» » Ласки Богородиці. Ласки Божі. Ласки Меджуґор’я.

Ласки Богородиці. Ласки Божі. Ласки Меджуґор’я.

  • 22 грудня 2014, 15:53
Ласки Богородиці. Ласки Божі. Ласки Меджуґор’я.Ми з мамою, напевно, ніколи не забудемо того дня, коли дізналися про Третю міжнародну зустріч для людей-інвалідів у Меджуґор'ї. Наша Небесна Мама запросила нас у цю подорож 8 вересня, саме тоді, коли весь католицький світ відзначає День Її народження. Ми вдячні нашій добрій знайомій, яка запропонувала нам цю поїздку, оскільки сама не могла поїхати. Вона коротко розповіла про Меджуґор'є, і щось підказувало мені: "Ти повинна там побувати ..."  
Перед поїздкою було багато всяких перешкод, спокус: то я захворію, то серцем оволодіє страх, як все це буде, чи впораємося, адже у нас не було досвіду далеких поїздок ... Проте організатори відповідали на всі наші запитання, допомагали в будь-яких дрібницях, і нарешті ми наважилися. Дуже добре пам'ятаю перший ранок в Меджуґор'ї. Тоді Ісус і Марія показали мій найбільший страх і гріх недовіри. Автобус, у якому ми їхали, виявився з вузьким проходом, і щоб входити та виходити з нього, мені була потрібна допомога. Я не знала інших рук, крім маминих, і тому дуже боялася будь-яких подій. Але зупинок в дорозі і в самому Меджуґор'ї було багато, тому доводилося їх приймати і віддавати страх Богу. Більше того, коли я просто прийняла, що зараз так потрібно, все стало набагато простішим. Схоже відчуття страху відвідувало мене і в день презентацій країн-учасниць фестивалю, коли нам із дівчатками з групи треба було презентувати частинку тексту. Пам'ятаю, тоді дуже ясно побачила свою невпевненість. Зрештою, мене вмовили, і виступ відбувся. Не важливо, як я при цьому виглядала (хоча боялася чужої думки, боялася підвести своїх), важливо те, що ми це зробили разом, у славу Ісуса, Марії і всього Меджуґор'я. І я ще яскравіше побачила, що моя головна проблема – брак довіри Богові.
Ласки Богородиці. Ласки Божі. Ласки Меджуґор’я.Напевно, найяскравішою подією стало для мене перебування на горі Об’явлень Подбрдо, куди мене підняли хлопці з громади «Ченаколо». Ніколи не забуду цього дня! На вершині було дуже вітряно, а під час молитви Вервиці почався дощ, до якого ми виявилися не готові. Мама і ще одна дівчина з групи намагалися мене хоч якось зігріти, але все одно було дуже холодно. Почалася молитва, під час якої дівчина тримала мене за руку, і ми разом молилися Розарій. І в якийсь момент я відчула, що моя рука потепліла! До цього вона була холодною. Матусенька Марія зігріла мене! Зігріла силою Вервиці, силою молитви і силою Материнської любові. Того дня  після молитви встановилася суха сонячна погода! Ще пам'ятаю наші з мамою сльози на вершині гори. Я думаю, це були сльози одкровення і радості: «Дорогі діти, якби ви знали, як сильно Я вас люблю, ви б плакали від радості».  
В ажко описати всіх тих благодатей, що дало мені в ці дні Меджуґор'є. Скажу лише, що чітко побачила свій егоїзм, свою не смиренність і відсутність сердечного світла. Відчуття були дуже різними – від щирої Божої радості до болю і нерозуміння, що взагалі відбувається і живе в моїй душі. Але точно знаю: ці дні – це дар небес, який допоміг відігріти моє серце і зміцнити віру! Протягом цих днів ме не обдарували ве личезною турботою і любов'ю – і наша групка, і всі люди Меджуґор'я. Часом до мене просто підходили, обіймали і світло посміхалися. Одна хорватська жінка під час святої Меси подарувала мені свій Розарій. Ці дні допомогли мені зрозуміти, що все в житті йде згідно із задумами Ісуса і Марії і що я знайшла своє покликання. Я вивчаю іноземні мови, вчуся на факультеті філології в рідному місті.  
Ці дні дали мені можливість поспілкуватися з людьми з різних куточків світу, поговорити трохи італійською, англійською, дізнатися кілька слів хорватською. Часом слова самі вилітали під час розмови, не знаю, як, але це великий дар – Божа єдність.  
Великий дар Меджуґор'я. Великий дар пізнати любов усієї Святої Трійці, любов людини до свого ближнього, а ще – дар пізнати, що ні Небо, ні люди не відштовхують тебе через інвалідність, лише твої
власні вади і рани власного серця. Прийшло усвідомлення, що якщо ти з Богом, із Марією, то все йде правильно, не зважаючи на труднощ...
Ми з мамою висловлюємо сердечну подяку всім, хто здійснив цю поїздку: нашій чудовій групі, яка підтримувала мене, нашим дорогим отцю Арнісу і Оксані, які навчали, оберігали, всім нашим хлопцям-волонтерам, хлопцям із общини «Ченаколо» за можливість побути з Мамою Марією віч-на-віч у прямому сенсі, за їх Божу дружелюбність. Усім, хто приймав і піклувався про нас. Нашим дорогим Терезі й Інеті та, звичайно ж, Ісусу й Марії за цю можливість. Слава! Зараз молимося про намір відвідати Меджуґор'є влітку.

Яна, Латвія
Переглядів 2248
Додати коментар

Послання Богородиці, 18 березня 2007., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Хочу вам подякувати від серця за ваші зречення у Великому пості. Хочу вас заохотити й надалі з відкритим серцем проживати піст. Постом та відреченнями, дітоньки, будете сильнішимиу вірі. У Богові знайдете правдивий мир через щоденну молитву. Я з вами, і Я не втомлена. Хочу вас усіх повести зі Мною до раю, тому щоденно вирішіть вибрати святість. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 168099
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Червень 2019 (33)
Травень 2019 (48)
Квітень 2019 (43)
Березень 2019 (42)
Лютий 2019 (35)
Січень 2019 (40)