Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2007

Дорогі діти! Покладіть Святе Письмо на видне місце у ваших родинах і читайте його. Так серцем пізнаєте молитву, а думки ваші будуть з Господом. Не забувайте, що ви – не вічні, як квіти в полі, які видно здалеку, але які можуть зникнути будь-якої миті. Мої любі діти, де б ви не були, залишайте по собі знак любові й добра, а Господь благословить вас повнотою Своїх ласк. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2007

Дорогі діти! Відкрийте свої серця для милосердя Господнього у цей час посту. Небесний Отець хоче кожного з вас визволити з рабства гріха. Тому, Мої любі діти, використайте цей час і зречіться своїх гріхів через зустріч із Богом у молитві й оберіть дорогу святості. Зробіть це з любові до Господа Ісуса, який визволив вас із гріхів Своєю Кров’ю, аби ви щасливі жили у мирі. Не забувайте, любі діти, що ваша свобода – це ваша слабкість, тому слідуйте Моїм закликам із серйозністю. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я Миряні Драгічевич Сольдо, 18 березня 2007

Дорогі діти! Я приходжу до вас, як Мати, з дарунками. Я приходжу з любов’ю і милосердям. Любі діти, Серце Моє велике. Через піст і молитву хочу поєднати у ньому всі ваші серця. Хочу, аби ваші серця тріумфували разом через любов. Я хочу, щоб через цю любов ви побачили істинну правду, вірний шлях і справжнє життя. Я хочу, щоб ви бачили Мого Сина. Дякую.

Богородиця благословила всіх нас і всі релігійні предмети. Вона знову наголосила, що це – Материнське благословення і Вона заступається за всіх, хто щоденними молитвам згадує Її Сина і славить Його (Мир’яна пояснює, що тут ідеться про священиків).

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2007

Дорогі діти, через піст і молитву ви зміцнитеся у вірі! Від цілого Серця хочу подякувати вам за жертву посту. Хочу спонукати та закликати вас і надалі притримуватися його. Через піст та самообмеження ви, Мої любі діти, зміцните свою віру. Через щоденну молитву ви знайдете правдивий спокій. Я – з вами, Я – невтомна. Хочу всіх вас привести за Собою у Небо, тому щодня робіть крок назустріч святості. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2007

Дорогі діти! І нині закликаю вас до навернення. Розкрийте свої серця. Це – час ласки. Поки Я є з вами, скористайтеся цим. Скажіть: “Це – час для моєї душі”. Я є з вами і люблю вас безмежною любов’ю. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2007

Дорогі діти! Просіть зі Мною Святого Духа, аби Він вас провадив у святості шляхом пошуку Божої Волі. І ви, ті, що далекі від молитви, наверніться і в тиші свого серця знайдіть спасіння вашої душі й насичуйте Її молитвою. Благословляю всіх і кожного зокрема Своїм Материнським благословенням. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2007

Дорогі діти! І нині з великою радістю у Своєму Серці Я закликаю вас до навернення... Мої любі діти, не забудьте, що всі ви важливі у здійсненні того великого плану, який Господь втілює тут, у Меджуґор’ї. Господь прагне навернути цілий світ і заохочує його до спасіння і входження на дорогу до Нього, Того, хто є початком і кінцем кожного існування. Особливо, Мої любі діти, із глибини Мого Серця закликаю вас відкритися на ту велику ласку, яку Господь уділяє вам через Мене і Мою присутність тут. Я хотіла б подякувати кожному за його молитву і жертву. Я є з вами і благословляю вас усіх. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2007

Дорогі діти! У день Покровителя вашої парафії, закликаю вас наслідувати життя святих. Нехай вони стануть прикладом для вас та спонукають вас до життя у святості. Нехай молитва стане для вас немов повітрям, яким ви дихаєте, а не тягарем й обов’язком. Мої любі діти, Бог прагне виявити вам Свою любов – і ви пізнаєте радість бути Моїми улюбленими. Бог благословить вас та обдарує повнотою ласк. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2007

Дорогі діти! Я закликаю вас також сьогодні навернутися. Мої любі діти, нехай ваше життя буде відображенням Божої доброти, а не ненависті та зневіри. Моліться, Мої любі діти, щоб молитва стала вашим життям: так ви відкриєте мир та радість у вашому житті, які Бог дає кожному, хто має відкрите серце на Його Любов. Однак ви, які перебуваєте далеко від Божого Милосердя, наверніться, щоб Бог не був глухим до ваших молитов, і щоб вони не були запізнілими. Тому в цей благословенний час наверніться і поставте Бога на перше місце у вашому житті. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2007

Дорогі діти! Сьогодні Я знову закликаю вас усіх, щоб ваші серця палали ще палкішою любов’ю до Розп’ятого, і ви не забували, що Він з Любові віддав Своє життя за вас, щоб ви спаслися. Мої любі діти, розважайте і моліться, щоб ваше серце відкрилось на Божу любов. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2007

Дорогі діти! Господь послав Мене до вас з любові, аби Я вела вас на шляху спасіння. Багато хто з вас відкрили свої серця і прийняли Мої послання. Але багато хто загубився на цьому шляху, так і не пізнавши Господа Любові цілим своїм серцем. Тому закликаю вас, станьте світлом і любов’ю там, де темрява і гріх. Я є з вами і благословляю всіх вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2007

Дорогі діти! Нині, коли ви вітаєте Христа, Господа всього сотвореного, бажаю, аби Він став Царем вашого життя. Лише через віддачу ви зможете зрозуміти дар Жертви, принесеної Ісусом на Хресті заради кожного з нас. Мої любі діти, віддайте Господеві час, щоб Він міг побути з вами і наповнити Своєю ласкою, так, щоб для когось це стало такою ж ласкою. Мої любі діти, Я – дарунок любові для вас, який дарує вам Господь у цьому неспокійному світі. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2007

Дорогі діти! Я з великою радістю приношу вам Царя Миру, щоб Він благословив вас Своїм благословенням. Поклоняйтесь Йому і присвячуйте час Творцеві, якого прагнуть ваші серця. Пам’ятайте, що ви тимчасово на цій землі, а земні речі можуть принести вам лише малі радості, тоді як через Мого Сина вам дається життя вічне. Я з вами, щоб провадити вас до того, чого прагнуть ваші серця. Дякую вам за те, що відповідаєте на Мій заклик.

Послання Богородиці, Цариці Миру, від 25 серпня 2015 року
Дорогі діти! І сьогодні вас закликаю: будьте молитвою. Нехай вам молитва стане крилами для зустрічі з Богом. Світ перебуває у моменті спокуси, бо забув і полишив Бога. Тому ви, діточки, будьте тими, які шукають і люблять Бога понад усе. Я з вами і веду вас до свого Сина, але ви маєте сказати ваше ТАК у свободі дітей Божих. Заступаюся за вас і люблю вас, діточки, безмежною любов’ю. Дякую вам, що відповіли на мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати