Створені для неба (Терезія Ґажіова)

  • 02 лютого 2018, 13:49
Створені для неба (Терезія Ґажіова)Дух Святий + Діва Марія = чудеса. Діва Марія у покорі серця віддалася дії Духа Святого – і сталося чудо всіх чудес: на світ прийшов Божий Син. З цього моменту все на землі інакше. Прийшло до нас спасіння. Таємнича дія Духа Святого в молитві з Богородицею продовжується у співпраці разом з нами і чинить чуда. Як про це пише і святий Людовік Марія Гріньйон де Монтфорт:

«Марія разом із Духом Святим витворила те найбільше, що коли-небудь було і коли-небудь буде – Богочоловіка; а потім сотворить великі речі в останніх часах. Бог довірив Їй формацію та виховання великих святих, які житимуть у кінці світу; тому що тільки ця виняткова й чудесна Діва може сотворити в єдності зі Святим Духом надзвичайні та чудесні речі. І коли Святий Дух, Її жених, знаходить Її в душі вірянина, поспішає туди вступити і вливається у неї в тій мірі, у якій ця душа дала простір Його Нареченій».

В іншому місці каже, що Дух Святий не може здійснювати багато чудес саме тому, що багато душ не знає, хто така Марія  і яка Її роль. Її єдиним завданням є привести нас на Небо.

Сьогодні Вона каже нам: «Відкрийте ваші серця і читайте Святе Письмо, щоб через свідчення й ви були ближче до Бога». Є два послання, якими Вона закликає нас жити кожен день, і це – молити Розарій і читати Святе Письмо.

Святе Письмо у Маріїній школі – не інформація. Читанням Святого Письма зміцнюється наша віра, ми пізнаємо Ісуса. Перед Його читанням помолімося разом з Нею і будемо просити Духа Святого допомогти нам, щоби в нас слово стало життям. Марія нам повторює для взивання Небесного Отця: «Це – мій улюблений Син, що я його вподобав: його слухайте» (Мт 17: 5).

Вслухаймося у те, що нам говорить Божа Матір у Своїх посланнях про Слово Боже:

«Знову приходжу, щоб говорити про слова Мого Сина і Його любов. Надіюся, що ви приймете Мене серцем, бо слова Мого Сина і Його любов є єдиним світлом і надією у темряві сьогодення. Це є єдина істина і ви, які приймете і будете жити нею, будете мати чисті і смиренні серця. Мій Син любить тих, які чисті і смиренні», «Тільки через віру Боже Слово буде світлом у цій пітьмі, яка хоче охопити вас. Не бійтеся, Я з вами», «Потребую смиренних апостолів, котрі з відкритим серцем приймуть Боже Слово і допоможуть іншим через Боже Слово зрозуміти сенс Свого Життя», « Хочу нагадати вам слова мого Сина. Він промовляв слова спасіння для цілого світу, слова любові для всіх, любов, яку довів Своєю жертвою. Але й сьогодні багато моїх дітей Його не знають, не хочуть Його пізнати, є байдужими. Через їхню байдужість моє серце боляче страждає. Мій Син був завжди в Отці. Народжуючись на землі, приніс Боже, а від мене прийняв людське. З Ним поміж нас прийшло слово. З Ним прийшло світло світу, яке проникає в серця. Освічує їх і наповнює любов’ю й утішенням».

Не можемо жити без Божого Слова. Без нього ми мертві і навколо тьма. Беручи до рук Біблію кожен день, ми стаємо мудрою людиною,  якій  промовляє Господь і вказує шлях. Коли почнемо жити Божим Словом, відбувається явне навернення, завжди новий початок і рішення жити свято.

Послухаймо Небесну Маму, віддаймося в молитві з Нею дії Святого Духа, читаючи Святе Письмо кожен день.

Молитва

Прийди, Духу Святий, прийди за міцним заступництвом Непорочного Серця Богородиці, твоєї любої Нареченої. Допомагай нам молитися, відкрити своє серце, дозволити Тобі перемінити нас. Наверни нас, зціли, звільни, Ти – Який все твориш нове. Надихни нас на святість, на великі речі, для Неба.

Амінь.

Взято з газети Світло Марії

Переглядів 1406
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 5 квітня 1984р.
"Дорогі діти! Сьогодні ввечері вас особливо прошу, щоб ви вшановували Серце Мого Сина Ісуса. Воздайте винагородження  за рани, завдані Серцю Мого Сина. Це Серце зранене різними гріхами. Дякую вам, що і сьогодні ввечері ви прийшли!”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 119306
11:25, 14-07-2014

Фоторепортаж

«    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати