» » Бенедикт фонПергер: "Адорація є чимось величним для мене "

Бенедикт фонПергер: "Адорація є чимось величним для мене "

  • 19 серпня 2014, 14:03
Бенедикт фонПергер: "Адорація є чимось величним для мене " 16-річний молодий хлопець, Бенедикт фонПергер, приїхав на Молодіжний Фестиваль у Меджугор'є з Німеччини.
Сказав, що в Меджугор'є уже шістнадцятий раз , але просто заінтригований побачити таку численну кількість людей, яка була так близько, в покорі, до Бога.
Також він додав, що Адорація в Пресвятих Дарах є найбільш прекрасним дійством для нього - коли усі молоді люди в тишині адорують Ісуса і споглядають на Нього - Ісуса у Табернаколі.
Також він говорив нам : " Це є важко змусити молодих людей робити щось в тишині тому, що куди б вони не пішли - лунає гучна музика довкола , проте вони зібрані усі разом - у цілковитій тиші.
Я просто вражений цим. Я тут кожного року і це те, що наповняє мене.
Наше духовне життя - молоді, яка приїхала з Баварії, є дуже бідним - на моїй парафії молоді люди майже взагалі не приходять до церкви - храми є порожні і тільки старших людей можна побачити там. Ніхто ніколи не ходить до сповіді.
Ми приїхали сюди автобусом і це було справді прекрасним почуттям почути, що на початку, деякі люди свідчили про те, як вони прийшли до сповіді після стількох років... і це було те, що зробило їх вільними.
Сумно усвідомлювати , що деякі священники в Німеччині , коли з'являється необхідність прийти до сповіді, просто "махають" рукою і говорять, що з цим все буде добре. Меджугор'є є місцем, де основний акцент ставиться на сповіді: Люди, ідіть до сповіді - це те, що зробить вас вільними!
Коли я бачу тут заповнені сповідальниці - це приносить мені радість", - сказав Бенедикт, а також додав, що любить знаходитись в Меджугор'є.
Його матір приїхала сюди ще перед тим, як він народився: "Меджугор'є кожного дня стає реальністю для мене - ось чому я щоразу з задоволенням повертаюся сюди. Я радію з того, що священники приїжджають сюди досить часто, оскільки це зміцнює їх до життя на їхніх парафіях і я можу сказати: ''Люди! Я був у Меджугор'є , я дещо пережив там! Ти просто повинен піти до сповіді, тобі потрібно молитися Розарій, ти повинен очиститись і тоді ти відкриєш БожуЛюбов.''
Тому, якщо священники приїжджатимуть сюди так само, як і політики та люди , які працюють у державних установах, цей світ стане цілком іншим - переміненим!"
Переглядів 1835
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 лютого 2006., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! У цей благодатний час Великого посту закликаю вас відкрити свої серця на дари, які Бог бажає вам дати. Не будьте закритими, але молитвою та відреченням скажіть ТАК Богові–і Він дасть вам уповні. Так, як навесні земля відкривається насінню й родить у стократ, так і вам Отець ваш Небесний дасть удосталь. Я з вами й люблю вас, дітоньки, ніжною любов’ю. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 196708
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Лютий 2020 (29)
Січень 2020 (49)
Грудень 2019 (45)
Листопад 2019 (37)
Жовтень 2019 (46)
Вересень 2019 (37)