Популярні за добу

Моліться про дар Святого Духа

  • 31 січня 2015, 14:33
25 травня 2009 року
"Дорогі діти! У цей час Я закликаю всіх вас молитися про Зішестя Святого Духа на кожне охрещене створіння, щоби Святий Дух оновив усіх вас і запровадив на шлях свідчення вашої віри вас і всіх тих, котрі перебувають на віддалі від Бога та Його Любові. Я з вами і заступаюся за вас перед Всевишнім. Дякую, що відповіли на Мін заклик!

Перед Вознесінням Ісус сказав Своїм учням, щоби вони покинули Єрусалим і очікували обітниці Отця. Вони приймуть міць Святого Духа і стануть Його учнями, і не лише в Єрусалимі, а аж до країв землі (пор. Ді. 1,4- 9). Учні й Апостоли через молитву приготувалися до приходу Святого Духа. Вони були не самі - з ними була Марія, Матір Ісуса. Серед усіх присутніх лише Вона мала повноту Святого Духа, Який зійшов на Неї під час Зачаття. Вона, звісно, підбадьорювала учнів, щоб вони не лякалися. Святий Дух спонукав Її до молитви, надихав бути витривалою. Перед Зі-шестям Святого Духа учні були сповнені страху. Коли Він зійшов на них. вони перемінилися, і з наляканих учнів стали безстрашними свідками Христа. Вони свідчили все те, що бачили й чули, коли були разом з Ісусом. У них розпалився Вогонь Любові та Істини, й воші почали звіщати Добру Новину.

У Посланні від 25 травня 2009 року Марія закликає нас молитися про Зішестя Святого Духа. Через Хрещення ми стали Божими Дітьми і разом з Ісусом та Його Справою знайшли доступ до Спасіння. Марія закликає нас до молитви. Молитва є допоміжним засобом, через який відкриваються наші серця і в них може діяти Дух Божий. Кожна відкритість на Святого Духа провадить до відновлення життя і стимулює нас свідчити нашу віру. Ми, християни, покликані бути в цьому світі носіями Божого Послання та Його слів і проголошувати діла Любові. В цьому нам допомагає Марія, наша Мати і Заступниця. Вона є Вчителькою молитви у Святому Дусі. Разом з Марією ми молимося, щоби Дух Істини та Любові діяв у нас і навколо нас, аби навчав нас і скріплював так, щоби ми жили новим життям згідно з Волею Божою.

о. Данко Перутіна
Переглядів 1265
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я Якову Чоло, 25 грудня 2006

Під час з’яви 12 вересня 1998 року. Мати Божа сказала Якову Чоло, що колись 25 грудня, на Різдво, він матиме видіння. Воно було цього року. Богородиця прийшла до нього з Ісусом на руках. Візія почалася о 15.23 год. і тривала 6 хвилин. Богородиця передала таке послання:

Сьогодні великий день радості й миру. Радійте разом зі Мною. Мої любі діти, нині Я особливо закликаю вас до дотримання святості у своїх родинах. Я бажаю, Мої любі діти, щоб кожна з ваших родин освятилася і щоб радість і мир Божий, який вам посилає Господь і нині, запанували у них. Мої любі діти, відкрийте свої серця цього благословенного дня, оберіть Бога і нехай Він займе чільне місце у вашій родині. Я є ваша Мати, люблю вас і благословляю Своїм Материнським благословенням.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 146304
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати