"Дорогі діти! Любов мене приводить до вас, любов, якої хочу й вас навчити, – правдива любов. Любов, яку вам Мій Син показав, коли з любові до вас помер на хресті. Любов, яка завжди готова ...
Послання Богородиці, 25 січня 2012., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Із радістю вас і сьогодні закликаю: відкрийте ваші серця й слухайте Мій заклик. Я знову вас хочу наблизити до Мого Непорочного Серця, де знайдете прибіжище і мир. Відкрийтеся молитві, аж поки вона не стане для вас радістю. Через молитву Всевишній дасть вам щедрі благодаті –і ви станете Моїми простягнутими руками в цьому немирному світі, який прагне миру. Дітоньки, своїм життям свідчіть про віру й моліться, щоб віра день у день росла у ваших серцях. Я з вами. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.
Щорічне послання Богородиці через візіонерку Іванку Іванкович-Елез - 25 червня 2024 року Під час останнього щоденного об’явлення, 7 травня 1985 року, Богородиця відкрила Іванці останню – десяту – таємницю й сказала, що протягом усього життя Іванки буде їй об’являтися раз на рік – у річницю об’явлень. Так сталося й цього року. Об’явлення тривало 6 хвилин (18:37 -18:43). У цей час Іванка була в себе вдома, де присутньою була тільки її сім’я. Після об'явлення візіонерка Іванка сказала: «Богородиця дала нам таке послання: «Діти Мої, моліться,
Літургійні читання на суботу ХVI звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ) Мт 13, 24-30 † Читання святого Євангелія від Матея. Того часу іншу притчу подав людям Ісус, кажучи: «Подібне Царство Небесне до людини, яка посіяла добре насіння на своєму полі. Коли люди спали, прийшов його ворог, посіяв плевели серед пшениці та й пішов собі. А як зійшло збіжжя і дало плід, тоді ж показались і плевели. Тож підійшли слуги господаря і сказали йому: “Пане, хіба не добірне насіння ти посіяв на своєму полі? Звідки ж узялися ...