кольорах і барвах природи. Він і через найменшу квітку також говорить про красу і глибину Його любові до вас, бо з цієї любові Він сотворив вас. Дітоньки, нехай молитва пливе з ваших сердець, як свіжа вода з джерела. Нехай пшеничні поля говорять вам про Боже милосердя над кожним створінням. Ось чому, відновіть молитву подяки за все, що Він дає вам. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 1999

Дорогі діти! Сьогодні Я знову закликаю вас ставати носіями Мого миру. Особливо тепер, коли говориться, що Бог далеко, а насправді, Він як ніколи близько до вас. Я закликаю вас відновити молитву. Читаючи Святе Письмо, засвідчуйте радість зустрічі і перебування з Богом, Котрий безмежно любить Свої створіння. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 1999

Дорогі діти! Не забувайте, що цей час є часом ласки. Ось чому моліться, моліться, моліться! Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 1999

Дорогі діти! Також сьогодні Я закликаю вас до молитви. У цей час ласки нехай хрест буде знаком любові і єдності, через котрі приходить правдивий мир. Ось чому, дітоньки, моліться, моліться особливо у цей час, щоб маленький Ісус, Творець миру, міг народитися у ваших серцях. У цьому світі, де нема миру, ви станете Моїми апостолами миру тільки через молитву. Ось чому моліться доти, поки молитва не стане для вас радістю. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 1999

Дорогі діти! Це час ласки. Дітоньки, сьогодні Я з маленьким Ісусом, котрого тримаю в обіймах, даю вам можливість зважитися на мир. Через ваше "так" для миру і для Бога відкривається нова можливість миру. Тільки таким чином, дітоньки, це століття буде для вас часом миру і добробуту. Тому, поставте маленького новонародженого Ісуса на перше місце у вашому житті і Він вестиме вас дорогою спасіння. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 1987р.
Дорогі діти! Ось і сьогодні, Я хочу вас закликати: від сьогоднішього дня почніть жити новим життям. Дорогі діти, хочу, щоб ви зрозуміли, що Бог вибрав кожного з вас, щоб використати в великому плані спасіння людства. Ви не можете осягнути, якою великою є ваша роль у Божому задумі. Тому, дорогі діти, моліться, щоб в молитві ви могли зрозуміти Божий задум щодо вас. Я з вами, щоб ви могли здійснити його у всій повноті. Дякую, що ви відповіли на мій заклик!

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня 2018 року
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та

Літургійні читання на вівторок ІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)
  † Читання святого Євангелія від Марка Як проходив Ісус у суботу через засіяні ниви, Його учні почали на ходу зривати колоски. А фарисеї казали Йому: «Поглянь, чому вони роблять у суботу те, ...

Літургійні читання на 16 січня (УГКЦ)
Мк.  11, 11-23. 11. І ввійшов у Єрусалим, у храм, і оглянув усе, а що було вже пізно, то вийшов з дванадцятьма у Витанію. 12. Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів. 13. ...

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати