Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2008

Дорогі діти! З часу настання Великого Посту ви входите у благодатний час. Ваше серце – як зорана нива, воно готове прийняти насіння, що зросте лише в доброму ґрунті. Ви, маленькі діти, є вільними вибирати поміж добром і злом. Тому закликаю вас до молитви і посту. Саджанець радості й плід радості зросте у ваших серцях для вашого добра, та й інші бачитимуть його і користатимуть з нього через ваше життя. Відкиньте гріх, виберіть життя вічне. Я з вами і заступаюсь за вас перед Моїм Сином. Дякую за те, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2008

Любі діти! У цей час благодаті Я наново закликаю вас до молитви і самозречення. Нехай ваш день переплітають маленькі палкі молитви за всіх тих, хто ще не пізнав Божої Любові! Дякую, що ви відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я Миряні Драгічевич Сольдо, 18 березня 2008

Багато тисяч паломників зібралися на відмову Вервички у спільноті “Ченакольо” (“Cenacolo”). Об’явлення почалося в 14.01 і тривало до 14.08 год. Я ще ніколи не бачила, щоб Матір Божа зверталася до нас таким способом. Вона простягнула до нас Свої руки і промовила: "Любі діти, сьогодні Я простягаю до вас Свої руки. Не бійтеся прийняти їх. Вони бажають дати вам Любов і Мир і допомогти вам у спасінні. І тому, мої любі діти, прийміть їх. Заповніть Моє серце щастям, і Я вестиму вас до святості. Шлях, яким я вас веду – важкий, сповнений спокус і падінь. Я буду з вами, і Мої руки триматимуть вас. Будьте витривалими, щоб наприкінці шляху всі ми у радості та любові могли тримати руки Мого Сина. Ідіть зі Мною і не бійтеся. Дякую вам!"

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2008

Любі діти! Я закликаю вас працювати над вашим особистим наверненням. Ви ще далеко від зустрічі з Богом у вашому серці. Тому проводьте у молитві й поклонінні Ісусові у Пресвятих Дарах Вівтаря стільки часу, скільки в змозі, щоб Він перемінив вас і вклав у ваші серця живу віру і прагнення вічного життя. Усе – минуще, мої любі діти, лише Бог – вічний. Я – з вами і спонукаю вас любов’ю. Дякую, що ви відгукнулися на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2008

Дорогі діти! Сьогодні Я також закликаю вас усіх зростати у любові Божій так, як квітка, яка відчуває теплі промені весни. Так само зростайте і ви, Мої любі діти, у любові Божій і несіть її до всіх тих, які перебувають далеко від Бога. Шукайте Волі Божої і чиніть добро кожному, кого Бог поставив на вашому шляху, і будьте світлом та радістю. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2008

Дорогі діти! У цей час благодаті, в якому Бог дозволив Мені перебувати з вами, Я наново закликаю вас, Мої любі діти, змінитися. Особливо працюйте над спасінням світу весь цей час, коли Я є з вами. Бог милосердний і дає особливі благодаті, тому шукайте їх через молитву. Я є з вами і не покину вас самих. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2008

Дорогі діти! Сьогодні Я знову з великою радістю у серці закликаю вас слідувати за Мною і слухати Мої послання. Будьте благовісними посланцями радості та любові у цьому світі, позбавленого миру. Я є з вами і благословляю вас усіх зі Своїм Сином Ісусом, Царем Миру. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2008

Дорогі діти! Тоді, коли ви думаєте про тілесний відпочинок, Я закликаю вас навернутися. Моліться і працюйте так, щоб ваше серце було скероване до Бога Творця, який є справжнім відпочинком вашої душі та вашого тіла. Нехай Він відкриє вам Своє Обличчя і дасть вам Свій мир. Я – з вами і заступаюся перед Богом за кожного з вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2008

Дорогі діти! Сьогодні Я також закликаю вас до особистого навернення. Будьте тими, які навернуться і власним життям свідчитимуть, любитимуть, прощатимуть, нестимуть радість Воскреслого у світ, в якому помер Мій Син, і де люди не мають жодного прагнення ні шукати Його, ні відкривати Його у своєму житті. Ви ж поклоняйтеся, і нехай ваша надія стане надією для тих сердець, які не мають Ісуса. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2008

Дорогі діти! Нехай ваше життя наново стане на сторону миру. Будьте радісними носіями миру і не забувайте, що живете в час ласки, коли Бог уділяє вам великі ласки через Мою присутність. Не закривайтеся, Мої дорогі діти, але використайте цей час і шукайте дару миру та любові для вашого життя, щоб ви могли стати свідками для інших. Благословляю вас Моїм Материнським благословенням. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2008

Дорогі діти! Я в особливий спосіб закликаю вас усіх молитися в Моїх намірах, щоб своїми молитвами ви могли зупинити план сатани щодо цього світу, який кожного дня віддаляється все далі від Бога, а на місце Бога ставить себе і нищить все добре і прекрасне в душі кожного з вас. Тому, Мої дорогі дітоньки, зодягніться в зброю молитви і посту так, щоб ви усвідомили, як сильно Бог вас любить, і могли виконати Волю Божу. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2008

Дорогі діти! Також сьогодні Я закликаю вас молитися в цей час благодаті, щоб маленький Ісус народився у вашому серці. Він, котрий Сам є Миром, нехай через вас дарує мир цілому світові. Тому, Мої дорогі діти, невпинно моліться за цей неспокійний світ, позбавлений надії, щоб ви стали для всіх свідками миру. Нехай надія потече до ваших сердець, як ріка благодаті.  Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2008

Дорогі діти! Ви біжите, працюєте, збираєте, але без благословення. Ви не молитеся! Сьогодні Я закликаю вас затриматися перед яслами і роздумувати про Ісуса, Якого Я даю вам і сьогодні, щоб Він вас благословив і допоміг збагнути, що без Нього у вас немає майбутнього. Тому, мої любі діти, вручіть ваші життя в руки Ісуса, якими Він вас поведе і захистить від злого. Дякую, що відповіли на мій заклику!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2010
Дорогі діти! Також і сьогодні Я з великою радістю прагну вас наново закликати: моліться, моліться, моліться. Нехай той час буде для вас часом особистої молитви. Впродовж дня знайдіть місце, де в зосередженні будете з радістю молитися. Люблю вас і благословляю вас усіх. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня 2018 року
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та

Літургійні читання на вівторок ІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)
  † Читання святого Євангелія від Марка Як проходив Ісус у суботу через засіяні ниви, Його учні почали на ходу зривати колоски. А фарисеї казали Йому: «Поглянь, чому вони роблять у суботу те, ...

Літургійні читання на 16 січня (УГКЦ)
Мк.  11, 11-23. 11. І ввійшов у Єрусалим, у храм, і оглянув усе, а що було вже пізно, то вийшов з дванадцятьма у Витанію. 12. Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів. 13. ...

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати