Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2002

Дорогі діти! В цей час, коли ви ще оглядаєтеся на минулий рік, Я кличу вас, дітоньки, поглянути глибоко у ваші серця і наважитися наблизитися до Бога і до молитви. Дітоньки, ви ще прив'язані до земних речей, а мало до духовного життя. Нехай Мій заклик сьогодні буде для вас теж заохотою прагнути Бога і за щоденне навернення. Не зможете навернутися, дітоньки, якщо не покинете гріх і не відчуєте спраги на любов Бога і ближніх. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2002

Дорогі діти! В цей милостивий час кличу вас стати приятелями Ісуса. Моліться за мир у ваших серцях і працюйте над власним наверненням. Дітоньки, тільки у такий спосіб можете стати свідками миру і любові Ісуса у світі. Відкрийте себе молитві, щоб молитва стала вашою потребою. Наверніться, дітоньки, і працюйте, щоб якнайбільше душ пізнали Ісуса і Його любов. Я близько біля вас і благословляю вас усіх. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2002

Дорогі діти! Сьогодні кличу вас з'єднатися з Ісусом у молитві. Відкрийте своє серце Йому і дайте Йому все, що є в ньому - радість, журби, хвороби. Хай це буде час ласки для вас. Моліться, дітоньки, і хай кожна хвилина належить Ісусові. Я з вами і заступаюся за вас... Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2002

Дорогі діти! Радійте зі Мною в цей час весни, коли вся природа пробуджується і ваші серця тужать за переміною. Відкрийте себе, діти Мої, і моліться. Не забудьте, що Я з вами і хочу взяти всіх вас до Мого Сина, щоб Він дав вам дар щирої любові і всього, що є від Бога. Відкрийте себе молитві і просіть у Бога переміни вашого серця, а все решту Він бачить і дасть вам. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2002

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас поставити молитву на перше місце у вашому житті. Моліться і хай молитва, дітоньки, буде вам радістю. Я з вами і заступаюся за всіх вас, а ви, дітоньки, будьте радісними носіями Моїх звернень. Хай ваше життя зі Мною стане радістю. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2002

Дорогі діти! Сьогодні Я молюся з вами і за вас, щоб Святий Дух допоміг вам і збільшив вашу віру, щоб ви ще більше сприймали доручення, які даю вам у цьому святому місці. Дітоньки, зрозумійте, що це час ласки для кожного і кожної з вас, а зі Мною, дітоньки, ви в безпеці. Я хочу запровадити вас на дорогу святості. Живіть Моїми посланнями і втілюйте в життя кожне слово, яке даю вам. Хай вони будуть дорогими для вас, бо вони походять з Неба. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2002

Дорогі діти! Сьогодні Я радію з вашим покровителем і закликаю вас бути відкритими Божій волі, щоб у вас і через вас росла віра в тих,кого зустрічаєте в щоденному житті. Дітоньки, моліться, аж поки молитва не стане радістю для вас. Просіть ваших святих покровителів допомогти вам зростати в любові Бога. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2002

Дорогі діти! Сьогодні Я поруч з вами на молитві, аби Бог дав вам ще міцнішу віру. Діти Мої, ваша віра мала і ви навіть не знаєте наскільки, та незважаючи на це ви не готові шукати віри від Бога. Тому Я з вами, діти Мої, щоб допомогти вам зрозуміти Мої послання і втілити їх в життя. Моліться, моліться і моліться, лише у вірі і через молитву ваша душа знайде спокій, мир і радість буття з Богом.  Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2002

Дорогі діти! В цей неспокійний час закликаю вас до молитви. Діти Мої, моліться за мир так, щоб кожна людина на світі змогла відчути любов до миру. Тільки тоді, коли душа людини знайде мир у Бозі, вона відчує умиротворення й любов'ю наповниться ваш мир. Особливо, діти Мої, ви покликані жити і свідчити мир, мир у ваших серцях і домах, а через вас поллється мир у світ. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2002

Дорогі діти! Сьогодні Я знову кличу вас до молитви. Дітоньки, вірте, що звичайна молитва може творити чудеса. Вашою молитвою ви відкриєте серце Богові і Він сотворить чудо у вашому житті. Дивлячись на ці плоди, ваше серце наповниться радістю і вдячністю Богові за все, що Він робить для вас, а через вас і для інших. Моліться і вірте, дітоньки, Бог дає вам ласки, а ви їх не бачите. Моліться і побачите. Хай ваш день буде сповнений молитвою і вдячністю за все те, що Бог дає вам. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2002

Дорогі діти! Знову закликаю вас до навернення. Відкрийте своє серце Богові через святу Сповідь і приготуйте свою душу, щоб малий Ісус міг наново народитися у вашому серці. Дозвольте Йому перемінити вас і провадити дорогою миру і радості. Дітоньки, поспішайте молитися. Особливо тепер, у цей час ласки, хай ваше серце тужить за молитвою. Я близько вас і заступаюся перед Богом за всіх вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2002

Дорогі діти! Це час великих ласк, але також час великих випробувань для всіх тих, хто хоче йти дорогою миру. Через те, дітоньки, Я знову кличу вас молитися, молитися, молитися, молитися не словами, а серцем. Втілюйте Мої доручення і наверніться. Будьте свідомі цього дару, що Бог дозволив Мені бути з вами, особливо сьогодні, коли в Мене на руках маленький Ісус - Цар Миру. Моє бажання дати вам мир, і щоб ви носили його у своїх серцях і дарували іншим, аж поки Божий мир почне рядити світом. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2013
Дорогі діти! З радістю в серці усіх вас люблю і закликаю приблизитися до Мого Непорочного Серця, щоб Я могла вас ще більше наблизити до Мого Сина Ісуса, щоб Він дав вам Свій мир і любов, які є поживою для кожного з вас. Дітки, відкрийтеся молитві, відкрийтеся Моїй любові. Я ваша Мати і не можу залишити вас одиноко блукаючих і у гріху. Дітки, ви покликані бути Моїми дітьми, Моїми улюбленими дітьми, щоби Я могла всіх вас віддати Моєму Сину. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня 2018 року
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та

Літургійні читання на вівторок ІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)
  † Читання святого Євангелія від Марка Як проходив Ісус у суботу через засіяні ниви, Його учні почали на ходу зривати колоски. А фарисеї казали Йому: «Поглянь, чому вони роблять у суботу те, ...

Літургійні читання на 16 січня (УГКЦ)
Мк.  11, 11-23. 11. І ввійшов у Єрусалим, у храм, і оглянув усе, а що було вже пізно, то вийшов з дванадцятьма у Витанію. 12. Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів. 13. ...

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати