Популярні за добу

Молитва і міцна віра

  • 05 жовтня 2015, 11:17
Молитва і міцна віра "І сьогодні прошу Духа Святого, щоб наповнив ваші серця міцною вірою”, – говорить нам у сьогоднішньому посланні Марія. Вона пропонує нам те, що пропонувалося й учням Ісуса після Його страшної смерті: молитву і віру. Тоді учні розбіглися від страху перед юдеями. І сьогодні, переглядаючи новини про війни, про страждання біженців, переслідуваних, ми бачимо, як поширюються страх і паніка. Присутність Матері проганяє страх дітей, бо Мати як ніхто розуміє Своїх дітей. Вона часто повторює це в Своїх посланнях: "Хто може зрозуміти вас краще, ніж мама?”, "Знаю, що багато речей ви не розумієте так само, як і Я не розуміла всього того, що Мій Син пояснював Мені, поки ріс біля Мене, однак Я вірила Йому і наслідувала Його. Того ж прошу і у вас – вірте Мені й наслідуйте Мене.”

Небесна Мама хоче спонукати нас до молитви та віри. Що б не відбувалось навколо, цей світ перебуває у Божих руках. Страх – це брак віри. Нам необхідна міцна віра. Тільки після зішестя Духа Святого, в молитві з Марією, серця апостолів наповнилися міцною вірою.

Коли візіонери в перші дні, на початку явлінь в Меджуґор'є, запитували, чого очікує від них Богородиця, Вона відповіла: "Міцну віру і щоб ви допомагали вірити іншим”. Цю відповідь отримали візіонери, потім уся парафія, священики, а сьогодні тут — уже мільйон паломників з усього світу. Сьогодні — це й ми. Марія і від нас очікує міцної віри, за яку просить для нас у Святого Духа.


Зішестя Святого Духа завжди відбувається при спільній молитві з Марією. Вона дуже добре знає про таємну і сильну дію Святого Духа в молитві. У молитві ми можемо випросити все, в тому числі — і дар міцної віри. "Яку могутню силу має молитва! Ми можемо назвати її царицею, яка має доступ до царя в будь-який момент і може отримати все, про що просить”, — сказала св. Тереза з Лізьє. У Маріїній школі цією чудотворною молитвою є вервиця.


Почався місяць жовтень — місяць Діви Марії, присвячений молитві на вервиці. Молитва, що стала улюбленою для великих святих нашого часу: святого Івана Павла II, матері Терези, отця Піо. Вервиця — це проста і найсильніша зброя проти диявола. Заохочуймо одне одного до молитви, молімося вервицю разом! Обновимо цю молитву з новим натхненням у наших сім'ях. Відкриємо серце Діві Марії в молитві вервиці, щоб Вона разом зі Святим Духом могла випросити для нас дар міцної віри.


"Через Мене Бог може вести вас до глибин духовного життя”, — сказала Марія в одному посланні. Живучи Її послання, ми й сьогодні ясно бачимо перед собою ціль — здійснення найбільшої заповіді: "служіння Богу в адорації і ближньому в потребі”.

У цьому полягає вчення Ісуса і відповідь на питання, яка із заповідей найбільша.

"Перша — Слухай, Ізраїлю! Наш Господь Бог — Господь Єдиний, і будеш любити Господа, Бога твого, всім серцем твоїм, усією душею твоєю, всією думкою твоєю й усією силою твоєю. А друга: будеш любити ближнього твого, як себе самого. Іншої, більшої від цих, заповіді немає”(Мк 12: 29-31).

Приймемо заклик Марії, будемо наслідувати Їй у поклонінні Богу і служінні ближнім.

 

Молитва:

О, Дух Святий, разом з Марією просимо тебе: прийди і наповни наші серця міцною вірою! Прийди, Дух Святий, і визволи нас від страху, прийди і вкоренися в наших серцях радістю і любов'ю, щоб ми стали знаком для тих, хто далекий від Бога. Прийди, Дух Святий, і навчи нас поклонятися Богу і служити ближнім так, як Марія, Твоя кохана Обручниця. Амінь.

 

Cтаття взята з газети Світло Марії за 10.2015р.

Переглядів 1884
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 липня 1994., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас, щоби терпеливо вирішили дати час на молитву. Дітоньки, не можете сказати, що ви є Моїми і що через Мої послання пережили навернення, якщо ви не готові щодня дати час Богові. Я близько до вас і благословляю вас усіх. Дітоньки, не забувайте: якщо ви не молитеся, то не є близько Мене й не є близько Святого Духа, Який вас провадить дорогою святості. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 146304
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати