Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 1998

Дорогі діти! Сьогодні Я знову закликаю всіх вас молитися. Тільки тоді, дітоньки, ваші серця мінятимуться, ставатимуть кращими і будуть більш здатними приймати Боже Слово. Дітоньки, не дозволяйте сатані відтягувати вас від молитви і робити з вами, що він хоче. Я закликаю вас бути відповідальними і рішучими, і посвячувати кожен день Богу в молитві. Дітоньки, нехай Служба Божа не буде звичкою для вас, але життям. Живучи кожного дня Відправою Євхаристії, ви відчуватимете потребу святості і будете рости у святості. Я близько біля вас і заступаюся перед Богом за кожного з вас, щоб Він міг давати вам силу змінювати ваші серця. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 1998

Дорогі діти! Також сьогодні Я з вами і знову закликаю всіх вас прийти до Мене через молитву. У особливий спосіб, у цей час ласки, Я закликаю вас до віднови. Дітоньки, через ваші маленькі жертви розважайте про Страсті і Смерть Ісуса, про те, що Він переніс за кожного з вас, розважайте і живіть цим. Тільки тоді, коли прийдете ближче до Ісуса, ви збагнете безмежну любов, котрою Він любить кожного з вас. Через молитву і віднову ви ставатимете більш відкритими на дар віри та любові до Церкви і людей, що є навколо вас. Я люблю і благословляю вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1998

Дорогі діти! Також сьогодні Я закликаю вас до посту і віднови. Дітоньки, відмовляйтеся від усього того, що перешкоджає вам бути ближчими до Ісуса. У особливий спосіб Я закликаю вас: моліться, бо тільки через молитву зумієте подолати власну волю і відкривати Божу волю навіть у найменших речах. Дітоньки, через ваше щоденне життя ви, або ставатимете прикладом і свідками, які живуть для Ісуса, або ви будете проти Нього і Його волі. Дітоньки, Я бажаю, щоб ви стали апостолами любові. Через любов, дітоньки, пізнаватимете, що ви є Моїми. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 1998

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас через молитву відкрити себе Богу, так як квітка відкривається на ранкове проміння сонця. Дітоньки, не бійтеся, Я з вами і заступаюся перед Богом за кожного з вас, щоб ваші серця прийняли дар навернення. Тільки таким чином, ви, дітоньки, збагнете важливість ласки, даної вам у ці часи і Бог стане вам ще ближчим. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 1998

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас через молитву і жертву приготувати себе для Бога Творця. Дозвольте Йому переображувати і перемінювати вас. Нехай ваші серця будуть приготовлені слухати і жити всім тим, що Святий Дух має у Його плані для кожного з вас. Дітоньки, дозвольте Святому Духові провадити вас до життя вічного дорогою правди і спасіння. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 1998

Дорогі діти! Сьогодні Я бажаю подякувати вам за те, що ви живете Моїми посланнями. Я благословляю вас Моїм материнським благословенням і приводжу усіх вас до Мого Сина Ісуса. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 1998

Дорогі діти! Сьогодні, дітоньки, Я запрошую вас через молитву бути з Ісусом, щоб через особистий досвід молитви ви могли відкривати красу Божих створінь. Ви не можете говорити або свідчити про молитву, якщо ви не молитеся. Ось чому, дітоньки, у тиші серця залишаймось з Ісусом, щоб ви могли змінюватися і перемінюватися Його любов'ю. Це, дітоньки, час ласки для вас. Використовуйте його добре для вашого особистого навернення, бо коли ви маєте Бога, тоді ви маєте все. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 1998

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас прийти ще ближче до Мене через молитву. Дітоньки, Я є вашою Матір'ю, люблю вас і бажаю, щоб кожен з вас був спасенним і таким чином був зі Мною у Небі. Ось чому, дітоньки, моліться, моліться, моліться доти, поки ваше життя не стане молитвою. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 1998

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас ставати Моїми свідками, через віру ваших батьків. Дітоньки, ви шукаєте знаків і послань і не бачите, що з кожним ранковим промінням Бог закликає нас навернутися і повернути на дорогу правди і спасіння. Ви, дітоньки, багато говорите, але мало робите для вашого навернення. Ось чому наверніться і почніть жити Моїми посланнями не словами, але діями. У цей спосіб ви будете мати силу наважитися до правдивого навернення серця. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 1998

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас прийти ближче до Мого Непорочного Серця. Я закликаю вас відновити у ваших родинах запал перших днів, коли Я закликала вас до посту, молитви і навернення. Дітоньки, ви прийняли Мої послання з відкритими серцями, хоч ви тоді, ще не знали, що таке молитва. Сьогодні Я закликаю вас цілком відкритися Мені, щоб Я могла перемінити вас і провадити до Серця Мого Сина Ісуса, щоб Він міг наповнити вас Своєю любов'ю. Тільки у цей спосіб, дітоньки, ви знайдете справжній мир - мир, що його вам дає тільки Бог. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 1998

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас приготувати себе для приходу Ісуса. У особливий спосіб приготуйте ваші серця. Нехай ваше навернення і постанова стати святими починається сьогодні, а не завтра. Дітоньки, Я закликаю вас усіх на дорогу спасіння і бажаю показувати вам дорогу до Неба. Ось чому, дітоньки, будьте Моїми і здобувайте зі Мною святість. Дітоньки, прийміть молитву з усією серйозністю і моліться, моліться, моліться. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 1998

Дорогі діти! У цій Різдвяній радості, Я бажаю благословити вас Моїм благословенням. В особливий спосіб, дітоньки, Я даю вам благословення Дитятка Ісус. Сьогодні, дітоньки, ви не маєте миру і все тужите за ним. Ось чому, разом з Ісусом, Моїм Сином, Я закликаю вас у цей день молитись, молитись, молитись, тому що без молитви не матимете ні радості, ні миру, ні майбутнього. Тужіть за миром і шукайте його, бо Бог є правдивий мир. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 1991
Дорогі діти! Нині, у цей великий день, що мені даруєте, всіх благословляю і хочу сказати, що ці дні, коли я є з вами, це - благодатні дні. Я хочу навчити вас, хочу допомогти вам іти дорогою святості. Багато не хочуть слухати моїх велінь, ані щиро приймати те, що я кажу. Тому прошу вас: своїм життям засвідчуйте мою присутність. Моліться! Господь поможе знайти вам причину мого приходу. Тому, діти, моліться, читайте Святе Письмо, бо через мій прихід ви зможете знайти у Святому Письмі веління, яке є записане для вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати