Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 січня 2009

Дорогі діти! Також і сьогодні взиваю вас до молитви. Нехай молитва буде для вас, як зерно, котре помістите в Моєму Серці, а Я за вас пожертвую її Своєму Синові Ісусу за спасіння ваших душ. Прагну, любі діти, щоб кожний з вас полюбив життя вічне, яке є вашим майбутнім, і щоб усі земні справи допомогли вам наблизитися до Бога Творця. Я є з вами так довго тому, що ви стоїте на дорозі зла. Тільки з Моєю допомогою, любі діти, відкриєте очі. Багато є людей, які, живучи Моїми посланнями, розуміють, що перебувають на дорозі святості до вічності. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 2009

Дорогі діти! У цей час відречення, молитви і покаяння Я наново закликаю вас: ідіть і визнайте свої гріхи, аби благодать відкрила ваші серця і дозволила вам перемінитися. Мої дорогі діти, наверніться, відкрийтеся Богові та Його планові стосовно кожного з вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 2009

Дорогі діти! У цей весняний час, коли все прокидається від зимового сну, пробудіть і ви свої душі молитвою, щоб вони були готові прийняти світло Воскреслого Ісуса. Дітоньки, нехай Він пригорне вас ближче до Свого Серця, щоб ви стали відкритими вічному життю. Я молюся за вас і заступаюся перед Всемогутнім за ваше щире навернення. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 2009

Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас усіх молитися за мир і засвідчувати його у ваших сім’ях, аби згода стала найбільшим скарбом у цьому неспокійному світі. Я – ваша Цариця Миру і ваша Матір! Я хочу вести вас шляхом миру, який походить лише від Бога. Тому моліться, моліться, моліться. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2009

Дорогі діти! У цей час Я закликаю всіх вас молитися про Зішестя Святого Духа на кожне охрещенне створіння, щоби Святий Дух оновив усіх вас і запровадив на шлях свідчення вашої віри – вас і всіх тих, котрі перебувають на віддалі від Бога та Його Любові. Я з вами і заступаюся за вас перед Всевишнім. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2009

Дорогі діти! Втішайтеся разом зі Мною, навертайтеся в радості та дякуйте Богові за дар Моєї присутності посеред вас. Моліться, аби у ваших серцях Бог був у центрі вашого життя і щоб ви через своє життя давали свідчення, дорогі діти, аби кожне створіння відчуло любов Бога. Будьте Моїми простягнутими руками до кожного створіння, щоб воно наблизилося до любові Божої. Уділяю вам Моє Материнське благословення. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2009

Дорогі діти! Нехай цей час стане для вас часом молитви. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 2009

Дорогі діти! Нині знову закликаю вас до навернення. Дорогі діти, ви ще недостятньо святі й не випромінюєте святість на інших. Саме задля цього моліться, моліться, моліться і працюйте над своїм особистим наверненням, щоб стати знаком любові Бога для інших. Я є з вами і проваджу вас до вічності, за котрою повинно сумувати ваше серце.. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 2009

Дорогі діти! Витривало і з радістю працюйте над своїм наверненням. Жертвуйте усі свої радощі та смутки Моєму Непорочному Серцю, щоби Я могла вас провадити до Мого Найдорожчого Сина, щоб у Його Серці ви віднайшли радість. Я з вами, аби вас повчати і вести до вічності. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 жовтня 2009

Дорогі діти, також і сьогодні Я приношу вам Своє благословення і благословляю всіх вас, і закликаю вас зростати на тій дорозі, яку Бог розпочав через Мене для вашого спасіння. Моліться, постіть і радісно засвідчуйте вашу віру, любі діти, і нехай ваше серце буде завжди сповнене молитвою. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 листопада 2009

Дорогі діти! У цей час Благодаті Я закликаю вас усіх відновити молитву у ваших сім’ях. З радістю приготуйтеся до приходу Ісуса. Мої дорогі діти, хай ваші серця будуть чистими й благосними, щоб любов і теплота через вас потекла в кожне серце, віддалене від Його любові. Мої дорогі діти, будьте Моїми простягнутими руками, руками любові для всіх, котрі загубилися, в яких більше немає ні віри, ні надії. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 грудня 2009

Дорогі діти! В цей радісний день Я приношу вас всіх до Мого Сина, Царя Миру, щоб Він дарував вам Свій Мир та Благословення. Мої дорогі діти, діліться цим Миром і Благословенням з іншими у любові. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 1998
Дорогі діти! Сьогодні, дітоньки, Я запрошую вас через молитву бути з Ісусом, щоб через особистий досвід молитви ви могли відкривати красу Божих створінь. Ви не можете говорити або свідчити про молитву, якщо ви не молитеся. Ось чому, дітоньки, у тиші серця залишаймось з Ісусом, щоб ви могли змінюватися і перемінюватися Його любов'ю. Це, дітоньки, час ласки для вас. Використовуйте його добре для вашого особистого навернення, бо коли ви маєте Бога, тоді ви маєте все. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 121451
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2018
"Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному

Літургійні читання на V неділю Великого Посту, рік Б (РКЦ)
  Читання святого Євангелія від Йоана Сталося того часу, що серед тих, які прийшли поклонитися у свято, були деякі греки. Вони підійшли до Филипа, який був з Витсаїди Галілейської, і просили ...

Літургійні читання на 18 березня (УГКЦ)
Мр. 9, 17-31 17. І відказав йому один з народу: "Учителю, привів я до тебе сина мого, що має німого духа, 18. і де тільки його вхопить, кидає його об землю так, що піниться, скрегоче зубами, ...

Фоторепортаж

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати