У середу, 25 липня, на парафії Меджуґор'я відзначили свято св. апостола Якова - її покровителя. Після святкової Меси об 11.00 архієпископ Хосер, апостольський візитатор, звернувся до парафіян: ...
"Дорогі діти! Бог Мене покликав, щоб вас вела до Нього, бо Він є вашою силою. Тому вас закликаю, щоб ви молилися до Нього й довіряли Йому, бо Він ваше прибіжище від усякого зла, що підстерігає й ...
Проповідь монс. Генрика Хосера, Апостольського візитатора на Урочистій Святій Месі 22.07.2018 ...
Декрет призначення Святішим Отцем Апостольського візитатора для парафії Меджуґор'є ...
Поклоніння Пресвятим Дарам ...
31 травня 2018 року Папа Франциск призначив архієпископа Генрика Хосера, дотепер Спеціального Посланця Святого Престолу, АпостольськоимВізитатором зі спеціальним ...
Проповідь ...
7липня в Меджуґор’є Святою Месою завершилася 23 Міжнародна Духовна Віднова для священиків в якій прийняло участь більше ніж 300 учасників. На цю подію приїхали священики із 24 країн ...
В середу, 25 липня, ми будемо святкувати празник Святого Якова — заступника меджуґорської парафії. Парафія Меджуґор’є виникла в 1982 році та була посвячена Святому Якову, який є патроном ...
Мт. 16, 13-19. 13. Прийшовши в околиці Филипової Кесарії, Ісус спитав своїх учнів: "За кого мають люди Сина Чоловічого?” 14. Ті відповіли: "Одні за Йоана Христителя, інші за Іллю, ще інші за ...
Мт 10, 7-15 Читання святого Євангелія від Матея Того часу Ісус сказав своїм Апостолам: «Ідіть і проповідуйте, кажучи, що наблизилося Царство Небесне. Хворих оздоровляйте, прокажених очищайте, мертвих ...
о.Анте Вуйковіч ...
о.Анте Вуйковіч ...
Гуманітарна Асоціація «Руки Марії» була заснована в Меджуґор’є у червні 2016 р.Б. з метою допомоги бідним та усім, хто потребує допомоги. Ще перед її виникненням уже впродовж 3-х років її члени вели ...
На даний момент в Меджуґор’є приїхали діти сироти з Румунії. Цю подорож зініціював разом зі своїми друзями Луціан Оманія із Румунії. Ось уже впродовж 4-х років вони знаходять кошти для цієї поїздки в ...
Послання Богородиці, 25 вересня 2015., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні прошу Святого Духа, щоб наповнив ваші серця міцною вірою. Молитва й віра наповнить ваше серце любов’ю та радістю, і ви будете знаком для тих, хто далеко від Бога. Спонукайте, дітоньки, одні одних до молитви серцем, щоб молитва наповнила ваше життя і ви, дітоньки, з кожним днем передусім були свідками служіння Богу в поклонінні та ближньому в потребі. Я з вами й заступаюся за всіх вас. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.
Щорічне послання Богородиці через візіонерку Іванку Іванкович-Елез - 25 червня 2024 року Під час останнього щоденного об’явлення, 7 травня 1985 року, Богородиця відкрила Іванці останню – десяту – таємницю й сказала, що протягом усього життя Іванки буде їй об’являтися раз на рік – у річницю об’явлень. Так сталося й цього року. Об’явлення тривало 6 хвилин (18:37 -18:43). У цей час Іванка була в себе вдома, де присутньою була тільки її сім’я. Після об'явлення візіонерка Іванка сказала: «Богородиця дала нам таке послання: «Діти Мої, моліться,
Літургійні читання на суботу ХVI звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ) Мт 13, 24-30 † Читання святого Євангелія від Матея. Того часу іншу притчу подав людям Ісус, кажучи: «Подібне Царство Небесне до людини, яка посіяла добре насіння на своєму полі. Коли люди спали, прийшов його ворог, посіяв плевели серед пшениці та й пішов собі. А як зійшло збіжжя і дало плід, тоді ж показались і плевели. Тож підійшли слуги господаря і сказали йому: “Пане, хіба не добірне насіння ти посіяв на своєму полі? Звідки ж узялися ...