Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургія на 2 листопада, неділя СПОМИН ВСІХ ПОМЕРЛИХ ВІРНИХ (фіол) Три власні Святі Меси

Літургія на 2 листопада, неділя СПОМИН ВСІХ ПОМЕРЛИХ ВІРНИХ (фіол) Три власні Святі Меси

  • 02 листопада 2025, 00:30
ПЕРШЕ ЧИТАННЯ
Іов 19, 1. 23-27а
Читання з Книги Іова.
Заговорив Іов і мовив: «О, якби мої слова були записані, якби вони були викарбувані на міді! Різцем залізним і олив’яним видовбані у скелі повіки! Я знаю, що Відкупитель мій живе, і останнім Він встане над порохом. Позбавлений навіть шкіри, я встану; і в моїм тілі побачу Бога. Я сам Його узрю, очі мої побачать, а не хтось інший».   Слово Боже.
РЕСПОНСОРІЙНИЙ ПСАЛОМ
Пс 27, 1. 4. 7 і 8б і 9а. 13-14
Рефрен: Бог моє світло і моє спасіння.
1.Господь – моє світло і моє спасіння. *
Кого мені боятись?
Господь – мого життя твердиня.  *
Кого мені жахатись?
2.Одного просив я в Господа, одного буду шукати: *
щоби в усі дні мого життя  я перебував у Господньому домі,
бачив насолоду Господню *
і оглядав Його святиню.
3.Почуй, Господи, мій голос, коли я буду взивати, *
помилуй мене і відізвись до мене.
Я, Господи, шукатиму Твого обличчя! *
Не відверни від мене свого обличчя!
4.Я ж маю надію побачити блага Господні *
у живих країні.
З нетерпінням чекай на Господа, будь мужнім, *
нехай зміцняється твоє серце – Господа очікуй!
ДРУГЕ ЧИТАННЯ
1Кор 15, 20-24а. 25-28
Читання з Першого Послання святого апостола Павла до корінтян.
Брати! Христос встав з мертвих, – первісток з тих, що поснули. Оскільки смерть через людину, – то через людину й воскресіння мертвих. Як в Адамі всі помирають, так у Христі всі оживуть. Кожний у своєму порядку: первісток Христос, потім ті, які Христові, – під час Його приходу, а потім – кінець, коли Він передасть царство Богові й Отцеві. Бо Йому належить царювати, доки не покладе всіх своїх ворогів собі під ноги. Останній ворог, який буде знищений, – це смерть, бо все підкорив Йому під ноги. Коли ж каже, що все вже підкорене, то ясно, що це за винятком Того, хто підкорив Йому все. Коли ж підкорить Йому все, тоді й сам Син підкориться Тому, хто підкорив Йому все, щоби Бог був усім в усьому.       Слово Боже.
СПІВ ПЕРЕД ЄВАНГЕЛІЄМ
Одкр 1, 5-6
Алілуя, алілуя, алілуя.
Ісус Христос – Первородний з мертвих,
Йому слава і влада навіки.
ЄВАНГЕЛІЄ
Лк 23, 44-46. 50. 52-53; 24, 1-6а
† Читання святого Євангелія від Луки.
Було  вже близько шостої години, і настала темрява по всій землі – до дев’ятої години; померкло сонце, а завіса храму роздерлася посередині. Скрикнувши гучним голосом, Ісус промовив: «Отче, у Твої  руки передаю свій дух!» Сказавши це, Він віддав духа. Один чоловік, на ім’я Йосиф, з юдейського міста Ариматеї, який був радником, муж добрий і праведний, прийшовши до Пилата, попросив тіло Ісуса; і знявши його, він обгорнув полотном і поклав у висічену гробницю, де ще ніколи ніхто не лежав. Першого дня тижня дуже рано жінки прийшли до гробу, несучи пахощі, які приготували. І знайшли, що камінь відвалений від гробниці, а ввійшовши, не знайшли тіла Господа Ісуса. І сталося, як були вони через це розгублені, що ось два мужі стали біля них у блискучому одязі. Коли ж вони, налякані, посхиляли обличчя до землі, ті сказали їм: «Чому ви шукаєте живого між мертвими? Немає Його тут, бо Він воскрес!»  Слово Господнє.
Переглядів 342
Додати коментар

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Солдо, 18 березня 2025
Візіонерка Мір’яна Солдо мала щоденні об’явлення від 24 червня 1981 року до 25 грудня 1982 року. На останньому щоденному об’явленні Богородиця, довіривши Мір’яні десяту таємницю, сказала, що буде ще їй являтися раз на рік – 18 березня. Так було протягом усіх цих років. Об’явлення почалося о 13:30 і тривало до 13:35.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 339 536
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі
«    Червень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

А Ви були в Меджугор'є?


Червень 2026 (15)
Травень 2026 (57)
Квітень 2026 (44)
Березень 2026 (42)
Лютий 2026 (35)
Січень 2026 (42)