Меджугор'є - місце молитви, миру»Послання Богородиці Цариці Миру»Послання за 2 числа кожного місяця Миряні»2016»Послання Богородиці, Цариці Миру, від 2 липня 2016 року, через візіонерку Міріану Драґічевич–Солдо

Послання Богородиці, Цариці Миру, від 2 липня 2016 року, через візіонерку Міріану Драґічевич–Солдо

"Дорогі діти, моя дійсна, жива присутність між вами мала б  зробити вас щасливими, бо це є велика любов мого Сина. Він мене посилає поміж вас, щоби Материнською любов’ю я додала вам впевненості; щоби ви зрозуміли, що біль та радість, страждання та любов сприяють тому, щоб ваша душа інтенсивно жила; щоби я вас знову закликала  прославляти Серце Ісуса, серце віри, Євхаристію. Мій Син із дня в день у всі віки живий повертається  посеред вас, повертається до вас і ніколи вас не залишає. Коли одне з вас, моїх дітей, повертається до Нього, Моє Материнське Серце здригається від щастя. Тому, діти мої, поверніться до Євхаристії, до мого Сина. Шлях до мого Сина тяжкий,  повний зречення, але в кінці є завжди світло. Я розумію ваші болі і страждання, і Материнською любов'ю витираю вам сльози. Довіртесь моєму Синові, бо Він зробить для вас те, про що ви б і не догадувалися Його просити. Ви, діти мої, ви маєте дбати лише про свою душу, тому що вона - єдине, що належить вам на землі. Її, забруднену або чисту, ви  принесете перед Небесного Отця. Запамятайте, віра в любов мого Сина завжди буде винагороджена. Прошу вас, особливо молиться за тих, котрих мій Син покликав, щоби жили за Ним і любили свою паству. Дякую вам."

Послання Богородиці з Меджугор'я, 15 листопада 1984р.
"Дорогі діти! Ви є вибраним людом, і Бог дав вам великі милості. Ви не усвідомлюєте кожного послання, яке Я даю вам. Зараз хочу лише сказати: моліться, моліться, моліться! Не знаю, що інше вам сказати, бо люблю вас і хочу, щоб ви в молитві спізнали любов Мою і Божу. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик!”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 299 186
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?


Березень 2024 (26)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (47)
Листопад 2023 (40)
Жовтень 2023 (23)