» » » Майте більше довіри до Бога (Терезія Ґажіова)

Майте більше довіри до Бога (Терезія Ґажіова)

  • 02 червня 2018, 22:36

Майте більше довіри до Бога (Терезія Ґажіова)Не мати миру – означає жити без Ісуса. Неспокійний час, про який говорить Марія, настав, тому що ми віддалилися від Бога. У світі панують страх і непевність. Спостерігаючи за людьми, слухаючи різні життєві історії, можна сказати, що багатьма опанував страх. Багато людей має страх через усе й усіх. Ми шукаємо миру різними способами, але ніхто й ніщо не може дати нам його, тільки єдиний Бог.

Кажуть: «Страх постукав у двері, відкрила віра – і нікого там не знайшла». Інакше кажучи, чим більше ми довірятимемо Богові, тим швидше зникне страх і в душі запанує Божий мир.

Бог не залишає нас, коли ми вибираємо ті чи інші тривоги, Він любить нас і хоче врятувати. Він посилає до нас Марію. З найперших Своїх явлінь в Меджуґор’ї Вона каже: «Я прийшла до вас, щоб сказати: Бог існує». Ця проста фраза розганяє будь-який неспокій.

Вслухаймося в Її послання, де Вона говорить про силу віри. «Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку…». «Я знову закликаю вас до віри. Моє материнське серце хоче, щоб ваше серце було відкрите й могло сказати йому: «Віруй!» Діти Мої, віра – це єдине, що дає вам силу в життєвих випробуваннях. Вона оновить вам душу й відкриє дороги надії…» «Я з вами, тому що хочу вам допомогти, хочу, щоб ви могли допомагати своїм ближнім у відкритті віри – єдиної життєвої радості й щастя …»  «Моліться, тому що через молитву росте ваша віра та народжується любов, із якою навіть хрест не є нестерпним, оскільки не несете його самі…» «Діти мої, у своєму земному житті наслідуйте Мій приклад. Моє життя було болем, мовчанням і безмірною вірою та довірою Небесному Отцеві. Ніщо не випадкове – ні біль, ні радість, ні страждання, ні любов. Усе це милості, які вам уділяє Мій Син і які ведуть вас до вічного життя».

Діва Марія являється у вирішальні, переломні моменти історії людства; Вона приходить, щоб допомагати нам вірити. Коли візіонери в Меджуґор’ї на початку явлінь запитали Діву Марію, чого Вона від них очікує і чи будуть вони здатні здійснити те, до чого Вона їх закликає, Богородиця відповіла їм, що «до міцної віри й щоб допомагали вірити іншим». Сьогодні це ми, мільйони паломників з усього світу, яким Вона відповідає так само: «Я закликаю вас, щоб ви мали міцну віру».

Вступити до Її школи й дозволити Їй вести себе до міцної віри означає жити Її посланнями. В останньому Вона нас закликає: «Відкрийте свої серця дарам, які Він бажає вам дати. І в тиші серця поклоняйтеся Моєму Синові Ісусу, Який дав Своє життя, щоб ви жили у вічності, куди хоче вас привести».

Ми відкриваємо серце тому, кого любимо. Тому одне з найважливіших послань Богородиці – це молитися за досвід Божої Любові. Ми вибираємо, кому й наскільки відкриємося. Досвід Божої Любові та віра народжуються й ростуть на колінах. Молитися й вірити – це дві речі, які належать одна одній.

Чим більше ми молимося серцем, тим більше віримо Богові. Він ніколи нас не розчарує. Іноді Він перевіряє нашу віру, як перевіряв Авраама, Марію, Ісуса, а за Ним і нас, Його учнів. Але Він ніколи нас не залишить.

Молитва й щоденне роздумування над Святим Письмом зміцнюють нашу віру. Молитва в тиші серця – це таємний ключ до зустрічі з Ним. Є різниця між поняттями «молитися Богу» та «молитися в Бозі». Кажуть: «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти». У молитві відбувається наша переміна.

Молитва – це Бог із усіма своїми дарами й благодатями. Якщо ми з Ним, у нас є все. Бути з Ним – це зустрічатися з Ним у повсякденних обов’язках та подіях. Ісус, казав: «Я маю бути при справах Отця мого» (Лк. 2:49). А цього найкраще нас може навчити Марія. Наслідувати Її приклад і молитися з Нею означає віддатися Богові без заперечень, йти життям і просто робити добро, витривати у вірі, надії й любові до кінця.

Молитва:

Маріє, Ти блаженна, бо повірила в те, що виповниться сказане Тобі Господом. Допоможи нам відкрити свої серця Ісусові. Вчи нас молитися й більше довіряти Йому. Допоможи нам віддати своє життя в Божі руки та знати, що так ми знаходимося в безпеці. Тобі, о Мати, довіряємо тих, хто живе в страху й неспокої, бо ще не пізнали Божої Любові. Молитися з Тобою означає повірити, що молитва чинить чуда… З Тобою ми просимо про те, що по-людськи здається неможливим змінити. Амінь.

Взято з газети Світло Марії

Переглядів 1181
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 грудня 2014, через візіонера Якова Чоло
На останньому щоденному явлінні 12 вересня 1998 року Богородиця сказала Якову Чоло, що тепер він буде мати явління щорічно один раз на рік 25 грудня на Різдво. Так було і в цьому році. Явління почалось о 14:40 і тривало 8 хвилин. Потім Яків передав нам послання:
Дорогі діти! Сьогодні, в цей благодатний день, хочу, щоб кожне ваше серце стало вифлеємською стаєнкою, в якій народився Спаситель світу. Я ваша Mати, яка вас безмірно любить і піклується про кожного з вас. Тому, діти Мої, віддайтеся Мамі, щоб могла кожне ваше серце і ваше життя покласти перед малим Ісусом, тому що лише так, діти Мої, ваші серця будуть свідками щоденного Божого народження у вас. Дозвольте Богові, щоб освітив ваші життя світлом і ваші серця радістю, аби могли щоденно освітлювати шлях і бути прикладом істинної радості для інших, які живуть у темряві й не відкриті Богові та Його благодатям. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 128900
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати