![Щорічне послання Богородиці, через візіонерку Іванку Іванкович-Елез, 25 червня 2015 року Щорічне послання Богородиці, через візіонерку Іванку Іванкович-Елез, 25 червня 2015 року](/uploads/posts/2015-06/thumbs/1435328127_1435269591_visionary-ivanka-speaking-to-pilgrims-august-27-2009.jpg)
Послання Богородиці, 25 листопада 1997., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні вас закликаю зрозуміти своє християнське покликання. Дітоньки, я вела й веду вас через цей час благодаті, щоб ви стали свідомими свого християнського покликання. Святі мученики, помираючи, свідчили: “Я – християнин і люблю Бога понад усе!” Дітоньки, і сьогодні вас закликаю: радійте та будьте радісними християнами, відповідальними і свідомими того, що Бог покликав вас в особливий спосіб бути радісно простягнутими руками до тих, хто не вірує, і щоб прикладом вашого життя вони отримали віру й любов до Бога. Тому моліться, моліться, моліться, щоб ваше серце відкрилося й було чутливим до Слова Божого. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.