Послання Богородиці, Цариці миру, 2 березня 2016 року

Дорогі діти! Мій прихід до вас є для вас даром Небесного Отця. Приходжу через Його любов, щоб допомогти вам знайти шлях до правди, знайти шлях до мого Сина. Приходжу, щоб підтвердити вам правду. Хочу нагадати вам слова мого Сина. Він промовляв слова спасіння для цілого світу, слова любові для всіх, любов, яку довів Своєю жертвою. Але й сьогодні багато моїх дітей Його не знають, не хочуть Його пізнати, є байдужими. Через їхню байдужість моє серце боляче страждає. Мій Син завжди був в Отці. Народжуючись на землі, приніс Боже, а від мене прийняв людське. З Ним поміж нас прийшло слово. З Ним прийшло світло світу, яке проникає в серця. Освічує їх і наповнює їх любов’ю й утішенням. Діти мої, мого Сина можуть бачити всі ті, які Його люблять, бо Його Обличчя видно в душах, сповнених любов’ю до Нього. Тому, діти мої, апостоли мої, послухайте мене. Залиште марноту й егоїзм. Не живіть лише для земного й матеріального. Любіть мого Сина й чиніть так, щоб інші бачили Його Обличчя через вашу любов до Нього. Я допоможу вам щонайбільше Його пізнати. Буду вам про Нього говорити. Дякую вам.

Послання Богородиці, 25 липня 1992., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні вас закликаю до молитви, до молитви радості. Нехай ніхто з вас у ці сумні дні не відчуває в молитві смутку, але радісну зустріч зі своїм Богом-Творцем. Моліться, дітоньки, щоб ви були ближче й щоб через молитву відчули, чого від вас хочу. Я з вами й щодня благословляю вас Своїм Материнським благословенням, щоб вас Бог усіх обдарував достатком благодатей для вашого щоденного життя. Дякуйте Богові за дар, що можу бути з вами, тому що, кажу вам, це велика благодать! Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 299 553
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?


Березень 2024 (35)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (47)
Листопад 2023 (40)
Жовтень 2023 (23)