Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2006

Дорогі діти! Сьогодні Я знову запрошую вас стати носіями Євангелії у ваших родинах. Не забувайте, діти, читати Святе Письмо! Покладіть його на видному місці й засвідчуйте власним життям, що ви вірите у Слово Боже. Я завжди біля вас зі Своєю любов’ю і заступаюся за кожного з вас перед Моїм Сином. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2006

Дорогі діти! У цей час посту, час ласки, закликаю вас відкрити свої серця на ті дари, які Бог бажає вам послати. Не замикайтеся, але з молитвою і самовідреченням неустанно кажіть “Так” Богові, й Він воздасть вам з надлишком. Я є з вами і люблю вас, дорогі діти, ніжною Материнською любов’ю.  Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2006

Дорогі діти! Cьогодні Я знову закликаю вас більше довіряти Мені та Моєму Синові. Він переміг смерть Своїм воскресінням і через Мене сьогодні закликає вас бути частиною Його радості. Ви не можете бачити Бога, дорогі діти, та через молитву ви відчуєте Його близькість. Я перебуваю з вами і заступаюся за кожного з вас перед Богом. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2006

Дорогі діти! Сьогодні Я знову закликаю вас встановити собі правило: жити Моїми посланнями. Вирішіть на користь святості, дорогі діти, думайте про Небо. Лише тоді ви матимете мир у своїх серцях, мир, якого ніхто від вас не зможе відібрати. Мир – це дар, який Бог дає вам у молитві. Діти, шукайте миру і працюйте з усієї своєї сили, щоб мир запанував у ваших серцях і в цілому світі. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2006

Дорогі діти! З великою радістю у Своєму Серці дякую вам за всі ваші молитви, які складаєте Мені цими днями. Чи знаєте ви, дорогі діти, що ні ви, ні ваші нащадки не пошкодують про це. Господь нагородить вас великою ласкою і ви здобудете життя вічне. Я є поруч з вами і дякую всім тим, які протягом всіх цих років приймали Мої послання, керувалися ними у житті і зробили вибір на користь святості та спокою. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2006

Дорогі діти! Не думайте зараз про відпочинок для ваших тіл, а, дорогі діти, знайдіть час для своїх душ. У тиші промовляє до вас Святий Дух і дозволяє вам змінитися і навернутися. Я є з вами і за кожного з вас молюся перед Господом. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2006

Дорогі діти! І нині закликаю вас до молитви! Моліться! Моліться! Лише через молитву наблизитеся до Мого Сина і пізнаєте, яким короткотривалим є це життя. У ваших серцях народиться туга за Небом. Радість запанує у ваших серцях, і молитва рікою поллється. Тоді у ваших словах подяка висловлюватиметься Господеві за те, що Він створив вас і прагнення святості стане реальністю. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2006

Дорогі діти! І сьогодні Я перебуваю з вами і закликаю вас до повного навернення. Мої дорогі діти! Оберіть Бога і знайдете в Ньому спокій, якого так прагнуть ваші серця. Наслідуйте життя святих, і нехай вони стануть вам прикладом, а Я спонукатиму вас до цього і буду поряд так довго, наскільки це є Волею Всемогутнього. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2006

Дорогі діти! Нині Господь дозволяє наново повторити вам, що ви живете у час ласки. Ви не усвідомлюєте, Мої дорогі діти, що Господь дає вам великий шанс навернутися та жити у мирі та любові. Ви сліпі, ви заручники земного і думаєте лише про марне земне життя. Господь послав Мене привести вас до життя вічного. Любі діти, Я – невтомна, хоч бачу, що серця ваші обтяжені та байдужі до всього, що є ласкою і даром. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2006

Дорогі діти! І нині закликаю вас: моліться, моліться, моліться. Мої любі діти, коли ви молитеся, будьте близькими до Бога, і Він подарує вам прагнення до вічності. Це – час, коли ви можете більше говорити про Бога і більше здійснити для Нього. Тому, любі діти, не перечте собі, а дозвольте, нехай Він вас веде, змінює і входить у ваше життя. Не забувайте, що ви паломники на дорозі до вічності. Тому, Мої дорогі діти, дозвольте Господеві, щоб Він провадив вас так, як веде пастух своє стадо. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2006

Дорогі діти! І сьогодні Я приношу вам новонародженого Ісуса на Своїх руках, Його, Царя Неба і землі, Його, котрий дарує вам мир. Мої любі діти, ніхто не може дарувати вам мир, окрім Нього, Царя Миру. Тому моліть Його у своїх серцях, оберіть Його і знайдете мир у Ньому. Він благословить вас Своїм миром. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я Якову Чоло, 25 грудня 2006

Під час з’яви 12 вересня 1998 року. Мати Божа сказала Якову Чоло, що колись 25 грудня, на Різдво, він матиме видіння. Воно було цього року. Богородиця прийшла до нього з Ісусом на руках. Візія почалася о 15.23 год. і тривала 6 хвилин. Богородиця передала таке послання:

Сьогодні великий день радості й миру. Радійте разом зі Мною. Мої любі діти, нині Я особливо закликаю вас до дотримання святості у своїх родинах. Я бажаю, Мої любі діти, щоб кожна з ваших родин освятилася і щоб радість і мир Божий, який вам посилає Господь і нині, запанували у них. Мої любі діти, відкрийте свої серця цього благословенного дня, оберіть Бога і нехай Він займе чільне місце у вашій родині. Я є ваша Мати, люблю вас і благословляю Своїм Материнським благословенням.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 12 червня 1986р.
“Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас, щоб ви розпочали з живою вірою молитися вервицю. Так Я зможу допомогти вам. Ви, дорогі діти, хочете отримати ласки, а не молитеся. Я не можу допомогти вам, бо ви не хочете просунутися. Закликаю вас, дорогі діти, моліться вервицю і нехай вервиця буде обов’язком, який ви з радістю виконуватимете. Так ви зрозумієте, чому Я з вами так довго. Хочу навчити вас молитися. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня 2018 року
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та

Літургійні читання на вівторок ІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)
  † Читання святого Євангелія від Марка Як проходив Ісус у суботу через засіяні ниви, Його учні почали на ходу зривати колоски. А фарисеї казали Йому: «Поглянь, чому вони роблять у суботу те, ...

Літургійні читання на 16 січня (УГКЦ)
Мк.  11, 11-23. 11. І ввійшов у Єрусалим, у храм, і оглянув усе, а що було вже пізно, то вийшов з дванадцятьма у Витанію. 12. Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів. 13. ...

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати