Меджугор'є - місце молитви, миру»Свідчення»Меджуґор'є- місце молитви. Свідчення паломників

Меджуґор'є- місце молитви. Свідчення паломників

  • 09 липня 2014, 15:18
Меджуґор'є- місце молитви. Свідчення паломниківВ період, коли наша Церква, на протязі 50 днів, святкує радість воскресіння Христового, Меджеґор’є відвідало багато паломників. Журналісти з радіо «Мир» знайшли кілька цікавих свідоцтв. Кім Йонг Гван, священик з Кореї, розповів, що вперше він дізнався про Меджеґор’є в 2001 році, саме в той рік, коли він святкував 25 річницю священства. Саме тоді він переживав велику кризу, відчував духовну спустошеність в своєму священичому покликанні. Отримавши від «Seoul Maria Centre» запрошення поїхати в Меджеґор’є в якості духівника однієї з груп, він радо погодився і приїхав туди. В Меджеґор’ї о. Кім зіткнувся з цілком іншою, новою дійсністю. Він побачив людей, в кожного з яких в руках був розарій. Він був в захваті від тої великої кількості людей, які приходили на молитви і Служби Божі. «Я благав Діву Марію, щоб і я одержав такий дар внутрішньої стійкої віри, і я її отримав. Завдяки Меджеґор’ю мені було дароване істинно щире пізнання священства, яке є моєю найбільшою радістю. Я зміг осягнути найважливіше- моє священицьке покликання- святе і заповідне явище.»- каже о. Кім.

Марія Кюнел, 76-річна паломниця з Німеччини, ось вже на протязі 25 років пов’язана з Меджеґор’єм. З того моменту як вона вперше спідкнулася з Меджеґорським феноменом, п. Марія могла з впевненістю стверджувати, що послання для всього світу походять саме звідси. « Мені відомо, що багато людей навернулись на шлях віри саме завдяки Меджеґор’ю. Дуже багато віруючих отримали покликання після відвідин цього святого місця. Меджеґор’є дуже важливе для багатьох»,- сказала п. Марія. Побачивши всі проблеми та біди, з якими спіткнулась Боснія та Герцоговина після недавньої війни, вона більшість часу допомагала знедоленим біженцям. Вона заснувала благочинну організацію, яка зводила будинки для біженців в селі Тасовчіці.
Журналісти також познайомились з п. Данієлою Сісґорео- Морсан, хорватською поетесою, музиканткою та автором відомих духовних пісень. Данієла навернулась в 1993 році, і після цього вона почала писати духовні пісні. Вона розповідала про себе, своє життя, її досвід Меджеґор’я. П. Данієла сказала: « Приїзд сюди- завжди особливий, тому що це- місце молитви, місце, до якого з’їжджається весь світ на молитву. Коли паломники приходять сюди, кожен з них має нестримне прагнення молитви, навернення, всі хочуть, щоб Бог наповнив та навернув їх. Тут завжди зустрічаєш відкриті серця, які з’єднуються й одноголосно благають: « Серце чисте створи в мені, Боже!»
Переглядів 5 394
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, від 2 липня 2015
Дорогі діти, закликаю вас ширити віру в мого Сина – вашу віру. Ви, діти мої, просвітлені Святим Духом, мої апостоли, передавайте її іншим – тим, які не вірують, не знають і не хочуть знати, – але тому ви маєте багато молитися за дар любові, бо любов є знаменням правдивої віри, а ви будете апостолами моєї любові. Любов завжди знову оживляє біль і радість Євхаристії, оживляє біль муки мого Сина, якою вам показав, що означає безмежно любити, оживляє радість, що вам залишив Своє тіло і Свою кров, щоб вас собою живив і так був одно з вами. Дивлячись на вас із ніжністю, відчуваю безмежну любов, яка кріпить мене у моєму бажанні привести вас до міцної віри. Міцна віра дасть вам радість і веселість на землі й у кінці — зустріч із моїм Сином. Це є Його бажання. Тому жийте Ним, живіть любов, живіть світло, яке вас завжди просвічує в Євхаристії. Прошу вас багато молитися за своїх пастирів, моліться, щоб ви їх якнайбільше любили, бо їх вам дав мій Син, щоб вас живили Його тілом і вчили любові. Тому любіть і ви їх. Але, діти мої, запам’ятайте, любов значить зносити і давати, а ніколи, ніколи не судити. Дякую вам.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 302 180
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

А Ви були в Меджугор'є?


Червень 2024 (21)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (39)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)