Послання Богородиці, Цариці Миру, 2 серпня 2014 року

Дорогі діти! Причина, по якій Я з вами, моя місія - допомогти вам, щоби перемогло Добро, хоча зараз це вам і здається неможливим. Знаю, що багато речей ви не розумієте так само, як і Я не розуміла всього того, що Мій син пояснював Мені, поки ріс біля Мене, однак Я вірила Йому і наслідувала Його. Того ж прошу і у вас - вірте Мені і наслідуйте Мене. Діти Мої, але наслідувати Мене - означає любити Мого Сина понад усе, любити Його в кожній людині без винятку. Щоб ви могли це, Я знову закликаю вас до самозречення, молитви і посту. Закликаю вас: нехай Євхаристія буде життям вашої душі. Я закликаю вас: будьте Моїми апостолами світла, які по світі поширюватимуть любов і милосердя. Діти Мої, ваше життя - це лише одна мить до вічного життя. І коли станете перед Моїм Сином, Він побачить, скільки любові ви мали у ваших серцях. А щоб ви належним чином ширили любов, Я прошу Свого Сина, щоб через любов уділив вам єдності через Нього, єдності посеред вас, єдності між вами і вашими пастирями. Мій Син вам завжди наново дарує Себе через них і оновлює вашу душу. Не забувайте про це. Спасибі вам!

Послання Богородиці, 25 грудня 1998., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! У цій Різдвяній радості Я хочу благословити вас Моїм благословенням. В особливий спосіб, дітоньки, даю вам благословення Маленького Ісуса. Нехай Він наповнить вас Своїм миром. Сьогодні, дітоньки, ви не маєте миру, а тужите за ним. Тому разом зі Своїм Сином Ісусом закликаю вас у цей день: моліться, моліться, моліться, тому що без молитви не маєте ні радості, ні миру, ні майбутнього. Прагніть миру й шукайте його, адже Бог є справжній мир. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 300 411
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Квітень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

А Ви були в Меджугор'є?


Квітень 2024 (24)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (47)
Листопад 2023 (40)