Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2010

Дорогі діти! Нехай той час буде для вас часом особистої молитви так, щоб у ваших серцях зростало зерно віри, і нехай воно стане радісним свідченням для інших. Я – з вами і всіх вас прагну заохотити: зростайте і радійте в Господеві, котрий вас сотворив. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2010

Дорогі діти! У цей час Благодаті, коли й природа готується, щоб показати найкращі кольори року, Я закликаю вас, Мої дорогі діти, відкрити ваші серця Богові Творцеві, щоб Він перемінив вас і сформував на Свою подобу так, щоб усіляке добро, яке заснуло у ваших серцях, пробудилося до нового життя і до туги за вічністю. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2010

Дорогі діти! Також нині прагну закликати вас усіх, щоби ви були сильні у молитві та в хвилини спокус. Переживайте у радості та покорі ваш християнський поклик, даючи свідчення всім. Я – з вами і віддаю вас усіх Моєму Синові Ісусу, а Він буде вам підтримкою. Дякую вам, що відповіли на Мій поклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2010

Дорогі діти! В той час, коли ви в особливий спосіб молитеся і просите Мого заступництва, закликаю вас, любі діти, моліться, щоб через ваші молитви Я змогла допомогти, щоб якнайбільше сердець відкрилося на Мої послання. Моліться в Моїх намірах. Я – з вами і заступаюся за кожного з вас перед Моїм Сином. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2010

Дорогі діти! Бог уділив вам ласку, щоб ви жили і оберігали все ваше добро, котре є у вас і навколо вас, і щоб ви допомагали іншим, аби були кращі та більш святі. Проте і сатана не спить і через модернізм спрямовує вас та провадить на свою дорогу. Задля цього, дітоньки, в любові до Мого Непорочного Серця любіть Бога понад усе і жийте згідно Його заповідей. У такий спосіб ваше життя буде мати сенс і мир запанує на землі. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2010

Дорогі діти! З радістю закликаю вас усіх, щоб ви радісно жили Моїми посланнями. Лише таким способом, любі діти, ви зможете наблизитися до Мого Сина. Прагну провадити вас усіх до Нього, бо в Ньому ви знайдете правдивий мир і радість свого серця. Усіх вас благословляю і люблю безмежною любов’ю. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2010

Дорогі діти! Знову закликаю вас наслідувати Мене з радістю. Усіх вас прагну вести до Мого Сина і Вашого Спасителя. Ви не свідомі того, що без Нього не маєте радості й миру, ні майбутнього, ні вічного життя. Тому, любі діти, використайте той час радісної молитви і завірення. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2010

Дорогі діти! Також і сьогодні Я з великою радістю прагну вас наново закликати: моліться, моліться, моліться. Нехай той час буде для вас часом особистої молитви. Впродовж дня знайдіть місце, де в зосередженні будете з радістю молитися. Люблю вас і благословляю вас усіх. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2010

Дорогі діти! Сьогодні Я – з вами і всіх вас благословляю Своїм Материнським благословенням миру і заохочую вас до того, щоб ви більше жили релігійним життям, бо ви ще слабкі й несмиренні. Любі діти, заохочую вас, щоб ви менше говорили, а більше працювали над своїм особистим наверненням, щоб ваше свідчення було плідним. І нехай ваше життя буде невпинною молитвою. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2010

Дорогі діти! Нехай цей час буде для вас часом молитви. Мій заклик: прагнути бути для вас, кохані діти, закликом, аби ви зважилися йти дорогою навернення моліться за це і просіть про заступництво Всіх Святих. Нехай Вони будуть для вас прикладом, радістю і стимулом до життя вічного. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2010

Дорогі діти! Споглядаю на вас і бачу у ваших серцях смерть без надії, неспокій і голод. Нема ні молитви, ні довіри до Бога. Саме тому Найвищий дозволяє Мені, щоби Я принесла вам надію і радість. Відкрийтеся. Відкрийте ваші серця на Боже Милосердя, а Він уділить вам усе, що потребуєте, і наповнить ваші серця миром, бо ж Він – мир і ваша надія. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2010

Дорогі діти! Нині Я і Мій Син, Ісус, прагнемо дати вам безмір радості та миру, щоб кожний з вас став радісним носителем і свідком миру і радості в місцях, де проживаєте. Кохані діти, будьте для всіх благословенням і миром. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2012
Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас до добра.  Будьте  носіями миру і доброти для цього світу. Просіть Бога, щоби дав вам силу щоб у вашому серці та житті панувала надія і радість від того, що ви є Божі діти і носії Його надії для  цього світу. Цей світ не має радості в серці та не має майбутнього, бо не відкрив серця на Бога, Який є вашим спасінням. Дякую, що прийняли Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня 2018 року
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та

Літургійні читання на вівторок ІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)
  † Читання святого Євангелія від Марка Як проходив Ісус у суботу через засіяні ниви, Його учні почали на ходу зривати колоски. А фарисеї казали Йому: «Поглянь, чому вони роблять у суботу те, ...

Літургійні читання на 16 січня (УГКЦ)
Мк.  11, 11-23. 11. І ввійшов у Єрусалим, у храм, і оглянув усе, а що було вже пізно, то вийшов з дванадцятьма у Витанію. 12. Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів. 13. ...

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати