Вервиця Визволення

  • 13 січня 2015, 21:43
Вервиця Визволення Вервиця Визволення розпочинається із Символу віри і закінчується молитвою Радуйся, Царице, Мати Милосердя.

Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі і всього видимого і невидимого. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинородного, від Отця народженого перед усіма віками. Світло від світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас людей і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований. І воскрес у третій день, згідно з писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих, а Його царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа животворящого, що від Отця і Сина ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків. В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву. Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку. Амінь.

На великих зернятках вервиці промовляю:
Коли Ісус мене визволить, то справді стану вільною.

Потім на малих зернятках:
Ісусе, помилуй мене!
Ісусе, зціли мене!
Ісусе, спаси мене!
Ісусе, звільни мене!

Радуйся Царице, Мати милосердя, наше життя, наша насолодо, наша надіє, радуйся! До Тебе кличемо ми бідні, вигнані діти Єви; до Тебе шлемо наші зітхання, наші жалі, наш плач на цій долині сліз. Тож зверни преласкава заступнице, свої милостиві очі на нас і, після цього нашого вигнання, покажи нам Ісуса, блаженний плід Твого лона.
О, ласкава, о люба, о солодка Діво Маріє. Амінь

Господи Ісусе, ми просимо пробачення за наші гріхи. Ми з вірою і довірою просимо в Твоє ім’я, щоб Бог Отець послав нам Свого Святого Духа, влив у наше серце дар проголошення Твого Слова через Вервицю Визволення. Ми просимо, Ісусе, щоб Твоя сила проявилася у нашому житті, і щоб Ти творив чуда і надзвичайні речі через цю могутню молитву віри, яка є нічим іншим, як проголошенням Твого Слова.
Амінь. Алилуя!

Молитва

Господи Ісусе, ми хочемо прославляти і дякувати Тобі. Тому що Ти своєю добротою і своїм співчуттям створив цю сильну молитву, щоб приносити чудові плоди зцілення, спасіння і звільнення в нашому житті, у наших сім’ях та у житті тих, за кого ми молимося.
Дякуємо Тобі, Ісусе, за Твою постійну любов до нас!
Небесний отче, ми любимо Тебе з усією довірою дітей. Ми приходимо до Тебе у цю хвилину і молимося, щоб Святий Дух влився у наші серця.
Отче, щоб Святий Дух міг увійти в нас, ми хочемо бути порожніми. Тому перед Хрестом Ісуса Христа ми відновлюємо наше повне і безумовне визволення перед Тобою. Ми просимо про прощення наших гріхів, і щоб вони були покладені зараз на зранене тіло Ісуса. Ми відкидаємо всякий смуток, хвилювання, біль і все, що забрало в нас радість від життя; ми віддаємо наше серце Тобі в ім’я Ісуса Христа.
Отче, ми також кладемо на розп’яте тіло Ісуса Христа всю недосконалість нашого тіла, душі і духа; наші хвилювання про сім’ю та працю; наші фінансові та подружні проблеми і всю нашу злість, непевності, жалі. Господи, ми призиваємо відкупительну силу Крові Ісуса. Хай ця кров зійде на нас зараз, щоб очистити та омити наше серце від усіх поганих почуттів.
Ісусе, помилуй мене!
Ісусе, помилуй нас!
Так, Отче, ми хочемо повернути Тобі всі наші бажання, слабкості, нещастя та гріхи; наше серце, тіло, душу і духа, все, ким ми є і що маємо: нашу віру, життя, подружжя, сім’ю, працю, покликання і служіння…
Наповни нас Твоїм Духом, Господи! Наповни нас Твоєю любов’ю, Твоєю силою і Твоїм життям!
Прийди, Святий Духу Божий! Прийди в ім’я Ісуса! Прийди і оживи Слово Боже в нас, яке проголошується через Вервицю Визволення, і нехай воно принесе в кожне серце благодать для зцілення, спасіння, звільнення в ім’я Ісуса Христа, нашого Господа.
Амінь.
Переглядів 5686
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 жовтня 2016 року
"Дорогі діти! Дух Святий посланий Небесним Отцем учинив мене матір’ю, Ісусовою  матір’ю, а тим самим і вашою матір’ю. Тому приходжу, аби вас вислухати, аби відкрити вам свої материнські руки, аби дати вам своє серце й аби закликати вас залишитися зі мною, бо з вершини хреста мій Син довірив вас мені. На жаль, багато моїх дітей не пізнало любові мого Сина, багато хто його не бажає пізнати. О, діти мої, наскільки погано чинять ті, які мали б бачити і пояснювати, щоб інші увірували. Тому ви, діти мої, апостоли мої, у тиші серця свого слухайте голос мого Сина, щоб ваше серце було Його притулком, щоб не було похмурим та сумним, але освітлене світлом мого Сина. Вірою шукайте надію, бо віра є життям душі. Знову вас закликаю – моліться. Моліться, аби ви віру жили в смиренні, духовному мирі й освітлені  світлом.  Діти мої, не намагайтеся відразу все зрозуміти, бо і я не всього розуміла, але любила й вірила в Божествені слова, котрі мій Син говорив, Він, Який був першим світлом і початком відкуплення. Апостоли моєї любові, ви, що молитеся, жертвуєтеся, любите, не судите, ви йдіть і поширюйте істину, слова мого Сина, Євангеліє, бо ви є живим євангелієм, ви промені світла мого Сина. Мій Син і я будемо з вами, будемо вас підбадьорювати і випробовувати. Діти мої, завжди просіть благословення від тих, і лише тих, чиї руки благословив мій Син, – від ваших пастирів. Дякую вам!”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 151762
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати