Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 1996

Дорогі діти! Сьогодні запрошую вас зважитися жити для миру. Моліться, щоб Бог дав вам правдивий мир. Дорогі діти, живіть в мирі у ваших серцях і ви зрозумієте, що мир є Божим даром і що без любові ви не можете жити у мирі. Плід миру то любов, а плід любові - прощення. Я з вами, дітоньки, і запрошую всіх вас передусім прощати кожному у ваших родинах і тоді ви зможете прощати іншим. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 1996

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас навернутися. Це найбільш важливе послання, яке даю вам тут. Дітоньки, Я бажаю, щоб кожен з вас став носієм Моїх послань. Я запрошую вас, дітоньки, жити посланнями, які Я дала вам упродовж усіх цих літ. То час ласки. Особливо тепер, коли Церква також запрошує вас до молитви і навернення. Я, дітоньки, прошу вас жити Моїми посланнями. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1996

Дорогі діти! Я знову запрошую вас відважитися любити Бога понад усе. У ці часи, коли дух споживацтва породжує забуття про те, що означає любити і плекати справжні цінності, Я закликаю вас, дітоньки, щоб Бог був на першому місці у вашому житті. Не дозвольте, щоб сатана зваблював вас через матеріальні речі, але, дітоньки, прагніть Бога, бо Він є свобода і любов. Виберіть життя, а не смерть душі. Дітоньки, у цей час, коли розважаєте про Христові страсті і смерть, Я запрошую вас, боріться за життя, котре квітнутиме через Воскресіння і нехай наше життя буде сьогодні відновленим через навернення, котре буде вести вас до вічного життя. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 1996

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас знову поставити молитву на першому місці у ваших родинах. Дітоньки, коли Бог на першому місці, тоді ваша воля, у всьому, що робите, шукає Божої волі. У цей спосіб ваше щоденне навернення ставатиме легшим. Дітоньки, шукайте з покорою, бо ще не все в порядку у ваших серцях, тоді навернення ставатиме щоденним обов'язком, і ви будете чинити його з радістю. Дітоньки, Я з вами, благословляю вас і запрошую стати Моїми свідками через молитву і особисте навернення. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 1996

Дорогі діти! Сьогодні Я хочу вам подякувати за всі ваші молитви і жертви, що ви упродовж цього місяця присвятили і склали Мені. Дітоньки, Я також хочу, щоб ви були діяльними протягом цього часу, бо Я є вашим зв'язком з небом у особливий спосіб. Моліться, щоб зрозуміти, що ви всі, через усе ваше життя і ваш приклад, маєте співпрацювати з Богом у ділі спасіння. Дітоньки, Я бажаю, щоб усі люди навернулися і бачили Мене і Мого Сина Ісуса у вас. Я буду заступатися за вас і допомагати вам стати світлом. У допомозі іншим ваші душі також знайдуть спасіння. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 1996

Дорогі діти! Сьогодні Я дякую вам за всі жертви, які ви склали Мені у ці дні. Дітоньки, Я запрошую вас відкрити себе Мені і вирішити навернутися. Ваші серця, дітоньки, ще не повністю відкриті Мені і тому Я запрошую вас знову відкритися у молитві, щоб Святий Дух допоміг вам у тому, щоб ваші серця стали живими, а не кам'яними. Дякую за вашу відповідь на Мій заклик і за те, що ви наважилися йти зі  Мною до святості.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 27 липня 1996

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас прагнути щодень жити для Бога. Дітоньки, ви багато говорите про Бога, але мало свідчите вашим життям. Тому, дітонь­ки, вирішіть навернутися, щоб ви вашим життям могли бути вірними Богу аби у вірності вашого життя ви стали свідками краси, котру Бог дає вам. Дітоньки, Я запрошую вас знову вирішити молитися, тому що через молитву ви зможете жити наверненням і кожен з вас стане у простоті подібним до дитини, яка від­крита на любов Отця. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 1996

Дорогі діти! Слухайте, тому що Я бажаю говорити до вас і запрошую вас до більшої віри і довір'я до Бога, котрий любить вас безмірно. Дітоньки, ви не знаєте, як жити у Божій ласці. Ось чому Я знову кличу вас впустити слово Боже у ваші серця та у ваше оточення. Дітоньки, покладіть Святе Письмо на видному місці у ваших родинах, читайте його і живіть ним. Вчіть ваших дітей, бо, якщо ви не будете для них прикладом, то діти потраплять у зло. Роздумуйте і моліться, і тоді Бог народиться у ваших серцях і ваші серця будуть радісні. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 1996

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас жертвувати ваші хрести і терпіння у Моїх намірах. Дітоньки, я є вашою Матір'ю і бажаю допомогти вам через пошук ласки для вас від Бога. Дітоньки, жертвуйте ваші терпіння, як дар Богу, щоб вони стали найгарнішими і найкращими квітами радості. Ось чому, дітоньки, моліться, щоб ви могли розуміти, що терпіння можуть стати радістю і хрест - дорогою радості. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 1996р.

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас відкрити себе Богові Творцеві, щоб Він перемінив вас. Дітоньки, ви дорогі Мені. Я люблю вас усіх і кличу вас бути біля Мене, щоб ваша любов до Мого Непорочного Серця була більш палкою. Я бажаю відновити вас і провадити Моїм Серцем до Серця Ісуса, котре ще сьогодні терпить за вас і кличе вас до навернення та віднови. Через вас Я бажаю відновити світ. Збагніть дітоньки, що ви є сіль землі і світло світу. Дітоньки, Я запрошую вас, люблю в особливий спосіб і благаю: наверніться! Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 1996р.

Дорогі діти! Сьогодні Я знову запрошую вас до молитви, щоб через молитву, піст і малі жертви ви могли приготуватися до приходу Ісуса. Нехай цей час, дітоньки, буде для вас часом ласки. Використовуйте кожну хвилину і чиніть добро, бо тільки таким чином ви відчуєте Різдво Ісуса у ваших серцях. Якщо ви подаєте приклад вашим життям і стаєте знаком Божої любові, тоді радість буде мати перевагу у серцях людей. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 1996р.

Дорогі діти! Сьогодні Я розмовляю з вами, тримаючи Ісуса на колінах, запрошую вас, дітоньки, відкрити себе на Його заклик. Він кличе вас до радості. Дітоньки, живіть повною радістю - Євангельськими посланнями, котрі Я повторюю у час, поки Я з вами. Дітоньки, Я є вашою Матір'ю і бажаю вам відкрити Бога любові і Бога миру. Я не бажаю вам, щоб ви були сумними, але щоб ви реалізували себе у радості для вічності згідно Євангелія. Тільки у цей спосіб ваше життя має значення. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1998
Дорогі діти! Також сьогодні Я закликаю вас до посту і віднови. Дітоньки, відмовляйтеся від усього того, що перешкоджає вам бути ближчими до Ісуса. У особливий спосіб Я закликаю вас: моліться, бо тільки через молитву зумієте подолати власну волю і відкривати Божу волю навіть у найменших речах. Дітоньки, через ваше щоденне життя ви, або ставатимете прикладом і свідками, які живуть для Ісуса, або ви будете проти Нього і Його волі. Дітоньки, Я бажаю, щоб ви стали апостолами любові. Через любов, дітоньки, пізнаватимете, що ви є Моїми. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати