» » Меджуґор'є- місце молитви. Свідчення паломників

Меджуґор'є- місце молитви. Свідчення паломників

  • 09 липня 2014, 15:18
Меджуґор'є- місце молитви. Свідчення паломниківВ період, коли наша Церква, на протязі 50 днів, святкує радість воскресіння Христового, Меджеґор’є відвідало багато паломників. Журналісти з радіо «Мир» знайшли кілька цікавих свідоцтв. Кім Йонг Гван, священик з Кореї, розповів, що вперше він дізнався про Меджеґор’є в 2001 році, саме в той рік, коли він святкував 25 річницю священства. Саме тоді він переживав велику кризу, відчував духовну спустошеність в своєму священичому покликанні. Отримавши від «Seoul Maria Centre» запрошення поїхати в Меджеґор’є в якості духівника однієї з груп, він радо погодився і приїхав туди. В Меджеґор’ї о. Кім зіткнувся з цілком іншою, новою дійсністю. Він побачив людей, в кожного з яких в руках був розарій. Він був в захваті від тої великої кількості людей, які приходили на молитви і Служби Божі. «Я благав Діву Марію, щоб і я одержав такий дар внутрішньої стійкої віри, і я її отримав. Завдяки Меджеґор’ю мені було дароване істинно щире пізнання священства, яке є моєю найбільшою радістю. Я зміг осягнути найважливіше- моє священицьке покликання- святе і заповідне явище.»- каже о. Кім.

Марія Кюнел, 76-річна паломниця з Німеччини, ось вже на протязі 25 років пов’язана з Меджеґор’єм. З того моменту як вона вперше спідкнулася з Меджеґорським феноменом, п. Марія могла з впевненістю стверджувати, що послання для всього світу походять саме звідси. « Мені відомо, що багато людей навернулись на шлях віри саме завдяки Меджеґор’ю. Дуже багато віруючих отримали покликання після відвідин цього святого місця. Меджеґор’є дуже важливе для багатьох»,- сказала п. Марія. Побачивши всі проблеми та біди, з якими спіткнулась Боснія та Герцоговина після недавньої війни, вона більшість часу допомагала знедоленим біженцям. Вона заснувала благочинну організацію, яка зводила будинки для біженців в селі Тасовчіці.
Журналісти також познайомились з п. Данієлою Сісґорео- Морсан, хорватською поетесою, музиканткою та автором відомих духовних пісень. Данієла навернулась в 1993 році, і після цього вона почала писати духовні пісні. Вона розповідала про себе, своє життя, її досвід Меджеґор’я. П. Данієла сказала: « Приїзд сюди- завжди особливий, тому що це- місце молитви, місце, до якого з’їжджається весь світ на молитву. Коли паломники приходять сюди, кожен з них має нестримне прагнення молитви, навернення, всі хочуть, щоб Бог наповнив та навернув їх. Тут завжди зустрічаєш відкриті серця, які з’єднуються й одноголосно благають: « Серце чисте створи в мені, Боже!»
Переглядів 1835
Додати коментар

Послання Богородиці – Цариці Миру від 2 листопада 2014 року в Меджуґор’ї
Дорогі діти! Я з вами з благословення Мого Сина, з вами, які Мене любите і які Мене стараєтеся наслідувати. Я хочу бути і з тими вами, які Мене не приймаєте. Усім вам відкриваю Своє серце, повне любові, та благословляю вас Своїми материнськими руками. Я мати, яка вас розуміє. Я жила ваше життя і пережила ваші страждання й радості. Ви, які переживаєте біль, розумієте Мій біль і страждання за тих Моїх дітей, які не дозволяють, щоб їх освітило світло Мого Сина, за тих Моїх дітей, які живуть у темряві. Тому потребую вас, вас, яких освітило світло і які збагнули істину. Закликаю вас поклонятися Моєму Синові, щоб ваша душа росла і досягла правдивої духовності. Апостоли Мої, тоді зможете Мені допомогти. Допомогти Мені — значить молитися за тих, які не пізнали любов Мого Сина. Молячись за них, ви показуєте Моєму Синові, що Його любите й наслідуєте. Мій Син Мені пообіцяв, що зло ніколи не переможе, тому що тут ви, душі праведних; ви, які свої молитви стараєтеся промовляти серцем; ви, які свої болі і страждання приносите Моєму Синові; ви, які розумієте, що життя — це лише одна мить; ви, які прагнете Царства Небесного. Усе це робить вас Моїми апостолами й веде до перемоги Мого Серця. Тому, діти Мої, очистіть ваші серця і поклоняйтесь Моєму Синові. Дякую вам!

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116987
11:25, 14-07-2014

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати