Меджугор'є - місце молитви, миру»Свідчення»Паломництва до Меджуґор‘я в жовтні, місяці нашої Матінки

Паломництва до Меджуґор‘я в жовтні, місяці нашої Матінки

  • 08 липня 2014, 20:01
Паломництва до Меджуґор‘я в жовтні, місяці нашої Матінки
В жовтні, місяці нашої Матінки, Меджуґор‘є відвідала велика кількість паломників з цілого світу. Ми звернемо нашу увагу на групу з Хорватії, з міста Новска. Організатором цього паломництва є Дамір Поталеч, вчитель релігії, який ось вже десятий рік поспіль займається організацією подібних паломництв. Ця група паломників відвідала Гору Об‘явлень і Гору Кріжовац, брала участь в Богослужіннях. Дамір розповідає, що паломники з м. Новска отримали лише позитивні враження від Меджуґор‘я, прийнявши в свої серця все, що проповідується тут і коли вони повернуться додому - поділяться з іншими цими враженнями і посланнями. Він прагне, починаючи вже з наступного року, організовувати паломництва для дітей, які мають отримати Таємницю Миропомазання.

Сестра Бісерка Ягуніч, францисканка з Боснійсько-Хорватської Провінції – також в жовтні поїхала в Меджуґор‘є. Нещодавно вона вже в 150-те відвідала Меджуґор‘є. Сестра Бісерка пригадує, як при перших відвідинах цього свяченого місця, вона ночувала в церкві св. Якова, оскільки було неможливим знайти жодного місця в пансіонатах.

Тоді вона зрозуміла, що це - благословенне місце. «Тут присутня церква, яка молиться, і молитва передається від одного паломника – іншому. А ті, хто, вперше приїхавши, підіймаються на Гору і бачать інших, які босоніж, з молитвою долають цю відстань, наслідують їхній приклад, навіть якщо вони ніколи до цього не молились», - каже сестра Бісерка.
Ви напевно вже чули, що паломники прибувають до Меджуґор‘я, використовуючи різні види транспорту. На початку жовтня відбувся також один цікавий візит. Герман Вільмер, приїхав в Меджуґор‘є на велосипеді. Подорож тривала 6 тижнів і була досить складною. «На самому початку було дуже важко. Але переді мною стояла ціль, до якої я прямував, до місця, де людина може віднайти мир. Впродовж тих 25 років, відколи я відвідую Меджуґор‘є, я пізнав багатьох людей, які поглибили свою віру, так само, як і я.», - розповідав Герман, котрий вперше приїхав в Меджуґор‘є в 1984 році.
Переглядів 5 513
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 серпня 1992., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні хочу сказати вам, що люблю вас. Люблю вас Своєю Материнською любов’ю та закликаю вас відкритися Мені повністю, так, щоб через кожного з вас, могла навертати й спасати світ, повний гріха та всього того, що не є добрим. Тому, дорогі Мої дітоньки, відкрийтеся Мені, щоб Я могла вам відкрити й показати Бога, Який вас любить. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 331 355
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Листопад 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

А Ви були в Меджугор'є?


Листопад 2025 (16)
Жовтень 2025 (43)
Вересень 2025 (44)
Серпень 2025 (44)
Липень 2025 (42)
Червень 2025 (75)