» » Сатана хоче знищити мій план і вкрасти у вас мир

Сатана хоче знищити мій план і вкрасти у вас мир

  • 08 вересня 2014, 14:26

Сатана хоче знищити мій план і вкрасти у вас мирПослання, 25 серпня 2014 року

 

«Дорогі діти! Моліться у моїх наміреннях, бо сатана хоче знищити мій план, який я тут маю, і вкрасти у вас мир. Тому, дітки, моліться, моліться, моліться, щоби Бог через кожного з вас міг діяти. Нехай ваші серця будуть відкриті до Божі волі. Люблю вас і благословляю своїм материнським благословенням. Дякую вам, що відгукнулися на мій заклик».

 

Багато є послань, у яких Богородиця закликає нас до молитви у її наміреннях. У посланні від 25 серпня 2011 року каже нам: «Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас молитися і постити у моїх наміреннях, бо сатана хоче знищити мій план». Богородиця, як справжня Мати, звертає увагу своїх дітей, на зло і лукавого, який хоче зруйнувати її плани і прагнення. Діва Марія не боїться говорити про сатану, адже знає, що він уже поборений. Однак, вона хоче, аби ми у свободі вибрали і ходили дорогою, яка веде до Бога. Трагічна доля людини полягає у тому, що людина повинна вибирати між Богом і дияволом. В останній день все стане відомим – на чиїй ми стороні. Сатана є дух, страшний через свої обмани, пастки і ошуканства. Перетворюється на ангела світла. Диявол показує гріх не як щось огидне, але як «добре для поживи й гарне для очей» (Бут 3, 6), однак, поза волею Божою, що є сутністю гріха. Людина відкрила двері свого серця для гріха. Внаслідок цього зло ввійшло у світ і помножилося у світі.

Катехизм Католицької Церкви нас навчає: «…Зло не є абстракцією, але означає особу – сатану, злого ангела, який повстає проти Бога. «Диявол» – той, хто «чинить наперекір» Божому Задумові і Його «ділу спасіння», здійсненому у Христі» (ККЦ 2851).

Божа воля – наш мир. Намірення Діви Марії – наше добро. Мама і не може чогось іншого бажати для своїх дітей. Як можна не пізнати через всі ці роки її материнську опіку і турботу про кожну свою дитину. Тому перестерігає нас перед усіма хитрощами і крутійствами лукавого, який хоче вкрасти у нас мир.

Дуже добре знаємо, коли ми засмучені, стривожені, коли наше серце без миру, тоді і наші слова, які промовляємо, зранюють як нас самих, так і інших. Коли у серці не маємо миру, тоді не бачимо чітко дійсність. Це трохи подібне до того, як на наші очі насунеться мряка, і тоді ми не бачимо дороги, якою нам треба йти. У серці людини починаються війни, але також і мир. Якщо у людському серці панує ненависть, страх, гнів і інший вид гріха, тоді початок війни є дуже близько. Ці війни виникають не лише між державами, але і у взаємних щоденних відносинах.

Пекло чи рай починаються тут, на землі, а не лише після смерті. По смерті ми продовжуємо жити тим, чим жили тут, на землі. Тому нам потрібно вирішити і стати на сторону Божу, на сторону добра і миру.

Цариця Миру не лише закликає нас до миру, але підштовхує, аби ми застосовували чудесний і сильний засіб для здобуття миру – молитву. Вона не знає другого способу, ні якогось іншого засобу, за допомогою якого можемо осягнути мир. Якщо б знала якийсь інший засіб і спосіб, то нам би напевне сказала.

Бог може до нас прийти тільки тоді, коли ми приготуємо місце у нашому серці. Молитва – це засіб, завдяки якому готуємо місце для Бога, Який ніколи не домагається, але дарується тим, хто бажає Його прийняти. Нехай молитва вчинить нас доступнішими для Бога, аби Він міг діяти через нас у наших міжлюдських відносинах і в цьому світі.

Молитва

Дорогий Ісусе, допоможи мені, щоб я поширював Твій аромат усюди, де тільки піду. Наповни мою душу Своїм духом і життям. Візьми у власність усе моє буття, аби моє життя завжди було відображенням Твого життя. Перебувай у мені, щоб кожна душа, з якою зустрінуся, відчула Твою присутність в моїй душі.

Вчини, щоб ті, які на мене дивляться, не бачили мене, лише Тебе, Ісусе. Залишся назавжди зі мною. Таким чином, почну сяяти, як і Ти сяєш, – світити, щоб бути світлом для інших. Світло буде випромінювати від Тебе, Ісусе, не від мене. Ти сяятимеш іншим, через мене, убогого.

Дозволь, щоб я Тебе славив, несучи Тебе тим, які мене оточують, у такий спосіб, щоб Тебе все більше любили. Дозволь, щоб я проповідував Тебе не словами, але прикладом, силою, яка притягає, благотворним впливом вчинків, видимою повнотою любові, якою моє серце сповнене до Тебе. Амінь.

 

Джон Генрі Ньюмен (1801 – 1890)

Переглядів 2194
  • 08 вересня 2014, 14:26
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 серпня 2017., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні вас закликаю бути людьми молитви. Моліться, поки молитва не стане для вас радістю та зустріччю зі Всевишнім. Він преобразить ваше серце – і ви станете людьми любові та миру. Не забувайте, дітоньки, що сатана сильний і хоче вас відвернути від молитви. Не забувайте, що молитва – це таємний ключ зустрічі з Богом. Тому Я з вами, щоб вести вас. Не відступайте від молитви. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 139808
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Серпень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати