Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 1989р.

Дорогі діти! Запрошую вас сьогодні йти дорогою святості. Моліться, щоб ви могли зрозуміти красу і велич тої дороги, на якій Бог себе об’являє вам. Найбільше моліться, аби бути готовими на все, що Бог робить для вас, щоб ще в цьому житті ви змогли подякувати Господеві, втішаючись усім що Він звершує через кожного з вас. Я всіх вас благословляю. Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 1989р.

Дорогі діти! Сьогодні прошу вас молитися серцем. За цей час благодаті бажаю, щоб кожен з вас поєднався з Ісусом. Без постійної молитви ви не зможете відчути краси й величі ласк, які Бог вам посилає. Тому, дітоньки, весь час наповнюйте ваші серця короткими молитвами. Я – з вами, я – над кожним безнастанно чуваю над кожним серцем, яке мені віддане, прихильним до мене серцем. Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1989р.

Дорогі діти! Прошу вас цілком віддатися Богові. Кличу вас до великої радості й миру, які тільки Бог дає. Я з вами і щодня заступаюся за вас перед Богом. Прошу вас, дітоньки, відчувати й передавати веління, які вам даю. Вже протягом багатьох років ви закликаєтесь до святості, але ви ще далекі від її осягнення. Благословляю вас! Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 1989р.

Дорогі діти! Прошу вас цілком віддатися Богові. Усе, що маєте, нехай буде в руках Божих. Тільки тоді запанує радість у ваших серцях. Дітоньки, радійте усьому, що маєте. Подякуйте Богові, бо все, що маєте, є дарунком Божим. Дякуючи, ви віднайдете Бога в усьому, навіть у найдрібнішій квіточці. Ви відчуєте велику радість, знайшовши Його. Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 1989р.

Дорогі діти! Прошу вас відкритися Богові. Дивіться, дітоньки, як природа відкривається і дає плоди й життя. Так і я закликаю вас до життя з Богом. Віддайте Йому себе повністю. Дітоньки, я з вами і увесь час бажаю вводити радість у ваше життя. Бажаю, щоб кожен з вас знайшов радість і любов, а вони є тільки в Бозі. І тільки Господь може їх дати. Бог не хоче від вас нічого, тільки щоб ви цілком віддалися Йому. Тому, дітоньки, віддайтеся до кінця Богові, бо все минає, один Бог – вічний! Моліться, щоб осягнути велич і радість життя, які дає Бог! Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 1989р.

Дорогі діти! Сьогодні прошу вас усіх переживати веління, які я давала вам протягом восьми років. Це час благодаті, і я хочу, щоб благодать Божа була повною для кожного з вас. Я благословляю і люблю кожного з вас. Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 1989р.

Дорогі діти! Нині прошу вас відновити серце. Відкрийте себе для Бога і довірте Йому всі труднощі й хрести, що ви їх маєте, аби Він усе перетворив у радість. Дітоньки, ви не зможете відкрити себе для Бога, якщо ви не будете молитися. Тому знайдіть щодня час, щоб у мовчанні зустрітися з Богом. Так ви будете здатні засвідчити Йому мою присутність тут. Дітоньки, не хочу змушувати вас, але самі віддайте свій час Богові. Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 1989р.

Дорогі діти! Прошу вас молитися. Через молитву, дітоньки, прийде до вас радість і мир. Через молитву ви ще більше відчуваєте благодать Божу. Тому молитва має стати життям для кожного із вас. Прошу найбільше молитися за тих, хто далеко від Бога, щоб вони навернулися. Тоді наші серця стануть багатшими, бо Бог буде царювати у серцях усіх людей. Дітоньки, МОЛІТЬСЯ, МОЛІТЬСЯ, МОЛІТЬСЯ. Нехай молитва запанує на всьому світі! Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 1989р.

Дорогі діти! Сьогодні прошу вас подякувати Богові за всі дари, навіть найменші, які ви отримали в житті. Дякую разом з вами і хочу, щоб ви відчули радість дарів, і щоб Бог був усім для кожного з вас. Так ви зможете зростати безперестанку на дорозі до святості. Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 1989р.

Дорогі діти! І сьогодні прошу вас молитися. Я часто повторюю це прохання, але ви ще далеко. То відважтеся рішуче від сьогодні і надалі посвячувати свій час Богові. Я є з вами і бажаю навчити вас молитися серцем. У молитві серця ви знайдете Бога. Тому, дітоньки, МОЛІТЬСЯ, МОЛІТЬСЯ, МОЛІТЬСЯ. Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 1989р.

Дорогі діти! Вже роками я передаю веління. Дітоньки, хочу веліннями створити у ваших серцях прекрасні візерунки, щоб я могла кожного з вас зокрема подарувати Всевишньому як завершений образ. Тому бажаю, діти, щоб ваш вибір був вільний, бо Бог дав вам волю. Моліться, щоб ви могли зважитися бути з Господом без жодного впливу. Я молюся за вас перед Богом і прошу, щоб ви віддали себе Йому. Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 1989р.

Дорогі діти! Благословляю вас і прошу Всевишнього, аби дарував вам навернення серця. Вже роками я прошу і заохочую вас до глибокого духовного життя у простоті. Але ви такі земні! Тому, дітоньки, прошу вас приймати і відчувати мої веління. Але щиро, щоб ваші душі не засмутилися, коли я вже більше не буду з вами, коли не буду вести за руку, як маленьких діток, що роблять перші кроки. То ж, дітоньки, перечитуйте щоденно веління, які посилаю, і втілюйте їх в життя. Я вас люблю і тому посилаю кожного з вас іти з Богом дорогою спасіння. Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2009
Дорогі діти! В цей радісний день Я приношу вас всіх до Мого Сина, Царя Миру, щоб Він дарував вам Свій Мир та Благословення. Мої дорогі діти, діліться цим Миром і Благословенням з іншими у любові. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати