Довіряйте Богу (Терезія Гажіова)

  • 04 серпня 2018, 18:56

Довіряйте Богу (Терезія Гажіова)В одному з попередніх послань Богородиця нам знову повторяє, чому Вона приходить: «Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити».

Світ знаходиться в боротьбі добра і зла. Насправді можемо розуміти те, про що говорить Марія: зло підстерігає й відносить душі далеко від благодаті та радості. Деколи ми є свідками драматичних наслідків і читаємо про це в щоденних чорних хроніках.

 

Марія веде нас до Бога.

«Коли Марія вдома, сатана не може вступити туди. Там, де Матір, не може переважати неспокій, там немає страху. Марія - це надійний ковчег посеред потопу», - каже Папа Франциск.

Послання Марії - це як дорожні знаки на шляху до Бога. Дорожнім знакам ми довіряємо. І якщо ми дотримуємось їх, то їзда безпечна. Ми віримо, що Марія вказує нам правильний напрямок і проведе нас навіть через найнебезпечніші ділянки шляху додому, на Небо.

Жити Її посланнями означає і бачити чудеса, як у Євангелії.

Довіряйте Богу (Терезія Гажіова)Нічого нового Вона нам не говорить і у сьогоднішньому посланні. Богородиця повторює нам вчення Ісуса Своїми Материнськими словами. Вона вчить нас вірити в Бога, Який є наша сила, вчить жити за Його заповідями. Так, як це повторював Ісус Своїм учням і людям, яких зустрічав. «Віра твоя спасла тебе», «Не бійся, тільки вір», «По вірі вашій нехай буде вам», «Якщо ви будете мати віру з гірчичне зерно і скажете горі цій: «Перейди звідси туди», і вона перейде...»

Згадаймо, що Діва Марія каже нам про віру:

«Я знову закликаю вас до віри. Моє Материнське Серце бажає, щоб ваше серце було відкрите і могло сказати йому: «Віруй!» Діти мої, віра - це єдине, що дає вам силу в життєвих випробуваннях» (2.10.2008 р.).

«Дивлячись на вас із ніжністю, відчуваю безмежну любов, яка кріпить мене у моєму бажанні привести вас до міцної віри. Міцна віра дасть вам радість і веселість на землі й у кінці — зустріч із моїм Сином» (2.7.2015 р.).

«Знаю вас, знаю ваші болі й печалі, бо і я в тихості страждала. Моя віра Мені давала любов і надію» (2.2.2016 р.).

«Діти мої, у своєму земному житті наслідуйте мій приклад. Моє життя було болем, мовчанням і безмірною вірою та довірою Небесному Отцеві. Ніщо не випадкове – ні біль, ні радість, ні страждання, ні любов. Усе це милості, які вам уділяє мій Син і які ведуть вас до вічного життя» (2.9.2016 р.).

«Поруч із Ним усе є легшим. І біль, який проживаєте з Ним, є легшим, бо існує віра. Віра допомагає в болю, а біль без віри веде до відчаю. Біль, котрий проживаєте й приносите Богові, – підносить» (2.3.2018 р.).

 

Молитва

Перебуваючи в Твоєму Серце, Маріє, ми відчуваємо себе в безпеці. Повністю віддаємося Тобі, особливо в ті моменти, коли в нас посилюються страх, сумніви, коли ми не бачимо виходу, прийди до нас на допомогу. З Тобою ми просимо про дар міцної віри і довіри Богові. Дякуємо Тобі, що Ти постійно повторюєш нам Своє визнання: «Я з вами і люблю вас». З Тобою ми просимо про тих, хто не знає про це. Амінь.

Взято з газети Світло Марії

Переглядів 666
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 липня 1994., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас, щоби терпеливо вирішили дати час на молитву. Дітоньки, не можете сказати, що ви є Моїми і що через Мої послання пережили навернення, якщо ви не готові щодня дати час Богові. Я близько до вас і благословляю вас усіх. Дітоньки, не забувайте: якщо ви не молитеся, то не є близько Мене й не є близько Святого Духа, Який вас провадить дорогою святості. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 158996
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати