Моліться про дар Святого Духа

  • 31 січня 2015, 14:33
25 травня 2009 року
"Дорогі діти! У цей час Я закликаю всіх вас молитися про Зішестя Святого Духа на кожне охрещене створіння, щоби Святий Дух оновив усіх вас і запровадив на шлях свідчення вашої віри вас і всіх тих, котрі перебувають на віддалі від Бога та Його Любові. Я з вами і заступаюся за вас перед Всевишнім. Дякую, що відповіли на Мін заклик!

Перед Вознесінням Ісус сказав Своїм учням, щоби вони покинули Єрусалим і очікували обітниці Отця. Вони приймуть міць Святого Духа і стануть Його учнями, і не лише в Єрусалимі, а аж до країв землі (пор. Ді. 1,4- 9). Учні й Апостоли через молитву приготувалися до приходу Святого Духа. Вони були не самі - з ними була Марія, Матір Ісуса. Серед усіх присутніх лише Вона мала повноту Святого Духа, Який зійшов на Неї під час Зачаття. Вона, звісно, підбадьорювала учнів, щоб вони не лякалися. Святий Дух спонукав Її до молитви, надихав бути витривалою. Перед Зі-шестям Святого Духа учні були сповнені страху. Коли Він зійшов на них. вони перемінилися, і з наляканих учнів стали безстрашними свідками Христа. Вони свідчили все те, що бачили й чули, коли були разом з Ісусом. У них розпалився Вогонь Любові та Істини, й воші почали звіщати Добру Новину.

У Посланні від 25 травня 2009 року Марія закликає нас молитися про Зішестя Святого Духа. Через Хрещення ми стали Божими Дітьми і разом з Ісусом та Його Справою знайшли доступ до Спасіння. Марія закликає нас до молитви. Молитва є допоміжним засобом, через який відкриваються наші серця і в них може діяти Дух Божий. Кожна відкритість на Святого Духа провадить до відновлення життя і стимулює нас свідчити нашу віру. Ми, християни, покликані бути в цьому світі носіями Божого Послання та Його слів і проголошувати діла Любові. В цьому нам допомагає Марія, наша Мати і Заступниця. Вона є Вчителькою молитви у Святому Дусі. Разом з Марією ми молимося, щоби Дух Істини та Любові діяв у нас і навколо нас, аби навчав нас і скріплював так, щоби ми жили новим життям згідно з Волею Божою.

о. Данко Перутіна
Переглядів 1062
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 квітня 1991
Дорогі діти! Нині прошу вас робити так, щоб ваша молитва була молитвою серця. Кожен нехай знаходить час для молитви, щоб міг у ній віднайти Бога. Не хочу, аби ви говорили про молитву, а щоб молилися насправді. Щоб кожен ваш день був сповнений молитвою вдячності Всевишньому за життя ваше і за все, що маєте. Не хочу, аби ваше життя було повне слів, а щоб прославляли Бога своїми ділами. Я є з вами і дякую Богові за це. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 119306
11:25, 14-07-2014

Фоторепортаж

«    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати