» » Великі речі вчинив нам Господь

Великі речі вчинив нам Господь

  • 26 липня 2014, 19:40
Великі речі вчинив нам ГосподьСвоїм свідченням хочу закликати вас більше довіряти турботливій материнській любові Марії. Водночас хочу вас переконати, що Вона знає вас краще, ніж ви самі, і точно знає, що вам потрібно.
Я завжди хотіла бути дружиною і матір'ю, однак це покликання викликало у мене і острах, і велику повагу. Особливо, коли я бачила, що відбувається в сім'ях навколо мене. Все це дуже ранило і закривало моє серце, яке залишалося закритим для будь яких Божих дарів аж до моїх тридцяти трьох років. Відкрилося моє серце під час одного паломництва до Меджугор'я після свідоцтва Патріка і Ненсі. Тоді в мене виникло бажання належати чоловікові, який вшановує Діву Марію, чоловікові, якого пошле мені Сама Діва Марія і ніхто інший. У Її руки три роки тому я віддала своє зранене прагнення жити у подружжі.

Проте була ще одна велика проблема. Це бажання не здійснювалось ще й тому, що моє серце 10 років було платонічно закохане в одного чоловіка. Справа не мала поступу з жодного боку  ні з його, ні з мого. Я відчувала себе безпорадною. Саме тоді, коли мені було найважче, я довідалася про Діву Марію Помічницю в розв'язуванні вузлів. З глибокою довірою я віддала цей нерозв’язний вузол у Її руки. А Вона не забарилася і почала все вирішувати. Вона знала, що я потребую Її опіки і вибрала найкращі ліки  рівно через рік після мого прохання про марійського чоловіка.
Дивним чином я дістала річну відпустку та сім місяців прожила в спільноті Світло Марії, прямо в Меджугор'ї. Відразу в перший тиждень мого перебування тут, під кінець семінару "молитви, посту і мовчання” здійснився перший пункт Її плану. До мене  підійшов один учасник семінару, який представився як Браньо. Він промовив слова, яких сам не розумів: «Будеш дружиною і будеш мати хорошого чоловіка!» Навіть у мріях нам обом не спало б на думку, що саме в цей момент сповняється Божа воля. Ми думали, що вже ніколи не побачимо один одного і ввічливо розмовляли ще приблизно п'ятнадцять хвилин. Він поїхав до Словаччини разом з іншими учасниками, а я згодом висилала їм матеріали семінару. Він подякував мені і ми обмінялися двома  дружніми мейлами. Нічого більше. Я навіть не пам'ятала, як він виглядає. Після семінару мене чекала інтенсивна Маріїна терапія. Через Святі Меси, сповідь, Євхаристію, адорації, розарій і спільноту чудових людей моє серце поступово звільнялося не тільки від боязні подружжя , але також від довголітнього нерозділеного кохання.

Через два місяці, проведених у сльозах, а саме на Новий рік, на свято Діви Марії Богородиці, я раптом відчула себе неймовірно вільною. Це було відчуття, якого я не мала багато років. Я пізнала, як Марія поступово, повільно, цілих два місяці, розв'язувала всі болючі вузли, які заважали мені жити тим життям, для якого я була створена. Пресвята Діва Марія, звичайно, і далі не зупинялася, і на цей час призначила мейл від забутого Браньо. Лист був простий, чесний і несподівано відкрив моє серце до когось несподівано рідкісного. До когось, хто поступово... став мені, протягом наступних п'яти місяців у Меджугор'ї, дуже близьким. До мого Бранка :о). У моєму житті почала народжуватися щира любов, яка, я знала, буде взаємною. Ми взаємно доповнювали один одного, ніби були знайомі сто років. Кожне повідомлення від нього приносило мені велику радість. Він намагався зрозуміти моє серце і був великим стимулом для мене. Це зрозуміло, оскільки в цьому йому щедро допомагала Діва Марія.
Коли я повернулася у Словаччину, ми зустрілися на Турзовці. Це була прекрасна зустріч, знову ж спланована Богородицею. Вона подарувала нам цілий рік для пізнання один одного. Бранко дивовижний  саме такий, який мені потрібен. Такий, якого я  просила просто Маріїн. Коли зараз пишу вам і дивлюся йому в очі та на обручку на моїй руці, мені не віриться, що ми вже два тижні одружені. Тепер знаю, що всі ці роки я чекала на нього! І воно було того варте! Ні краплі не шкодую, бо маю біля себе скарб
Марії, про який завжди мріяла. У нас було гарне весілля, на яке ми запросили і Діву Марію. Вона однозначно піклується про кожну свою дитину; бачить турботи кожного і дійсно хоче кожному допомогти жити тим життям, до якого його покликав Бог. З Її допомогою Бог робить великі справи! І зробив це також і для нас двох! Слава Богу і Діві Марії!

Мар’яна, Словаччина
Переглядів 2197
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я Якову Чоло, 25 грудня 2006

Під час з’яви 12 вересня 1998 року. Мати Божа сказала Якову Чоло, що колись 25 грудня, на Різдво, він матиме видіння. Воно було цього року. Богородиця прийшла до нього з Ісусом на руках. Візія почалася о 15.23 год. і тривала 6 хвилин. Богородиця передала таке послання:

Сьогодні великий день радості й миру. Радійте разом зі Мною. Мої любі діти, нині Я особливо закликаю вас до дотримання святості у своїх родинах. Я бажаю, Мої любі діти, щоб кожна з ваших родин освятилася і щоб радість і мир Божий, який вам посилає Господь і нині, запанували у них. Мої любі діти, відкрийте свої серця цього благословенного дня, оберіть Бога і нехай Він займе чільне місце у вашій родині. Я є ваша Мати, люблю вас і благословляю Своїм Материнським благословенням.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 155014
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати