» » Великі речі вчинив нам Господь

Великі речі вчинив нам Господь

  • 26 липня 2014, 19:40
Великі речі вчинив нам ГосподьСвоїм свідченням хочу закликати вас більше довіряти турботливій материнській любові Марії. Водночас хочу вас переконати, що Вона знає вас краще, ніж ви самі, і точно знає, що вам потрібно.
Я завжди хотіла бути дружиною і матір'ю, однак це покликання викликало у мене і острах, і велику повагу. Особливо, коли я бачила, що відбувається в сім'ях навколо мене. Все це дуже ранило і закривало моє серце, яке залишалося закритим для будь яких Божих дарів аж до моїх тридцяти трьох років. Відкрилося моє серце під час одного паломництва до Меджугор'я після свідоцтва Патріка і Ненсі. Тоді в мене виникло бажання належати чоловікові, який вшановує Діву Марію, чоловікові, якого пошле мені Сама Діва Марія і ніхто інший. У Її руки три роки тому я віддала своє зранене прагнення жити у подружжі.

Проте була ще одна велика проблема. Це бажання не здійснювалось ще й тому, що моє серце 10 років було платонічно закохане в одного чоловіка. Справа не мала поступу з жодного боку  ні з його, ні з мого. Я відчувала себе безпорадною. Саме тоді, коли мені було найважче, я довідалася про Діву Марію Помічницю в розв'язуванні вузлів. З глибокою довірою я віддала цей нерозв’язний вузол у Її руки. А Вона не забарилася і почала все вирішувати. Вона знала, що я потребую Її опіки і вибрала найкращі ліки  рівно через рік після мого прохання про марійського чоловіка.
Дивним чином я дістала річну відпустку та сім місяців прожила в спільноті Світло Марії, прямо в Меджугор'ї. Відразу в перший тиждень мого перебування тут, під кінець семінару "молитви, посту і мовчання” здійснився перший пункт Її плану. До мене  підійшов один учасник семінару, який представився як Браньо. Він промовив слова, яких сам не розумів: «Будеш дружиною і будеш мати хорошого чоловіка!» Навіть у мріях нам обом не спало б на думку, що саме в цей момент сповняється Божа воля. Ми думали, що вже ніколи не побачимо один одного і ввічливо розмовляли ще приблизно п'ятнадцять хвилин. Він поїхав до Словаччини разом з іншими учасниками, а я згодом висилала їм матеріали семінару. Він подякував мені і ми обмінялися двома  дружніми мейлами. Нічого більше. Я навіть не пам'ятала, як він виглядає. Після семінару мене чекала інтенсивна Маріїна терапія. Через Святі Меси, сповідь, Євхаристію, адорації, розарій і спільноту чудових людей моє серце поступово звільнялося не тільки від боязні подружжя , але також від довголітнього нерозділеного кохання.

Через два місяці, проведених у сльозах, а саме на Новий рік, на свято Діви Марії Богородиці, я раптом відчула себе неймовірно вільною. Це було відчуття, якого я не мала багато років. Я пізнала, як Марія поступово, повільно, цілих два місяці, розв'язувала всі болючі вузли, які заважали мені жити тим життям, для якого я була створена. Пресвята Діва Марія, звичайно, і далі не зупинялася, і на цей час призначила мейл від забутого Браньо. Лист був простий, чесний і несподівано відкрив моє серце до когось несподівано рідкісного. До когось, хто поступово... став мені, протягом наступних п'яти місяців у Меджугор'ї, дуже близьким. До мого Бранка :о). У моєму житті почала народжуватися щира любов, яка, я знала, буде взаємною. Ми взаємно доповнювали один одного, ніби були знайомі сто років. Кожне повідомлення від нього приносило мені велику радість. Він намагався зрозуміти моє серце і був великим стимулом для мене. Це зрозуміло, оскільки в цьому йому щедро допомагала Діва Марія.
Коли я повернулася у Словаччину, ми зустрілися на Турзовці. Це була прекрасна зустріч, знову ж спланована Богородицею. Вона подарувала нам цілий рік для пізнання один одного. Бранко дивовижний  саме такий, який мені потрібен. Такий, якого я  просила просто Маріїн. Коли зараз пишу вам і дивлюся йому в очі та на обручку на моїй руці, мені не віриться, що ми вже два тижні одружені. Тепер знаю, що всі ці роки я чекала на нього! І воно було того варте! Ні краплі не шкодую, бо маю біля себе скарб
Марії, про який завжди мріяла. У нас було гарне весілля, на яке ми запросили і Діву Марію. Вона однозначно піклується про кожну свою дитину; бачить турботи кожного і дійсно хоче кожному допомогти жити тим життям, до якого його покликав Бог. З Її допомогою Бог робить великі справи! І зробив це також і для нас двох! Слава Богу і Діві Марії!

Мар’яна, Словаччина
Переглядів 1834
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, від 2 серпня 2015
Дорогі діти! Я як мама, яка любить своїх дітей, бачу наскільки важкий час, у якому живете. Бачу ваше страждання, але маєте знати, що ви не самі. Мій Син — з вами. Він є всюди. Невидимий, але можете Його бачити, якщо живете Ним. Він є світло, яке освітлює вам душу і дає мир. Він є Церква, яку маєте любити й завжди молитись і боротися за неї – але не лише словами, а й ділами любові. Діти мої, вчиніть, щоб усі пізнали Мого Сина, вчиніть, щоб був люблений, бо істина є в Моєму Синові, народженому від Бога, — Синові Божому. Не втрачайте час, роздумуючи забагато, — так ви віддалитеся від істини. Простим серцем прийміть Його слово і живіть його. Якщо живете Його слово, будете молитися. Якщо живете Його слово, будете любити милосердною любов’ю, любити одне одного. Що більше будете любити, то далі будете від смерті. Для тих, хто житиме слово Мого Сина і хто любитиме, смерть буде життям. Дякую вам. Моліться, щоб ви могли бачити Мого Сина у ваших пастирях. Моліться, щоб могли Його обійняти у них.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 128722
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати