Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 1993

Дорогі діти! Сьогодні прошу вас прийняти мої веління. Настали дні, коли маєте зважитися жити для миру, добра і для Бога, вигнати зі свого життя та думок ненависть, заздрість і ревнощі, щоб жила тут лише любов до Бога й ближнього. Я- з вами і веду вас до нового часу, який Бог дає вам для того, щоб його повніше пізнати. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 1993

Дорогі діти! Нині уділяю вам своє материнське благословення і закликаю усіх до навернення. Я хочу, аби кожен з вас зважився змінити власне життя, і щоб кожен з вас більше працював у церкві не словами, думками чи бажаннями, а прикладом. Нехай ваше життя буде веселим свідченням Ісуса. Ви не можете стверджу вати, що навернулись, бо все ваше життя має бути щоденним наверненням. Для того, аби зрозуміти, що маєте, дітоньки, зробити,- моліться. Бог дасть вам знати, що вам робити і як вам треба змінитися. Я з вами і беру вас усіх під свій покров. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1993

Дорогі діти! Сьогодні більше, ніж будь- коли прошу вас молитися за мир. За мир у ваших серцях, за мир у сім'ях, за мир у всьому світі. Сатана хоче війни, хоче, щоб не було миру, хоче знищити все, що є добре. Тому, дорогі діти, МОЛІТЬСЯ, МОЛІТЬСЯ, МОЛІТЬСЯ! Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 1993

Дорогі діти! Нині закликаю вас будити свої серця для любові. Погляньте, як пробуджується природа. Це допоможе вам відкрити серця для любові Бога-Творця. Прагну, щоб пробудилися для любові ваші родини. Хай любов запанує там, де була байдужість і ненависть. Коли спалахнуть любов'ю ваші серця- буде в них і молитва. Не забувайте, дорогі дітоньки, що я є з вами, і що допомагаю вам своїми молитвами. Благословляю і люблю вас материнською любов'ю. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 1993

Дорогі діти! Сьогодні прошу вас відкритися для Бога через молитву, щоб Святий Дух розпочав у вас і через вас робити чуда. Я є з вами і заступаюся за кожного з вас перед Богом. Бо, дорогі діти, кожен з вас є важливий для спасіння світу. Бог тільки тоді може вам дати мир, коли ви навернетеся. Тому, мої дорогі, МОЛІТЬСЯ, МОЛІТЬСЯ, МОЛІТЬСЯ! Я роблю все те, чим Святий Дух вас надихає. зважтеся на молитву. Тільки тоді ви будете щасли вими, і Бог дасть вам те, чого шукаєте. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 1993

Дорогі діти! Я сьогодні дуже рада, що ви тут. Уділяю вам своє материнське благословення і заступаюся перед Все вишнім за кожного з вас. Я знову прошу вас жити за моїми веліннями. Дорогі діти, я з вами, щоб вас любити і оберігати, щоб захистити вас від сатани і щораз більше наближувати до мого Сина Ісуса. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 1993

Дорогі діти! Дякую за ваші молитви й любов, яку до мене виявля єте. Прошу вас молитися. Дорогі діти, жертвуйте дев'ятниці, жертвуйте те, до чого почуваєте себе найбільш прив'язаними. Я бажаю, щоб ваше життя було поєднане зі мною. Я є вашою Матір'ю і не бажаю, дорогі дітоньки, аби сатана відірвав вас від мене. Він хоче повести вас лихою стежкою, але не зможе, коли не дозволите. Тому, дорогі діти, відновлюйте у ваших серцях молитву. Так зрозумієте мій поклик і моє щире бажання допомогти вам. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 1993

Дорогі діти! Хочу, щоб ви зрозуміли, що я- ваша Матір, і що хочу вам допомогти, а тому закликаю до молитви. Тільки через молитву ви зможете прийняти і зрозуміти мої веління і згідно з ними жити. Читайте Святе Письмо, живіть із ним й моліться, щоб осягну ти знамення сучасності. Важкий наш час... Я тому з вами, щоб наблизити вас до свого серця і до серця мого Сина Ісуса. Дорогі дітоньки, хочу, щоб ви були дітьми світла, а не темряви. То ж живіть тим, що мовлю до вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 1993

Дорогі діти! Я є вашою Матір'ю, і прошу вас наблизитися до Господа, бо тільки Він- ваш Спаситель. Тому, діти, не шукайте земних благ, а шукайте Бога. Я молюся за вас і заступаюся перед Богом за кожного з вас. Прошу ваших молитов, аби ви могли прийняти моїх веління, як це було у перші дні об'явлень. І тільки тоді, коли ви відкриєте свої серця і будете молитися, здійсняться чуда. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 1993

Дорогі діти! Протягом цих років я просила вас молитися і жити так, як вам кажу. Проте ви мало мене слухали. Ви говорите, але не дієте. Тому, дітоньки, ця війна так довго триває. Прошу вас відкритися для Бога і жити з Богом у серці, засвідчуючи мої веління. Я вас люб лю і бажаю захистити від усякого зла, але ви цього не хочете. Дорогі діти, не зможу допомогти вам, якщо не будете жити за Божими заповідями, якщо не будете ходити на Службу Божу, якщо не відкинете гріха. Прошу вас стати у цьому світі без миру апостолами любові й добра. Будьте свідками Бога, і Бог вас поблагословить, дасть вам те, чого просите. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 1993

Дорогі діти! Прошу вас тепер, як іще ніколи, приготовлятися до приходу Ісуса. Нехай маленький Ісус царює у ваших серцях. Ви будете щасливими тільки тоді, коли Ісус стане вашим приятелем. Тоді не буде вам важко ні молитися, ні складати жертви, ні засвідчувати своїм життям велич Ісуса. Бо Він дасть вам у цей час силу й радість. Я поряд з вами- зі своєю молитвою й заступництвом. Я вас люблю і всіх благословляю. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 1993

Дорогі діти! Сьогодні я радію з маленьким Ісусом і бажаю, щоб радість Ісуса увійшла в кожне серце. Дітоньки, з велінням, яке вам даю разом з моїм Сином Ісусом, благословляю вас. Нехай панує мир у кожному вашому серці. Я вас люблю, дітоньки, і прошу наблизитися до мене посередництвом молитви. Ви говорите, говорите, але не молитеся. Тому, дітоньки, зважтесь на молитву. Тільки тоді ви будете щасливими, і Бог дасть вам те, чого шукаєте. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2001
Дорогі діти! Сьогодні Я кличу вас відновити молитву й піст із ще більшою наполегливістю, аж поки молитва стане для вас радістю. Дітоньки, той, хто молиться, не боїться майбутнього, і той, хто постить, не боїться злого. Ще раз повторюю вам: тільки молитвою й постом можна зупинити війни - війни вашої недовіри і страху перед майбутнім. Я з вами і повчаю вас, дітоньки, що ваш мир і ваша надія в Бозі. Тому наближайтеся до Бога і поставте Його на перше місце у вашому житті. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня 2018 року
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та

Літургійні читання на вівторок ІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)
  † Читання святого Євангелія від Марка Як проходив Ісус у суботу через засіяні ниви, Його учні почали на ходу зривати колоски. А фарисеї казали Йому: «Поглянь, чому вони роблять у суботу те, ...

Літургійні читання на 16 січня (УГКЦ)
Мк.  11, 11-23. 11. І ввійшов у Єрусалим, у храм, і оглянув усе, а що було вже пізно, то вийшов з дванадцятьма у Витанію. 12. Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів. 13. ...

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати