Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 1996

Дорогі діти! Сьогодні запрошую вас зважитися жити для миру. Моліться, щоб Бог дав вам правдивий мир. Дорогі діти, живіть в мирі у ваших серцях і ви зрозумієте, що мир є Божим даром і що без любові ви не можете жити у мирі. Плід миру то любов, а плід любові - прощення. Я з вами, дітоньки, і запрошую всіх вас передусім прощати кожному у ваших родинах і тоді ви зможете прощати іншим. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 1996

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас навернутися. Це найбільш важливе послання, яке даю вам тут. Дітоньки, Я бажаю, щоб кожен з вас став носієм Моїх послань. Я запрошую вас, дітоньки, жити посланнями, які Я дала вам упродовж усіх цих літ. То час ласки. Особливо тепер, коли Церква також запрошує вас до молитви і навернення. Я, дітоньки, прошу вас жити Моїми посланнями. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1996

Дорогі діти! Я знову запрошую вас відважитися любити Бога понад усе. У ці часи, коли дух споживацтва породжує забуття про те, що означає любити і плекати справжні цінності, Я закликаю вас, дітоньки, щоб Бог був на першому місці у вашому житті. Не дозвольте, щоб сатана зваблював вас через матеріальні речі, але, дітоньки, прагніть Бога, бо Він є свобода і любов. Виберіть життя, а не смерть душі. Дітоньки, у цей час, коли розважаєте про Христові страсті і смерть, Я запрошую вас, боріться за життя, котре квітнутиме через Воскресіння і нехай наше життя буде сьогодні відновленим через навернення, котре буде вести вас до вічного життя. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 1996

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас знову поставити молитву на першому місці у ваших родинах. Дітоньки, коли Бог на першому місці, тоді ваша воля, у всьому, що робите, шукає Божої волі. У цей спосіб ваше щоденне навернення ставатиме легшим. Дітоньки, шукайте з покорою, бо ще не все в порядку у ваших серцях, тоді навернення ставатиме щоденним обов'язком, і ви будете чинити його з радістю. Дітоньки, Я з вами, благословляю вас і запрошую стати Моїми свідками через молитву і особисте навернення. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 1996

Дорогі діти! Сьогодні Я хочу вам подякувати за всі ваші молитви і жертви, що ви упродовж цього місяця присвятили і склали Мені. Дітоньки, Я також хочу, щоб ви були діяльними протягом цього часу, бо Я є вашим зв'язком з небом у особливий спосіб. Моліться, щоб зрозуміти, що ви всі, через усе ваше життя і ваш приклад, маєте співпрацювати з Богом у ділі спасіння. Дітоньки, Я бажаю, щоб усі люди навернулися і бачили Мене і Мого Сина Ісуса у вас. Я буду заступатися за вас і допомагати вам стати світлом. У допомозі іншим ваші душі також знайдуть спасіння. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 1996

Дорогі діти! Сьогодні Я дякую вам за всі жертви, які ви склали Мені у ці дні. Дітоньки, Я запрошую вас відкрити себе Мені і вирішити навернутися. Ваші серця, дітоньки, ще не повністю відкриті Мені і тому Я запрошую вас знову відкритися у молитві, щоб Святий Дух допоміг вам у тому, щоб ваші серця стали живими, а не кам'яними. Дякую за вашу відповідь на Мій заклик і за те, що ви наважилися йти зі  Мною до святості.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 27 липня 1996

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас прагнути щодень жити для Бога. Дітоньки, ви багато говорите про Бога, але мало свідчите вашим життям. Тому, дітонь­ки, вирішіть навернутися, щоб ви вашим життям могли бути вірними Богу аби у вірності вашого життя ви стали свідками краси, котру Бог дає вам. Дітоньки, Я запрошую вас знову вирішити молитися, тому що через молитву ви зможете жити наверненням і кожен з вас стане у простоті подібним до дитини, яка від­крита на любов Отця. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 1996

Дорогі діти! Слухайте, тому що Я бажаю говорити до вас і запрошую вас до більшої віри і довір'я до Бога, котрий любить вас безмірно. Дітоньки, ви не знаєте, як жити у Божій ласці. Ось чому Я знову кличу вас впустити слово Боже у ваші серця та у ваше оточення. Дітоньки, покладіть Святе Письмо на видному місці у ваших родинах, читайте його і живіть ним. Вчіть ваших дітей, бо, якщо ви не будете для них прикладом, то діти потраплять у зло. Роздумуйте і моліться, і тоді Бог народиться у ваших серцях і ваші серця будуть радісні. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 1996

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас жертвувати ваші хрести і терпіння у Моїх намірах. Дітоньки, я є вашою Матір'ю і бажаю допомогти вам через пошук ласки для вас від Бога. Дітоньки, жертвуйте ваші терпіння, як дар Богу, щоб вони стали найгарнішими і найкращими квітами радості. Ось чому, дітоньки, моліться, щоб ви могли розуміти, що терпіння можуть стати радістю і хрест - дорогою радості. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 1996р.

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас відкрити себе Богові Творцеві, щоб Він перемінив вас. Дітоньки, ви дорогі Мені. Я люблю вас усіх і кличу вас бути біля Мене, щоб ваша любов до Мого Непорочного Серця була більш палкою. Я бажаю відновити вас і провадити Моїм Серцем до Серця Ісуса, котре ще сьогодні терпить за вас і кличе вас до навернення та віднови. Через вас Я бажаю відновити світ. Збагніть дітоньки, що ви є сіль землі і світло світу. Дітоньки, Я запрошую вас, люблю в особливий спосіб і благаю: наверніться! Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 1996р.

Дорогі діти! Сьогодні Я знову запрошую вас до молитви, щоб через молитву, піст і малі жертви ви могли приготуватися до приходу Ісуса. Нехай цей час, дітоньки, буде для вас часом ласки. Використовуйте кожну хвилину і чиніть добро, бо тільки таким чином ви відчуєте Різдво Ісуса у ваших серцях. Якщо ви подаєте приклад вашим життям і стаєте знаком Божої любові, тоді радість буде мати перевагу у серцях людей. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 1996р.

Дорогі діти! Сьогодні Я розмовляю з вами, тримаючи Ісуса на колінах, запрошую вас, дітоньки, відкрити себе на Його заклик. Він кличе вас до радості. Дітоньки, живіть повною радістю - Євангельськими посланнями, котрі Я повторюю у час, поки Я з вами. Дітоньки, Я є вашою Матір'ю і бажаю вам відкрити Бога любові і Бога миру. Я не бажаю вам, щоб ви були сумними, але щоб ви реалізували себе у радості для вічності згідно Євангелія. Тільки у цей спосіб ваше життя має значення. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2006
Дорогі діти! Нині Господь дозволяє наново повторити вам, що ви живете у час ласки. Ви не усвідомлюєте, Мої дорогі діти, що Господь дає вам великий шанс навернутися та жити у мирі та любові. Ви сліпі, ви заручники земного і думаєте лише про марне земне життя. Господь послав Мене привести вас до життя вічного. Любі діти, Я – невтомна, хоч бачу, що серця ваші обтяжені та байдужі до всього, що є ласкою і даром. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня 2018 року
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та

Літургійні читання на вівторок ІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)
  † Читання святого Євангелія від Марка Як проходив Ісус у суботу через засіяні ниви, Його учні почали на ходу зривати колоски. А фарисеї казали Йому: «Поглянь, чому вони роблять у суботу те, ...

Літургійні читання на 16 січня (УГКЦ)
Мк.  11, 11-23. 11. І ввійшов у Єрусалим, у храм, і оглянув усе, а що було вже пізно, то вийшов з дванадцятьма у Витанію. 12. Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів. 13. ...

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати