Довіряйте Богу (Терезія Гажіова)

  • 04 серпня 2018, 18:56

Довіряйте Богу (Терезія Гажіова)В одному з попередніх послань Богородиця нам знову повторяє, чому Вона приходить: «Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити».

Світ знаходиться в боротьбі добра і зла. Насправді можемо розуміти те, про що говорить Марія: зло підстерігає й відносить душі далеко від благодаті та радості. Деколи ми є свідками драматичних наслідків і читаємо про це в щоденних чорних хроніках.

 

Марія веде нас до Бога.

«Коли Марія вдома, сатана не може вступити туди. Там, де Матір, не може переважати неспокій, там немає страху. Марія - це надійний ковчег посеред потопу», - каже Папа Франциск.

Послання Марії - це як дорожні знаки на шляху до Бога. Дорожнім знакам ми довіряємо. І якщо ми дотримуємось їх, то їзда безпечна. Ми віримо, що Марія вказує нам правильний напрямок і проведе нас навіть через найнебезпечніші ділянки шляху додому, на Небо.

Жити Її посланнями означає і бачити чудеса, як у Євангелії.

Довіряйте Богу (Терезія Гажіова)Нічого нового Вона нам не говорить і у сьогоднішньому посланні. Богородиця повторює нам вчення Ісуса Своїми Материнськими словами. Вона вчить нас вірити в Бога, Який є наша сила, вчить жити за Його заповідями. Так, як це повторював Ісус Своїм учням і людям, яких зустрічав. «Віра твоя спасла тебе», «Не бійся, тільки вір», «По вірі вашій нехай буде вам», «Якщо ви будете мати віру з гірчичне зерно і скажете горі цій: «Перейди звідси туди», і вона перейде...»

Згадаймо, що Діва Марія каже нам про віру:

«Я знову закликаю вас до віри. Моє Материнське Серце бажає, щоб ваше серце було відкрите і могло сказати йому: «Віруй!» Діти мої, віра - це єдине, що дає вам силу в життєвих випробуваннях» (2.10.2008 р.).

«Дивлячись на вас із ніжністю, відчуваю безмежну любов, яка кріпить мене у моєму бажанні привести вас до міцної віри. Міцна віра дасть вам радість і веселість на землі й у кінці — зустріч із моїм Сином» (2.7.2015 р.).

«Знаю вас, знаю ваші болі й печалі, бо і я в тихості страждала. Моя віра Мені давала любов і надію» (2.2.2016 р.).

«Діти мої, у своєму земному житті наслідуйте мій приклад. Моє життя було болем, мовчанням і безмірною вірою та довірою Небесному Отцеві. Ніщо не випадкове – ні біль, ні радість, ні страждання, ні любов. Усе це милості, які вам уділяє мій Син і які ведуть вас до вічного життя» (2.9.2016 р.).

«Поруч із Ним усе є легшим. І біль, який проживаєте з Ним, є легшим, бо існує віра. Віра допомагає в болю, а біль без віри веде до відчаю. Біль, котрий проживаєте й приносите Богові, – підносить» (2.3.2018 р.).

 

Молитва

Перебуваючи в Твоєму Серце, Маріє, ми відчуваємо себе в безпеці. Повністю віддаємося Тобі, особливо в ті моменти, коли в нас посилюються страх, сумніви, коли ми не бачимо виходу, прийди до нас на допомогу. З Тобою ми просимо про дар міцної віри і довіри Богові. Дякуємо Тобі, що Ти постійно повторюєш нам Своє визнання: «Я з вами і люблю вас». З Тобою ми просимо про тих, хто не знає про це. Амінь.

Взято з газети Світло Марії

Переглядів 298
Додати коментар

Послання Богородиці, 02 січня 2015
Дорогі діти! Я тут між вами як мати, яка вам хоче допомогти пізнати істину. Поки жила ваше життя на землі, я мала пізнання істини і тим самим — шматочок Раю на землі. Тому вам, своїм дітям, бажаю того ж. Небесний Отець хоче чистих сердець , наповнених пізнанням істини. Хоче, щоб ви любили всіх, кого зустрінете, бо і я люблю Свого Сина в усіх вас. Це початок пізнання істини. Вам пропонується багато фальшивих істин. Переможете їх серцем, очищеним постом, молитвою, покаянням і Євангелієм. Це єдина істина, й це істина, яку вам залишив Мій Син. Вам не потрібно над нею багато роздумувати. Від вас очікується те, що робила і Я — щоб Ви любили і давали. Діти Мої, якщо любите, ваше серце буде домом Моєму Синові й Мені, а слова Мого Сина провідниками у вашому житті. Діти Мої, послужусь вами, апостолами любові, щоб допомогти всім своїм дітям пізнати істину. Діти Мої, я завжди молилася за Церкву Мого Сина, а цього ж прошу і вас. Моліться, щоб ваші пастирі засяяли любов'ю Мого Сина. Дякую вам.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 139808
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Серпень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати