Меджугор'є - місце молитви, миру»Свідчення»Свідчення Патріка: «Одне послання з Меджугор’я змінило моє життя»

Свідчення Патріка: «Одне послання з Меджугор’я змінило моє життя»

  • 11 липня 2014, 10:20
Свідчення Патріка: «Одне послання з Меджугор’я змінило моє життя»Патрік, колишній бізнесмен з Канади, розповідає історію свого навернення. Майже усе своє життя він прожив у Канаді. Працював у великому автомобільному бізнесі і жив тільки ним. У нього було все, що можна купити за гроші, але не було Бога... Результатом цього бізнесу стало те, що він тричі одружувався і двічі розводився.
У нього є четверо дітей та дружина Ненсі. Одного разу, як згадує Патрік, до нього в офіс прийшов старший син і запитав його про Бога. А той йому показав грошову купюру і відповів: «Дивися, сину, ось це – бог. Гроші – це єдиний бог, який тобі потрібний. Якщо у тебе буде їх багато, будеш мати все.» Його молодший син був хрещений як англіканець, не як католик. Патрік розповідає: «Коли я зустрів Ненсі, в Канаді, до одруженням ми жили разом шість років. Ми жили шість років в тяжкому смертному гріху. А мені було все одно – у мене був великий бізнес.»

А коли Ненсі запропонувала одружитися, він погодився. І вони одружилися... Але не в церкві, а у вертольоті над горою...
Через два дні Ненсі сказала: «Ми повинні одружитися в церкві.» А він розгнівався і сказав: «Навіщо, ми ж щойно одружилися у вертольоті.» Пізніше вони змогли одружитися в церкві, але, як розповідає Патрік: «Для мене це не мало ніякого значення. Щоб одружитися в церкві, я повинен був дати обіцянку, що буду молитися, що буду ходити до церкви. І я все пообіцяв. Але через тиждень після весілля я порушив усі ці обіцянки. Я ніколи не дотримувався ні однієї.»
Проте усе змінилося в одну мить. Одного разу брат Ненсі прислав їй книгу послань Богородиці з Меджугор’я. І коли Патрік запитав Ненсі, що це за книга, вона відповіла: «Це послання Богородиці, яка являється в Меджугор’ї». А він відповів: «Це неможливо. Забери її, це для тебе. Навіщо мені знати про послання?» Та Ненсі повернула книгу назад у руки Патріка і сказала, щоб краще він викинув цю книгу, щоб це було на його совісті. Вона думала, що він викинув цю книгу. «Але що там в середині? Що буде на моїй совісті?» - подумав Патрік. І відкривши книгу, прочитав тільки одне послання, лише одне послання Богородиці з Меджугор’я. Він прочитав в посланні «Я закликаю вас до навернення востаннє...»
«І я був шокований. Сльози почали текти по моєму обличчі... Протягом тридцяти років я завжди говорив: «Я не потребую Бога, я не потребую ходити до церкви. Я маю потребу тільки в грошах.» А в цій хвилині Богородиця говорить до мене: «Я запрошую тебе до навернення.» Я повірив цьому посланню, але не знав, що робити. Я знав, що це правда, що це послання для мене. Що ж я міг зробити? Тоді я просто почав читати ці послання. Я почав читати кожне послання, яке Богородиця дала в Меджугор’ї. І вони перемінили все моє життя.» - свідчить Патрік.
Пізніше, коли Патрік та Ненсі були запрошені і готувалися до великої конференції про послання Богородиці, несподівано вдома все почало псуватися. Наймолодшого сина виключили зі школи. Директор школи повідомив Патріку: «Твій син вживав наркотики, продавав їх у школі.» Патрік сказав: «Як таке можливо?» А той відповів: «Тому, що ці діти мають багато грошей. І це проблема.» Старший син, як розповідає Патрік, чотири рази в тиждень ходив на тренування (грав у регбі) і чотири рази він був такий п’яний, що не міг знайти свій автомобіль. А він не міг нічого з ним зробити. Дочка вийшла заміж, коли їй було сімнадцять років. А коли їй було дев’ятнадцять років, вона розвелася. І знову вийшла заміж, коли їй був двадцять один рік. У двадцять три вона знову розвелася. Коли Патрік її запитав: «Що ти робиш? Виходиш заміж – розводишся, виходиш заміж – розводишся. Що це означає?» А вона відповідає: «Тату, а ти що робив?» Моя дочка була моєю копією. Але я не міг нічого зробити з моїми дітьми.
І тоді Патрік та Ненсі вирішили піти на конференцію. Далі Патрік розповідає: «Під час конференції, вночі священик сказав: «Я хочу, щоб кожний зробив щось особливе.» Я ж слухав, що ми будемо робити таке особливе. А священик каже: «Я хочу, щоб ви посвятили своїх дітей Непорочному Серцю Богородиці. Посвятіть своїх дітей Богородиці.» І я кажу: «Ненсі, це – відповідь! На сьогодні це єдина відповідь.» У моїх дітей було все. В них був найкращий одяг, автомобілі. І це було дуже страшно. Я, їх батько, ніколи в житті не молився. А цей священик каже: «Посвятіть своїх дітей Непорочному Серцю Богородиці сьогодні.» Але я не знав ніякого посвячення, я не знав як посвятити своїх дітей. Я встав. А там була велика статуя Богородиці. І все, що я зробив, це сказав: «Богородице, будь ласка, візьми моїх дітей. Будь тим батьком, яким я ніколи не був, тому що я зовсім не вдався.» Я ніколи у житті не ходив із цими дітьми в церкву, не молився із ними. Я навіть їх не хрестив. А зараз в мене: наркотики, алкоголь, розводи.» Я сказав: «Богородице, Ти візьми їх, тому що я, як батько, не зробив те, що повинен був.» Це було вперше в моєму житті, коли я помолився. Я просив Богородицю, щоб вона спасла моїх дітей.»
Переглядів 16 887
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 грудня 2006., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні вам приношу Новонародженого Ісуса на руках. Він, Котрий є Царем Неба і землі, Він – ваш мир. Ніхто вам, дітоньки, не може дати миру, тільки Він, Котрий є Царем миру. Тому поклоніться Йому у своїх серцях, оберіть Його та матимете радість у Ньому. Він благословить вас Своїм благословенням миру. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 298 242
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Лютий 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829 

А Ви були в Меджугор'є?


Лютий 2024 (30)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (47)
Листопад 2023 (40)
Жовтень 2023 (23)
Вересень 2023 (34)