Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 1997

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас роздумувати про ваше майбутнє. Ви творите новий світ без Бога, тільки своїми власними силами. Ось чому ви незадоволені і без радості у серці. Цей час є Моїм часом і ось чому, дітоньки, Я запрошую вас знову молитися. Коли шукаєте єдності з Богом, ви будете відчувати голод за Божим словом і ваші серця, дітоньки, будуть переповнені радістю. Ви будете свідками Божої любові всюди, де ви знаходитеся. Я благословляю вас і повторюю вам, що Я є з вами, щоб допомагати вам. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 1997

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас у особливий спосіб відкрити себе Богові Творцеві і стати активними. Я запрошую вас, дітоньки, бачити у цей час тих, хто потребує вашої духовної чи матеріальної допомоги. Через ваш приклад, дітоньки, ви будете простягувати руки до Бога, котрими Він шукає за людством. Тільки таким чином зрозумієте, що ви покликані свідчити і ставати, повними радості, носіями Божого слова і Його любові. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1997

Дорогі діти! Сьогодні, у особливий спосіб, Я запрошую вас взяти у руки хрест і
розважати над Ранами Ісуса. Просіть Ісуса зцілити ваші рани, котрих ви, дітоньки, зазнали через ваші гріхи протягом вашого життя, або з причини гріхів ваших батьків. Тільки у цей спосіб зрозумієте, що світ у потребі зцілення віри у Бога Творця. Через Ісусові терпіння і смерть на Хресті, ви зрозумієте, що тільки через молитву ви також можете стати справжніми апостолами віри коли у простоті і молитві житимете вірою, бо вона є дар. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 1997

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас з'єднати ваше життя з Богом Творцем, тому що, тільки таким чином ваше життя має значення (сенс) і збагнете, що Бог є любов. Бог посилає Мене до вас з любові, щоб Я могла допомогти вам збагнути, що без Нього нема майбутнього і радості, а понад усе нема вічного спасіння. Дітоньки, Я кличу вас залишити гріх і постійно молитися, щоб у молитві прийти до розуміння значення вашого життя. Бог дає Себе тому, хто Його шукає. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 1997

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас до прослави Бога, щоб ім'я Боже святилося у ваших серцях і вашому житті. Дітоньки, коли ви перебуваєте у Божій святості, тоді Бог є з вами, дає вам мир і радість, котрі приходять від Нього тільки через молитву. Ось чому, дітоньки, відновіть молитву у ваших родинах і ваші серця будуть прославляти Святе Боже Ім'я, і Небо буде царювати у ваших серцях. Я дуже близько біля вас і заступаюся за вас перед Богом. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 1997

Дорогі діти! Сьогодні Я приношу вам Моє материнське благословення миру. Молюся і заступаюся за вас перед Богом, щоб ви могли збагнути, що кожен з вас є носієм миру. Ви не можете давати мир, якщо ваші серця не перебувають у мирі з Богом. Ось чому, дітоньки, моліться, моліться, моліться, тому що молитва є фундаментом миру. Відкрийте ваші серця і дайте час Богу, щоб Він міг бути вашим другом. Коли є правдива дружба з Богом, тоді жодна буря не може зруйнувати її. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 27 липня 1997

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас відповісти на Мій заклик молитися. Я бажаю, дорогі діти, щоб протягом цього часу ви знайшли куточок для особистої молитви. Я бажаю вести вас до молитви серця. Тільки у такий спосіб ви збагнете, що ваше життя є порожнім без молитви. Ви тоді відкриєте значення вашого життя, коли ви відкриєте Бога у молитві. Ось чому, дітоньки, відкрийте двері ваших сердець і ви збагнете, що молитва є радістю, без котрої ви не можете жити. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 1997

Дорогі діти! Бог дає Мені цей час, як дар для вас, щоб Я могла навчати і провадити вас на дорозі спасіння. Дорогі діти, тепер ви не усвідомлюєте цієї ласки, але скоро прийде час, коли ви будете плакати за цими посланнями. Ось чому, дітоньки, живіть усіма словами, котрі Я дала вам у цей час ласки і віднови молитви, поки молитва стане для вас радістю. Особливо кличу всіх тих, хто посвятився Моєму Непорочному Серцю, стати прикладом для інших. Я кличу всіх, священиків і Богу посвячених осіб, молитися й інших навчати молитись на вервиці. Вервиця, дітоньки, є особливо дорогою Мені. Через молитву на вервиці відкрийте ваші серця Мені і Я буду мати можливість допомагати вам. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 1997

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас збагнути, що без любові ви не можете зрозуміти, що Бог має потребу бути на першому місці у вашому житті. Ось чому, дітоньки, Я кличу вас усіх любити не людською любов'ю, але Божою. У цей спосіб ваше життя буде прекрасним і захоплюючим. Ви будете розуміти, що Бог дає вам Себе просто з любові. Дітоньки, щоб ви могли збагнути Мої послання, котрі Я вам даю з любові і прощали усім, хто заподіяв вам зло - відповідайте молитвою молитва є плід любові до Бога Творця. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 1997

Дорогі діти! Також сьогодні Я з вами і закликаю всіх вас до віднови через життя Моїми посланнями. Дітоньки, нехай молитва буде для вас життям і ви будете прикладом для інших. Дітоньки, Я бажаю, щоб ви стали носіями миру і Божої радості для сьогоднішнього світу, котрий не має миру. Ось чому, дітоньки, моліться, моліться, моліться! Я з вами і благословляю вас материнським миром. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 1997

Дорогі діти! Сьогодні Я запрошую вас збагнути ваше християнське покликання. Дітоньки, Я вела і тепер веду вас через цей час ласки, щоб ви могли усвідомити ваше християнське покликання. Святі мученики, помираючи, свідчили: "Я є християнин і люблю Бога понад усе". Діти, сьогодні Я також запрошую вас радіти і бути радісними християнами, відповідальними і свідомими, що Бог закликає вас бути повними радості, простягаючи руки тим, що не вірують, щоб через приклад вашого життя вони могли увірувати і полюбити Бога. Тому, моліться, моліться, моліться, щоб ваші серця були відкритими і сприйнятливими на Боже Слово. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 1997

Дорогі діти! Також сьогодні Я радію з вами і закликаю вас до добра. Я бажаю, щоб кожен з вас відображував і ніс мир у серці й говорив: "Я хочу, щоб Бог був на першому місці у моєму житті". У цей спосіб кожен з вас ставатиме святим. Дітоньки, кажіть кожній людині: "Я бажаю тобі добра" і кожен відповідатиме добром і, дітоньки, добро прийде оселитися до серця кожної людини. Дітоньки, сьогодні вночі Я приношу вам Добро, Мого Сина, Котрий віддав Своє життя, щоб спасти вас. Ось чому, дітоньки, радійте і простягайте ваші руки до Ісуса, тільки Він є Добро. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 16 серпня 1984р.
"Дорогі діти! Прошу вас, особливо з цієї парафії, живіть згідно з Моїми посланнями й передавайте їх іншим, кого б ви не зустріли. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик!”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати