Меджугор'є - місце молитви, миру»Послання Богородиці Цариці Миру»Послання за 2 числа кожного місяця Миряні»2018»Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 грудня 2018 року

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 грудня 2018 року

"Дорогі діти! Коли до Мене приходите як до Матері з чистими та відкритими серцями, знайте, що слухаю вас, підбадьорюю, утішаю й передусім заступаюся перед Моїм Сином. Знаю, що хочете мати міцну віру й виявити її в правильний спосіб. Те, чого Мій Син чекає від вас, – щира, міцна та глибока віра, а тоді кожен спосіб, яким її виявляєте, є правильний. Віра – пречудова тайна, що зберігається в серці. Вона є між Небесним Отцем й усіма Його дітьми, розпізнається по плодах і по любові до всіх Божих сторінь. Апостоли Моєї любові, діти Мої, майте довіру до Мого Сина. Допоможіть, щоб усі Мої діти пізнали Його любов. Ви – Моя надія, ви, які намагаєтеся щиро любити Мого Сина. В ім’я любові, по волі Небесного Отця й Мого Сина, Я тут посеред вас задля вашого спасіння. Апостоли Моєї любові, нехай через молитву та жертву ваші серця будуть освітлені любов’ю й світлом Мого Сина. Нехай те світло й любов освітлює усіх тих, кого зустрічаєте, і повертає їх до Мого Сина. Я з вами. В особливий спосіб Я поруч ваших пастирів. Своєю материнською любов’ю їх освітлюю й підбадьорюю, щоб руками, які благословенні Моїм Сином, вони благословляли цілий світ. Дякую вам".

Послання Богородиці, 25 травня 2015 року., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні Я з вами й із радістю вас усіх закликаю: моліться й вірте в силу молитви. Відкрийте ваші серця, дітоньки, щоб Бог наповнив вас Своєю любов’ю, –і ви будете радістю для інших. Ваше свідчення буде сильне, і все, що чините, буде переплетене Божою ніжністю. Я з вами й молюся за вас та ваше навернення доти, доки не поставите Бога на перше місце. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 299 186
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?


Березень 2024 (26)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (47)
Листопад 2023 (40)
Жовтень 2023 (23)