Послання Богородиці, Цариці миру, від 2 березня 2015

Дорогі діти! Ви — Моя сила. Ви, апостоли Мої, які своєю любов’ю, смиренням і тишею молитви чините так, щоби був пізнаний Мій Син. Ви живете в Мені. Ви Мене носите у своєму серці. Ви знаєте, що маєте Маму, яка вас любить і яка прийшла, щоби принести любов. Дивлюсь на вас у Небесному Отці, ваші думки, ваші болі, страждання і приношу їх Своєму Синові. Не бійтесь, не втрачайте надію, бо Мій Син слухає Свою Маму. Відколи Він народився, Він любить, і Я хочу, щоб ту любов пізнали всі Мої діти. Щоб до Нього повернулися ті, які залишили Його через свій біль і нерозуміння, і щоб Його пізнали всі ті, які Його ніколи не знали. Тому ви тут, апостоли Мої, і Я як Мати з вами. Моліться за міць віри. Бо з міцної віри приходять любов і милосердя. Через любов і милосердя допоможете всім тим, які не усвідомлюють, що вибирають темряву на місце світла. Моліться за своїх пастирів, бо вони — сила Церкви, яку вам залишив Мій Син. Через Мого Сина вони є пастирями душ. Дякую вам.

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Солдо, 18 березня 2020
Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Солдо, 18 березня 2020 року "Дорогі діти, Мій Син як Бог завжди дивився над часом. Я як Його Мати через Нього бачу в часі. Бачу гарні і болісні речі. Але бачу, що є ще любов і треба вчинити, щоб вона була пізнана. Діти Мої, не можете бути щасливими, якщо не любите одне одного, якщо не маєте любові в кожній ситуації й у кожному моменті свого життя. І Я як Мати через любов приходжу до вас, щоб вам допомогти пізнати правдиву любов, пізнати Мого Сина. Тому вас закликаю, аби завжди щораз більше були спраглими любові, віри та надії. Єдиним джерелом, із якого можете пити, є довіра до Бога, Мого Сина. Діти Мої, у моменти неспокою й зречення ви лише шукайте обличчя Мого Сина. Ви лише жийте Його словами і не бійтеся. Моліться й любіть щирими відчуттями, добрими ділами та допоможіть, щоб світ змінився і Моє Серце перемогло. Як і Мій Син, і Я кажу вам: любіть одне одного, бо без любові нема спасіння. Дякую вам, діти Мої”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 299 588
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?


Березень 2024 (37)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (47)
Листопад 2023 (40)
Жовтень 2023 (23)