Меджугор'є - місце молитви, миру»Послання Богородиці Цариці Миру»Послання за 2 числа кожного місяця Миряні»2016»Послання Богородиці, Цариці Миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 грудня 2016 року

Послання Богородиці, Цариці Миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 грудня 2016 року

«Дорогі діти, моє материнське серце плаче, коли дивлюсь на те, що мої діти роблять. Гріхи помножуються, чистота душі стає все менш важливою, про мого Сина забувається, щораз менше вшановується, а моїх дітей переслідують. Тому ви, мої діти, апостоли моєї любові, душею і серцем взивайте ім’я мого Сина. Він має для вас слова світла. Він вам Себе об’являє, з вами ламає хліб і дає вам слова любові, щоб ви їх перемінювали в діла милосердя і так будете свідками істини. Тому, діти мої, не бійтеся. Дозвольте моєму Сину перебувати в вас. Він вами послугується, щоб піклуватися про зранених і навертати загублені душі. Тому, діти мої, поверніться до молитви Вервиці. Моліться її з відчутям доброти, жертви і милосердя. Моліться не лише словами, але і ділами милосердя. Моліться з любов’ю до всіх людей. Мій Син жертвою возніс любов. Тому живіть з Ним, щоб мати силу і надію, щоб мати любов, яка є життям і яка веде до вічного життя. З Божої любові я є з вами і материнською любов’ю вас буду вести. Дякую вам.»

Богородиця була дуже сумна.

Послання Богородиці, 2 лютого 2013., Меджуґор’є
"Дорогі діти! Любов мене приводить до вас, любов, якої хочу й вас навчити, – правдива любов. Любов, яку вам Мій Син показав, коли з любові до вас помер на хресті. Любов, яка завжди готова прoщати й просити прощення. Наскільки великою є ваша любов? Моє материнське серце засмучене, коли шукає любов y ваших серцях. Ви не готові з любові підкорити свою волю волі Божій. Ви не можете допомогти Мені, щоб ті, які ще не пізнали Божої любові, її пізнали, бо у вас немає правдивої любові. Посвятіть Мені свої серця - і Я поведу вас. Навчу вас прощати, любити ворогів і жити так, як Мій Син. Не бійтеся за себе. Мій Син не забуває в біді тих, хто любить. Я буду з вами. Буду молити Небесного Отця, щоб вас просвітило світло вічної істини й любові. Моліться за своїх пастирів, щоб через ваш піст і молитву могли вести вас у любові. Дякую вам.” 

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 299 186
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?


Березень 2024 (26)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (47)
Листопад 2023 (40)
Жовтень 2023 (23)