Глибоко жийте вашу віру

  • 09 березня 2017, 12:57

Глибоко жийте вашу віруКожним Своїм посланням Богородиця пробуджує нашу віру. Її слова - це завжди відгомін Євангелія: «Не бійся, тільки віруй!», «Усе можливо віруючому», «Вірую, допоможи моєму невірству», «Сповнився час, і наблизилося Царство Боже. Покайтеся і віруйте в Євангеліє».

У цьому році, на початку Великого посту, Богородиця закликає нас до міцної віри. Марія повірила, що все, що Господь обіцяв Їй, виповниться, і тому Вона - благословенна.

Вона наш приклад. Як часто з повною довірою Богородиця говорить нам про життя в глибокій вірі. Вслухаємося в деякі Її послання, де Вона ділиться з нами тим, як Сама жила вірою.


...наслідувати мене - означає любити мого Сина понад усе, любити Його в кожній людині, без винятку...

 

«...Знову закликаю вас до віри. Моє материнське серце прагне того, щоб ваше серце було відкрите і йому можна було сказати: «Віруй!» Діти мої, віра - це єдине, що дасть вам силу в життєвих випробуваннях. Вона оновить вашу душу і відкриє шляхи надії; відкрийте двері серця, діточки, глибоко молитві, молитві серцем, а потім Усевишній зможе діяти на вашу свободу і почнеться навернення. Віра стане міцною, і зможете цілим серцем сказати: «Бог мій, усе моє». Зрозумієте, діточки, що тут, на землі, все минуще... »

«…Дивлячись на вас із ніжністю, відчуваю безмежну любов, яка кріпить мене у моєму бажанні привести вас до міцної віри. Міцна віра дасть вам радість і веселість на землі й укінці — зустріч із моїм Сином…»

«...Знаю, що багато чого ви не розумієте так, як і я не розуміла всього того, що мій Син пояснював мені, поки ріс біля мене. Однак я вірила Йому і наслідувала Його. Того ж я прошу і від вас, щоб ви вірили і наслідували мене. Діти мої, але наслідувати мене - означає любити мого Сина понад усе, любити Його в кожній людині, без винятку. Щоб ви це могли, знову закликаю вас до самозречення, молитви і посту...»

«Діти мої, у своєму земному житті наслідуйте мій приклад. Моє життя було болем, мовчанням і безмірною вірою та довірою Небесному Отцеві. Ніщо не випадкове – ні біль, ні радість, ні страждання, ні любов. Усе це милості, які вам уділяє мій Син і які ведуть вас до вічного життя. Мій Син чекає від вас любові й молитви в Ньому. Молитися й любити в Ньому – як Мати навчаю вас – це означає молитися в тиші своєї душі, а не лише проказувати вустами. Це є й найменший гарний жест, учинений в ім’я мого Сина, це терпеливість, милосердя, прийняття болю і жертва, вчинена заради іншого. Діти мої, мій Син дивиться на вас».

«Нехай корінням вашої віри будуть молитва і надія на вічне життя», - закликає нас Марія в сьогоднішньому посланні. Молитва і віра йдуть разом. Молитва серцем - це дружба з Ісусом. Коли виникає глибока дружба з Ним, ніякі бурі і вітри не можуть зламати її. Протилежністю віри не є безвір'я, але -страх. В одному з правил для молитовної групи молоді, яку Діва Марія вела перші роки явлінь через візіонерів, Вона закликала її членів відректися від страху й молитися про дар глибокої віри.

Молитвою з роздумами над Євангелієм поглиблюється наша віра. Сьогоднішнє Євангеліє - це заклик повірити словам Ісуса. Це програма навернення.

«І вже зараз, діточки, працюйте над собою», - так із любов'ю нагадує нам Небесна Матір. Вона знає, що ми звикли відкладати навернення на завтра, а кожне завтра має своє післязавтра і так далі... Із Марією ми вчимося приймати рішення вибрати любов тут і зараз та відразу. Першим кроком на шляху навернення є свята Сповідь.

...Глибоко жити вірою означає глибоко переживати любов...

 

Святе Письмо вчить нас, що віра без діл мертва. Глибоко жити вірою означає глибоко переживати любов. Про це ж говорить і Діва Марія:

«Бо сама віра без любові і діл любові не є те,чогопрошу від вас. Діти мої, то є видимість віри. Це є вихваляння себе. Бо всецецьогоземне, яке багатомоїх дітей, на жаль, ставлять на перше місце, промине, а лише любов і діла любові залишаться та відкриють браму Царства Небесного.При тій брамі яна вас чекатиму. При тій браміхочу привітатий обійнятивсіхсвоїх дітей».

Марія – це паломниця, Яка мандрує разом із Церквою»,– говорить Іван Павло II у своїй енцикліці «Матір Спасителя». І в цей благодатний час посту Вона йде разом із нами. Її заклик на ці дні дуже простий і конкретний - молитися про дар міцної віри, творити діла любові, які відкривають нам Небо, і жити за Євангелієм.

Святіший Отець у своєму посланні пропонує нам на цей період посту уривок з Євангелія від Луки про багача і Лазаря. Він каже: «Ближній - це дар, Боже Слово - це дар».

 

На цей час Великого посту можемо зосередитися на трьох постановах:

1) молитися про дар міцної віри;

2) кожен день роздумувати над Євангелієм;

3) чинити діла любові - дивитися на ближнього, як на дар.


Молитва:

 

Маріє, благодаті повна, повна віри і довіри до Бога, із натхненням дивимося на Твій приклад. Разом із Тобою взиваємо: віруємо, Господи, допоможи нашому невірству, зміцнюй нашу віру. Маріє, у цей час Великого посту ми хочемо мандрувати в єднанні з Тобою. Пресвята Діва, допоможи нам старанно працювати над собою, щоб через зречення і заклик до навернення ми стали людьми ясної та витривалої віри та надії, як того хочеш Ти. Амінь.

Терезія Ґажіова 

 

Взято з газети Світло Марії

Переглядів
  • 09 березня 2017, 12:57
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 червня 2010., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Дякуйте зі Мною Всевишньому за Мою присутність із вами. Моє Серце радіє, бачачи любов та радість при проживанні Моїх послань. Багато з вас відгукнулось, але Я чекаю й шукаю всі оспалі серця, щоб пробудилися зі сну невіри. Наблизьтесь ще ближче, дітоньки, до Мого Непорочного Серця, щоб Я могла вас усіх вести до вічності. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 155039
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати