Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2007

Дорогі діти! Покладіть Святе Письмо на видне місце у ваших родинах і читайте його. Так серцем пізнаєте молитву, а думки ваші будуть з Господом. Не забувайте, що ви – не вічні, як квіти в полі, які видно здалеку, але які можуть зникнути будь-якої миті. Мої любі діти, де б ви не були, залишайте по собі знак любові й добра, а Господь благословить вас повнотою Своїх ласк. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2007

Дорогі діти! Відкрийте свої серця для милосердя Господнього у цей час посту. Небесний Отець хоче кожного з вас визволити з рабства гріха. Тому, Мої любі діти, використайте цей час і зречіться своїх гріхів через зустріч із Богом у молитві й оберіть дорогу святості. Зробіть це з любові до Господа Ісуса, який визволив вас із гріхів Своєю Кров’ю, аби ви щасливі жили у мирі. Не забувайте, любі діти, що ваша свобода – це ваша слабкість, тому слідуйте Моїм закликам із серйозністю. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я Миряні Драгічевич Сольдо, 18 березня 2007

Дорогі діти! Я приходжу до вас, як Мати, з дарунками. Я приходжу з любов’ю і милосердям. Любі діти, Серце Моє велике. Через піст і молитву хочу поєднати у ньому всі ваші серця. Хочу, аби ваші серця тріумфували разом через любов. Я хочу, щоб через цю любов ви побачили істинну правду, вірний шлях і справжнє життя. Я хочу, щоб ви бачили Мого Сина. Дякую.

Богородиця благословила всіх нас і всі релігійні предмети. Вона знову наголосила, що це – Материнське благословення і Вона заступається за всіх, хто щоденними молитвам згадує Її Сина і славить Його (Мир’яна пояснює, що тут ідеться про священиків).

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2007

Дорогі діти, через піст і молитву ви зміцнитеся у вірі! Від цілого Серця хочу подякувати вам за жертву посту. Хочу спонукати та закликати вас і надалі притримуватися його. Через піст та самообмеження ви, Мої любі діти, зміцните свою віру. Через щоденну молитву ви знайдете правдивий спокій. Я – з вами, Я – невтомна. Хочу всіх вас привести за Собою у Небо, тому щодня робіть крок назустріч святості. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2007

Дорогі діти! І нині закликаю вас до навернення. Розкрийте свої серця. Це – час ласки. Поки Я є з вами, скористайтеся цим. Скажіть: “Це – час для моєї душі”. Я є з вами і люблю вас безмежною любов’ю. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2007

Дорогі діти! Просіть зі Мною Святого Духа, аби Він вас провадив у святості шляхом пошуку Божої Волі. І ви, ті, що далекі від молитви, наверніться і в тиші свого серця знайдіть спасіння вашої душі й насичуйте Її молитвою. Благословляю всіх і кожного зокрема Своїм Материнським благословенням. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2007

Дорогі діти! І нині з великою радістю у Своєму Серці Я закликаю вас до навернення... Мої любі діти, не забудьте, що всі ви важливі у здійсненні того великого плану, який Господь втілює тут, у Меджуґор’ї. Господь прагне навернути цілий світ і заохочує його до спасіння і входження на дорогу до Нього, Того, хто є початком і кінцем кожного існування. Особливо, Мої любі діти, із глибини Мого Серця закликаю вас відкритися на ту велику ласку, яку Господь уділяє вам через Мене і Мою присутність тут. Я хотіла б подякувати кожному за його молитву і жертву. Я є з вами і благословляю вас усіх. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2007

Дорогі діти! У день Покровителя вашої парафії, закликаю вас наслідувати життя святих. Нехай вони стануть прикладом для вас та спонукають вас до життя у святості. Нехай молитва стане для вас немов повітрям, яким ви дихаєте, а не тягарем й обов’язком. Мої любі діти, Бог прагне виявити вам Свою любов – і ви пізнаєте радість бути Моїми улюбленими. Бог благословить вас та обдарує повнотою ласк. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2007

Дорогі діти! Я закликаю вас також сьогодні навернутися. Мої любі діти, нехай ваше життя буде відображенням Божої доброти, а не ненависті та зневіри. Моліться, Мої любі діти, щоб молитва стала вашим життям: так ви відкриєте мир та радість у вашому житті, які Бог дає кожному, хто має відкрите серце на Його Любов. Однак ви, які перебуваєте далеко від Божого Милосердя, наверніться, щоб Бог не був глухим до ваших молитов, і щоб вони не були запізнілими. Тому в цей благословенний час наверніться і поставте Бога на перше місце у вашому житті. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2007

Дорогі діти! Сьогодні Я знову закликаю вас усіх, щоб ваші серця палали ще палкішою любов’ю до Розп’ятого, і ви не забували, що Він з Любові віддав Своє життя за вас, щоб ви спаслися. Мої любі діти, розважайте і моліться, щоб ваше серце відкрилось на Божу любов. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2007

Дорогі діти! Господь послав Мене до вас з любові, аби Я вела вас на шляху спасіння. Багато хто з вас відкрили свої серця і прийняли Мої послання. Але багато хто загубився на цьому шляху, так і не пізнавши Господа Любові цілим своїм серцем. Тому закликаю вас, станьте світлом і любов’ю там, де темрява і гріх. Я є з вами і благословляю всіх вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2007

Дорогі діти! Нині, коли ви вітаєте Христа, Господа всього сотвореного, бажаю, аби Він став Царем вашого життя. Лише через віддачу ви зможете зрозуміти дар Жертви, принесеної Ісусом на Хресті заради кожного з нас. Мої любі діти, віддайте Господеві час, щоб Він міг побути з вами і наповнити Своєю ласкою, так, щоб для когось це стало такою ж ласкою. Мої любі діти, Я – дарунок любові для вас, який дарує вам Господь у цьому неспокійному світі. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2007

Дорогі діти! Я з великою радістю приношу вам Царя Миру, щоб Він благословив вас Своїм благословенням. Поклоняйтесь Йому і присвячуйте час Творцеві, якого прагнуть ваші серця. Пам’ятайте, що ви тимчасово на цій землі, а земні речі можуть принести вам лише малі радості, тоді як через Мого Сина вам дається життя вічне. Я з вами, щоб провадити вас до того, чого прагнуть ваші серця. Дякую вам за те, що відповідаєте на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 21 листопада 1985р.
“Дорогі діти! Хочу вам сказати, що цей час є особливо для вас з парафії. Коли літо, ви кажете, що маєте багато роботи. Зараз немає роботи на полях: працюйте над собою. Приходьте на Службу Божу, адже цей час дарований вам. Дорогі діти, є досить тих, хто приходить регулярно, незважаючи на негоду, бо люблять Мене й хочуть особливим чином показати свою любов. Від вас очікую, щоб виявили Мені любов приходом на Службу Божу, а Господь щедро винагородить вас. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня 2018 року
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та

Літургійні читання на вівторок ІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)
  † Читання святого Євангелія від Марка Як проходив Ісус у суботу через засіяні ниви, Його учні почали на ходу зривати колоски. А фарисеї казали Йому: «Поглянь, чому вони роблять у суботу те, ...

Літургійні читання на 16 січня (УГКЦ)
Мк.  11, 11-23. 11. І ввійшов у Єрусалим, у храм, і оглянув усе, а що було вже пізно, то вийшов з дванадцятьма у Витанію. 12. Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів. 13. ...

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати