Молитва - життя

  • 06 жовтня 2016, 09:19

Молитва - життяТакі ясні й такі сильні слова. Молитися або не молитися - це питання життя і смерті. Без молитви немає ні миру, ні радості, ні майбутнього. Без молитви життя порожнє. Молитва - це життя душі. «Молитва - це розмова з приятелем, із яким часто й радо зустрічаємося, тому що ми впевнені в тому, що Він нас любить», - сказала св. Тереза Авільська.

У Святому Письмі ми знаходимо імена Божих друзів: Авраам, Мойсей, пророки, Ісусові приятелі... Протягом 35-ти років явлінь у Меджуґор'ї Діва Марія вчить нас, як такими друзями можемо стати й ми. Заклик до молитви - це Її найчастіше послання. Вона сама є для нас прикладом поєднання молитви та життя.

 

Марія сама є для нас прикладом поєднання молитви та життя...

 

У посланні від 2 вересня 2016 року Вона відкриває нам, як це можливо здійснити: «Діти мої, у своєму земному житті наслідуйте мій приклад. Моє життя було болем, мовчанням і безмірною вірою та довірою Небесному Отцеві. Ніщо не випадкове – ні біль, ні радість, ні страждання, ні любов. Усе це милості, які вам уділяє мій Син і які ведуть вас до вічного життя. Мій Син чекає від вас любові й молитви в Ньому. Молитися й любити в Ньому – як мати навчаю вас – це означає молитися в тиші своєї душі, а не лише проказувати вустами. Це є й найменший гарний жест, учинений в ім’я мого Сина, це терпеливість, милосердя, прийняття болю і жертва, вчинена заради іншого. Діти мої, мій Син дивиться на вас». І 2 лютого 2011 року Вона нам говорить: «Ви збираєтеся біля Мене, шукаєте свій шлях, шукаєте, шукаєте правду, але забуваєте про найголовніше - забуваєте правильно молитися. Ваші уста промовляють нескінченну кількість слів, але ваш дух нічого не відчуває. Блукаючи в темряві, ви і самого Бога уявляєте по-своєму, а не таким, яким Він є насправді у Своїй Любові. Дорогі діти, справжня молитва виходить із глибини вашого серця, з вашого страждання, з вашої радості, з вашого прохання про прощення гріхів».

Ісус постійно говорить до нас... Його голос ми зможемо краще зрозуміти тоді, коли в нас встановляться довірливі й близькі стосунки...

 

Жовтень присвячений Діві Марії. Ми уявляємо собі життя Марії, розмірковуючи над таємницями Вервиці: радісними, скорботними і славними. Кожним «Радуйся, Маріє» приводить нас до Божої близькості. І в нашому житті бувають таємниці радості, страждань, мовчання, питань. Марія пропонує нам Свій супровід, дається нам, як ніжна подруга, Матір, Яка допомагає пережитивати все, що б не відбувалося, як молитву віддання в Божі руки. Нехай станеться Божа воля, яка є нашим миром.

Марія вчить нас, як із Ним розмовляти, шукати відповіді на питання. В Її школі ми розуміємо, що, якщо запанує справжня дружба з Ісусом, жодна буря не зможе нас знищити. Дружба з Ним будується вірністю та витривалістю. Марія каже: «Молитися краще - це благодать, дана тим, хто молитися більше. Молитися більше - це особисте рішення». Ми вибираємо, кому присвятити найбільше часу, а хто буде нашим найкращим другом. У молитві ми знаходимо відповіді на питання. Бог постійно з нами, Він - у нас, а ми в Ньому. Він постійно говорить до нас. Звертається до нас у молитві, через природу, через ближнього, кожною ситуацією, що відбувається в нашому житті. Його голос і спосіб, яким Він промовляє до нас, ми зможемо краще зрозуміти тоді, коли в нас встановляться довірливі й близькі стосунки. Дружба з Ісусом призводить нас до любові, до спонтанного дарування себе ближнім.

Свята Мати Тереза ​​сказала: «Єдина причина нашого існування - все робити для Ісуса, з Ісусом, через Ісуса, в Ісусі».

Крок за кроком, своїми щоденними зусиллями проживати кожен момент у Божій близькості - тільки так наше життя стане молитвою. Марія є нашим прикладом. Непомітно, просто йдучи Євангелієм, нібито мовчки, проте приклад Її життя - це магніт, який притягує й надихає.


Молитва:

Маріє, дякуємо Тобі за заклик стати друзями Ісуса. Вчи нас віддаватися Богові вповні, слухати, розмовляти з Ним - так довірливо й близько, як Ти. Даруймо Тобі благодатний час жовтня за здійснення Твоїх планів миру. Нехай буде цей місяць часом Твоєї дії в наших серцях й у світі. Амінь.

Терезія Ґажіова

Переглядів 2288
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, від 2 червня 2015 року
Дорогі діти! Хочу діяти через вас, моїх дітей, моїх апостолів, щоби вкінці всіх своїх дітей зібрала там, де все готово для вашого щастя. Молюся за вас, щоб ділами ви могли навертати, бо прийшов час для діл Істини, для мого Сина. Моя любов діятиме у вас, вами я послужусь. Довіряйте мені, бо все, чого бажаю, бажаю для вашого добра – вічного добра, створеного Небесним Отцем. Ви, діти мої, апостоли мої, живете земним життям разом із моїми дітьми, які не пізнали любов мого Сина, які Мене не називають мамою, але не бійтеся свідчити про Істину. Якщо ви не боїтеся і хоробро свідчите, Істина буде чудесно перемагати, але запам’ятайте: в любові — сила. Діти мої, любов – це покаяння, прощення, молитва, жертва і милосердя. Якщо будете вміти любити, ділами будете навертати, робитимите можливим, щоб світло Мого Сина проникало в душі. Дякую вам! Моліться за своїх пастирів. Вони належать Моєму Сину, Він їх покликав. Моліться, щоб завжди мали силу і хоробрість сяяти світлом Мого Сина.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 156694
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати