» » » » Послання Богородиці, Цариці Миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо 2 травня 2017 року

Послання Богородиці, Цариці Миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо 2 травня 2017 року

«Дорогі діти! Закликаю вас молитися, не просячи, але приносячи жертву – жертвуючись. Закликаю вас до об’явлення правди і милосердної любові. Я молюсь до свого Сина за вас, за вашу віру, яка все більш маліє у ваших серцях. Прошу Його, щоб поміг вам божественним духом, як і я бажаю допомогти вам материнським духом. Діти мої, маєте бути кращі. Лише ті, котрі чисті, смиренні і наповнені любов’ю, підтримують світ – спасають себе і світ. Діти мої, мій Син є серце світу. Його треба любити і до Нього молитись, а не завжди Його зраджувати знову. Тому ви, апостоли моєї любові, помножуйте віру в серцях людей своїм прикладом, своєю молитвою і милосердною любов’ю. Я поруч вас, я вам допоможу. Моліться, щоб ваші пастирі мали якомога більше світла, щоби могли просвітити всіх тих, які живуть у темряві. Дякую вам.»

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 лютого 1994
Дорогі діти! Нині дякую вам за ваші молитви. Всі ви мені допомогли, щоб ця війна скоро скінчилася. Я поруч з вами. Я молюся за кожного з вас і благаю: МОЛІТЬСЯ, МОЛІТЬСЯ, МОЛІТЬСЯ! Тільки молитвою ми можемо здолати зло й захистити все те, що сатана хоче знищити у цьому житті. Я- ваша Мати, люблю вас усіх і однаково заступаюся за вас перед Всевишнім. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 87109
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Травень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021