Меджугор'є - місце молитви, миру»Послання Богородиці Цариці Миру»Послання за 2 числа кожного місяця Миряні»2018»Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 жовтня 2018 р.

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 жовтня 2018 р.

"Дорогі діти, закликаю вас будьте мужніми, щоб не здавалися, бо й  найменше добро, і найменший знак любові перемагають над усе більш явним злом.  Діти Мої, послухайте Мене, щоб добро перемогло, щоб ви пізнали любов Мого Сина. Це є найбільше щастя – руки Мого Сина, які обіймають, Того,  Який любить душу, Того, що дав Себе за вас і завжди дає Себе наново у Євхаристії, Того, що має слова життя вічного. Пізнати Його любов і слідувати Його стопами означає мати багатство духовності. Це багатство, яке дає добрі відчуття й бачить любов та доброту всюди.  Апостоли Моєї любові, діти Мої, ви будьте, як проміння сонця, які теплом любові Мого Сина зігрівають усіх навколо себе. Діти Мої, світу потрібні апостоли любові, світ потребує багато молитви, але молитви, промовленої серцем і душею, а не лише сказаної вустами. Діти Мої, прагніть до святості, але в покорі, у покорі, яка дозволяє Моєму Синові через вас чинити те, що Він бажає. Діти Мої, ваші молитви, ваші слова, думки та діла - усе це вам відчиняє або зачиняє двері до Царства Небесного. Мій Син вам показав дорогу й дав вам надію, а Я вас потішаю й підбадьорюю. Тому що, діти Мої, я пізнала біль, але мала віру й надію. Зараз маю нагороду життя в Царстві Мого Сина. Тому послухайте Мене, майте мужність і не здавайтесь. Дякую вам”.

Послання Богородиці, 18 грудня 1986р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Знову сьогодні хочу закликати вас до молитви. Коли молитеся, ви набагато красивіші, наче квіти, які після снігу показують усю красу й усі кольори, стають невимовними. Так і ви, дорогі діти, після молитви покажіть більше перед Богом усе те красиве, щоб бути Йому милішими. Тому, дорогі діти, моліться й відкрийте своє нутро Господу, щоб Він робив із вас гармонійну й красиву квітку для раю. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 299 588
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?


Березень 2024 (37)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (47)
Листопад 2023 (40)
Жовтень 2023 (23)