Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2010

Дорогі діти! Нехай той час буде для вас часом особистої молитви так, щоб у ваших серцях зростало зерно віри, і нехай воно стане радісним свідченням для інших. Я – з вами і всіх вас прагну заохотити: зростайте і радійте в Господеві, котрий вас сотворив. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2010

Дорогі діти! У цей час Благодаті, коли й природа готується, щоб показати найкращі кольори року, Я закликаю вас, Мої дорогі діти, відкрити ваші серця Богові Творцеві, щоб Він перемінив вас і сформував на Свою подобу так, щоб усіляке добро, яке заснуло у ваших серцях, пробудилося до нового життя і до туги за вічністю. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2010

Дорогі діти! Також нині прагну закликати вас усіх, щоби ви були сильні у молитві та в хвилини спокус. Переживайте у радості та покорі ваш християнський поклик, даючи свідчення всім. Я – з вами і віддаю вас усіх Моєму Синові Ісусу, а Він буде вам підтримкою. Дякую вам, що відповіли на Мій поклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2010

Дорогі діти! В той час, коли ви в особливий спосіб молитеся і просите Мого заступництва, закликаю вас, любі діти, моліться, щоб через ваші молитви Я змогла допомогти, щоб якнайбільше сердець відкрилося на Мої послання. Моліться в Моїх намірах. Я – з вами і заступаюся за кожного з вас перед Моїм Сином. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2010

Дорогі діти! Бог уділив вам ласку, щоб ви жили і оберігали все ваше добро, котре є у вас і навколо вас, і щоб ви допомагали іншим, аби були кращі та більш святі. Проте і сатана не спить і через модернізм спрямовує вас та провадить на свою дорогу. Задля цього, дітоньки, в любові до Мого Непорочного Серця любіть Бога понад усе і жийте згідно Його заповідей. У такий спосіб ваше життя буде мати сенс і мир запанує на землі. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2010

Дорогі діти! З радістю закликаю вас усіх, щоб ви радісно жили Моїми посланнями. Лише таким способом, любі діти, ви зможете наблизитися до Мого Сина. Прагну провадити вас усіх до Нього, бо в Ньому ви знайдете правдивий мир і радість свого серця. Усіх вас благословляю і люблю безмежною любов’ю. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2010

Дорогі діти! Знову закликаю вас наслідувати Мене з радістю. Усіх вас прагну вести до Мого Сина і Вашого Спасителя. Ви не свідомі того, що без Нього не маєте радості й миру, ні майбутнього, ні вічного життя. Тому, любі діти, використайте той час радісної молитви і завірення. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2010

Дорогі діти! Також і сьогодні Я з великою радістю прагну вас наново закликати: моліться, моліться, моліться. Нехай той час буде для вас часом особистої молитви. Впродовж дня знайдіть місце, де в зосередженні будете з радістю молитися. Люблю вас і благословляю вас усіх. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2010

Дорогі діти! Сьогодні Я – з вами і всіх вас благословляю Своїм Материнським благословенням миру і заохочую вас до того, щоб ви більше жили релігійним життям, бо ви ще слабкі й несмиренні. Любі діти, заохочую вас, щоб ви менше говорили, а більше працювали над своїм особистим наверненням, щоб ваше свідчення було плідним. І нехай ваше життя буде невпинною молитвою. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2010

Дорогі діти! Нехай цей час буде для вас часом молитви. Мій заклик: прагнути бути для вас, кохані діти, закликом, аби ви зважилися йти дорогою навернення моліться за це і просіть про заступництво Всіх Святих. Нехай Вони будуть для вас прикладом, радістю і стимулом до життя вічного. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2010

Дорогі діти! Споглядаю на вас і бачу у ваших серцях смерть без надії, неспокій і голод. Нема ні молитви, ні довіри до Бога. Саме тому Найвищий дозволяє Мені, щоби Я принесла вам надію і радість. Відкрийтеся. Відкрийте ваші серця на Боже Милосердя, а Він уділить вам усе, що потребуєте, і наповнить ваші серця миром, бо ж Він – мир і ваша надія. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2010

Дорогі діти! Нині Я і Мій Син, Ісус, прагнемо дати вам безмір радості та миру, щоб кожний з вас став радісним носителем і свідком миру і радості в місцях, де проживаєте. Кохані діти, будьте для всіх благословенням і миром. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2011
Дорогі діти! Особливим способом прагну сьогодні закликати вас до навернення. Нехай віднині розпочнеться нове життя у вашому серці. Діти, прагну побачити ваше “так” і нехай ваше життя буде радісним життям, волею Божою щомиті вашого існування. Сьогодні особливо благословляю вас Своїм Материнським благословенням миру, любові та єдності у Моєму Серці та в Серці Мого Сина, Ісуса. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати