» » Свідчення: Меджугорська зустріч в Латвії

Свідчення: Меджугорська зустріч в Латвії

  • 20 червня 2015, 10:50
Свідчення: Меджугорська зустріч в Латвії23 травня, напередодні свята Зіслання Святого Духа, Богородиця зібрала безліч Своїх дітей на молитву за здійснення Її планів миру і Її намірів у храм св.Марії Магдалени, м.Рига. Щиро дякуємо Богові за кожного, хто в цей день молився разом з нами не тільки у храмі, але також і в своїх домівках, завдяки прямій трансляції через інтернет. Цього року зустріч була по-справжньому міжнародною. Були представлені Латвія, Литва, Росія, Білорусія, Словаччина, Україна, Австрія і навіть Молдова.
Великою радістю і підтримкою була присутність на зустрічі багатьох священиків, які протягом усього дня сповідали та молилися з нами.

«Після молитовної зустрічі в серці залишилися радість і спокій. Особливо вразили Свята Меса, адорація, свідчення. Велике спасибі всім, хто організував цю зустріч, всім, хто разом із нами молився».

о. Едуард, Білорусь

«Я наче в небі побувала. Ніколи раніше не усвідомлювала тієї ролі Марії, яку Вона має в Божому плані спасіння людства. Молилася до Неї лише тому, що всі так роблять. А тепер знаю, хто Вона й чого чекає від мене, тому що зустрілася з Нею, живою, на цій зістрічі».

Ванда, Латвія

«Ми висловлюємо велику вдячність нашим братам і сестрам із Латвії за теплий прийом та організацію цієї молитовної зустрічі. Радість наповнювала серце, що людей із різних країн єднала спільна молитва й бажання співпрацювати з Марією. Конференції Готфріда і Терези зробили ближчою мені Марію, тепер мені ще більше хочеться молитися і трудитися над своїм наверненням».

Яніна, Білорусь

«Раніше я вважала, що святість – це завдання вибраних. Думала, що я настільки недосконала, що не можу стати святою. А на зустрічі зі мною відбулося щось непередбачене. Коли Готфрід задав питання: «Чи хочете ви бути святими?», – сама не помітила, як вигукнула: «Так!» Я хочу йти дорогою святості, бо зрозуміла, що з Марією це можливо. Вона не тільки закликає нас іти цим шляхом, але й показує, як це робити. На цій зустрічі, як ніколи досі, я відчула присутність Богородиці».

Катерина, Латвія

  «Калінінградській молитовній групі в дусі Меджуґор’я «Світло Марії» цьогоріч 9 років. У такий важливий період ми побували на 5-й міжнаціональній зустрічі в  м. Ризі.

Після зустрічей у Ризі в серці залишилися слова Готфріда: «Не забувати дякувати Богові за те, що я християнка, просити Духа Святого про дар Божої Любові, щоб ділитися нею з іншими людьми, пам’ятати про важливість прощення, яким би важким воно не було». Нам усім буває дуже непросто, і Тереза сказала про це: «З’єднуючи свої страждання зі стражданнями Христа, ми надаємо іншого змісту своїм стражданням, ми преображаємося». Мене надихнула проповідь молодого священика о. Родіона. Він ділився своїми «відкриттями»: «Дух Святий – це теж особа, значить, я можу звернутися до Нього: «Ти прийди, Духу Святий, преобрази, даруй мені Любов Божу!» І ще: «Задумайтесь, де в кожному з нас пустеля…»

Сердечно дякуємо організаторам за те, що «учні» зі школи Марії мають можливість зустрічатися, слухати Слово Боже і укріплюються у вірі в середовищі однодумців. Адже наша віра потребує оновлення, яке ми й отримуємо під час таких зустрічей ….».

Олена, Калінінград 

«Ця зустріч – джерело, яке наповнило спраглу душу вірою, надією та любов’ю. Обновилася душа. Молитви різними мовами не розділяли, а навпаки об’єднували. Пережила величезну радість бути разом із рідними мені людьми, зануритися в звуки меджуґорської музики та зустрітися з тими, хто несе дух Меджуґор’я ».

Лєна, Латвія

«Молитовна зустріч мені дуже сподобалася. Голос Терези наповнював душу тихою радістю і миром. Якось само по собі ставало зрозумілим, що всі ми – діти Божі, що Бог нас дуже любить і посилає нам для спасіння Матір Божу, Царицю миру. Усе небо було тут, у церкві, і Марія була нашою Мамою. Її присутність була дуже відчутною. Дуже сподобалося свідчення місіонера з Австрії – конкретне і душевне. Було видно, що все, про що він говорив, пережив особисто сам. Його досвід дороги навернення торкнувся багатьох наших сердець. Усе так природно та щиро. Спасибі велике Терезі та Готфріду.

Для мене було новим молитися на різних мовах. Це так усіх зблизило, відкрило серця і душі для зустрічі з Богом і Божою Мамою. Дуже красиво співали. Теж різними мовами. Дуже зворушувало душу. Дякую всім, хто прийняв участь, організував, працював та молився, щоб ця зустріч відбулася.

Додому повернулися дуже щасливими. Також розуміємо, що потрібно щось робити, аби так само красиво і проникливо можна було молитися у нас удома, в Литві. Напевне, це те, що хоче від нас Богородиця, наша Небесна Мама

Генуте, Литва

«Як апостоли й учні в день П’ятдесятниці були зібрані довкола Марії, так само й ми були з’єднані молитвою та слуханням Слова Божого на молитовній зустрічі в Ризі напередодні П’ятдесятниці цього року. Після зустрічі я не міг по-іншому описати пережитого, як лише словами: «Як не Небесах побував!» Дійсно, Небеса були з нами і молилися з нами, зібраними з різних країн і народів, за дар Духа Святого».

   о. Родіон, Латвія

«Коло, сфера або клубок Любові, з якого через людей нитки тягнуться в різні точки Землі. І треба втримати ці нитки. СВІТЛО є. І не потрібно нічого нікому доводити. З’єднатися в любові до Нього».

Діна, Росія

 
 
Переглядів 2042
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, 2 липня 2014 року
«Дорогі діти! Я, Мати всіх вас, котрі тут зібралися, і Мати цілого світу, благословляю вас материнським благословенням і закликаю вас піти дорогою смирення. Ця дорога веде до пізнання любові Мого Сина. Мій Син є всемогутній, Він є в усьому. Якщо ви, Мої діти, цього не усвідомлюєте, то у вашій душі панує темрява – сліпота. Лише смирення може вас зцілити. Мої діти, я завжди жила смиренно, хоробро і в надії. Я знала, зрозуміла, що Бог є у нас і ми є в Бозі. Цього ж очікую від вас. Бажаю, щоб ви всі були зі Мною у вічності, тому що ви - частина Мене. Я вам допоможу на вашій дорозі. Моя любов огорне вас, мов плащ, і вчинить з вас апостолів Мого світла – Божого світла. Любов’ю, яка походить зі смирення, будете приносити світло туди, де панує темрява – сліпота. Будете приносити Мого Сина, Котрий є Світло світу. Я завжди поряд з вашими пастирями і молюсь, щоб вони завжди були для вас прикладом смирення. Дякую вам!»

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 210643
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Березень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Березень 2020 (46)
Лютий 2020 (32)
Січень 2020 (49)
Грудень 2019 (45)
Листопад 2019 (37)
Жовтень 2019 (46)